hor.herinhap.ru

Callanetics - način na ljepotu i zdravlje

Callanetics za mršavljenjeSte čuli o callanetics? To je izvrstan način za izgubiti težinu, ozdravljenje i pomlađivanje. Callanetics (callanetics) ima sve šanse da postane broj 1 u održavanje ili stvaranje lijepe slike. Svi oni koji su u ovoj tehnici, oduševljena same metode, i brze rezultate. Razočaran ne! Zainteresiran? Onda je sve u redu.

Što je Callanetics, koji je izumio, tko treba?
Callanetics (Callanetics) je kompleks od 29 statičnih vježbi koje se temelje na yoga položaja. Vježbe kombinirati istezanje i statička opterećenja.

Prema autorovom metodologija sata vježbanja performansi jednaka sedam sati nastave oblikovanje ili 24 sati sati aerobik.

Među navijačima mnogih velikih imena Callanetics. Na primjer, Barbara Streyzend tvrdi da ovaj objekt je dužan ne samo vitka, ali i odličan zdravstveno stanje.

On je razvio tehniku ​​američki Callan Pinckney.

Nakon dugog putovanja kroz svijet kad Callan vratio kući, ona se razboljela koljena i leđa, liječnici preporučuje operaciju.
Zatim Callan je počeo da se s vježbama koje ne uzrokuju bolove u leđima. Nakon nekog vremena, ona je bila iznenađena da se vidi da je tijelo bilo snažno i muči bol u leđima su nestali.

Callanetics je pogodan za gotovo sve. No, tu je kategorija ljudi kojima je takav način „ono što je doktor,” su oni koji:

  • Ne vole aktivni trening,
  • nisu sudjelovali u bilo kakvom sportu i voditi sjedilački način života,
  • Ima veliku prekomjernu tjelesnu težinu, a ne mogu sudjelovati u aktivnim fizičkim aktivnostima.

Gdje i kako da se uključe
Idealna - trener i fitness centar, naravno, ako imate vremena i novca. Ali callanetics dobar jer nudi izvrsnu, ni manje učinkovita alternativa - trenirati kod kuće. Kupnjom online trgovine CD sa snimanja vježbe programa, još uvijek možete brzo naučiti i raditi, u načelu, u bilo kojem okruženju.

Kada ste tek počinje out, preporuča da se uključe u tri puta tjedno, svaki trening bi trebao biti barem sat vremena. Nadalje, kada je učinak će biti vidljiv, možete ići na dvije sjednice tjedno. Da bi se postigao željeni rezultat, to će biti dovoljno 15-ak minuta dnevno sesije. Kada se postigao ovaj rezultat stabilno držati.

Suština Callanetics jednostavna: ne oštar amplituda pokreta, nema skakanja, nema brzog disanja, nema znojenja - obavlja vježbe su statička opterećenja. Svaka vježba - blijedi u jednom položaju. Prividna jednostavnost Zavarava iz soja mišića početi tresti, što upućuje na kvalitativni performanse. Poza je zadržao do dvije minute, a zatim faze opuštanja i malo odmora.

Kada je rezultat će biti?
Opipljivi rezultati će se vidjeti nakon sedam sjednica (na samo punoj snazi). To nije uvijek potrebno da biste dobili gore na vagu, prvi rezultati će biti vidljivi ne samo vama, nego i svima drugima na volumen od taljenja. No, u težini na početku treninga možete čak i dodati, ne paničarite, samo mišićno tkivo, koji zamjenjuje masti i težeg.

Callanetics za mršavljenja efekt je s obzirom na činjenicu da su vježbe uključuju unutarnje mišiće (one mišiće gotovo ne rade kada su sudjelovali u oblikovanju i aerobik). Zbog toga, ubrzati sagorijevanje masnoća. Najviše opipljiv rezultat lekcije promatranih u trbuh i struk.

Radost prvih pobjeda sigurno postati motivacija za nove korake za mršavljenje i poboljšanje zdravlja: što će slijediti dijetu, premjestiti više (praska energije koji se javlja nakon klase Callanetics, morat ćete negdje poslati) - sve ove aktivnosti zajedno će osigurati i nove oblike, i novi život.

Ali kallonetikoy vrijedno radi ne samo za mršavljenje. Redovna nastava će dati pomlađivanje tijela. Tijelo dobiva fleksibilnost, elastičnost, poboljšava držanje tijela.
Dodaj ovaj poboljšani metabolizam, kardiovaskularni sustav, normalizaciju tlaka. Poboljšava stanje kože i ten.

Nakon 10 sati vježbi će postati mlađi od 10 godina - kaže Callan.

Posebne prehrambene zahtjeve kada se radi Callanetics ne.
Za vježba održana je lako, ne bi trebali jesti sat vremena prije treninga i dva sata nakon što je (u to vrijeme tijelo sagorijeva kalorije u vrućoj potrage tijelo).

Da kontraindicirana callanetics?

  • Nakon operacije, ne možete se uključiti u Callanetics ranije od godine dana. Nakon carskog reza - ne manje od 1,5 godina.
  • Proširene vene ne mogu obavljati vježbe za jačanje nogu, posebno čučanj i poluprisedaniya.
  • U prisustvu hemoroida, čučanj zabranjeno.
  • Kontraindiciran vježbe za pacijente s astmom.
  • Kada ozbiljnih problema s vidom, s kralježnice, nakon infekcije prije klase Callanetics trebali konzultirati liječnika.

Ostala ograničenja:
Ako imate bolest srca, ne pretjerano naginjati, ne pokušati završiti cijeli kompleks, ne toliko ponavljanja kao što možete. Da, učinak je ne tako brzo, ali inače riskirate zdravlje.

Callanetics: recenzije, rezultati

Irina, 35 godina. Odličan način za izgubiti težinu - ona prati sve kompleks i osjetio rezultat! Svi njezini prijatelji zainteresirani preporučuje dok nitko žalio, svi su jako sretni. Da, možda nije najbolje jednostavne vježbe i imaju sami "pripremiti" na činjenicu da je prvi pokušaj ne smiju raditi, ali što ako ste učiniti sve što je pravo, pojavljuje rezultat - nema sumnje o tome. I ne samo rezultat, već pravo čudo! Pogotovo svjež je da se osjećate nakon vježbanja mlađe od deset godina najmanje. Prekrasna tehnika, djevojke nisu ni oklijevati - rezultat će biti!

Eugene, 26 godina. Nakon poroda, vrlo oporavio, do 55 kg. To je uvijek bio 43-45 kg, pa sam bio vrlo potlačenih težine. Na moje visine 152, izgledao sam kao kolač. O japanskoj prehrani otkrio slučajno. Prvo, naravno, mislio sam da to nije moja, ja ne mogu izdržati. Obitelj svi vole sol, a ako alkohol i kruh odustati lako, sol bez hrane, ja sam mogao zamisliti. No, hrabrost i strpljenje sjedio na dijeti za 14 dana. S obzirom na dijeti pala 4 kg. Ja tu zaustaviti Neću, i želim samo jedan smjer 14 dana. Najvažnija stvar ovdje za početak, a onda mnogo lakše.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Glazba za mršavljenjeGlazba za mršavljenje
Što odabrati fitness vikend ili kućne poslove?Što odabrati fitness vikend ili kućne poslove?
Callanetics za mršavljenjeCallanetics za mršavljenje
Vježba za mršavljenje leđaVježba za mršavljenje leđa
Netradicionalni oblici gimnastikeNetradicionalni oblici gimnastike
Trening u pretilostiTrening u pretilosti
Vježba za pretilostVježba za pretilost
Vlak fitkokteylVlak fitkokteyl
Fitness vikend: nema smislaFitness vikend: nema smisla
Noga magija ili konvencionalne vježbe za noge?Noga magija ili konvencionalne vježbe za noge?
» » Callanetics - način na ljepotu i zdravlje
© 2018 hor.herinhap.ru