hor.herinhap.ru

Nastava na eliptičnoj trenera za mršavljenje

Ako ste pravilno koristiti eliptičan trenera za mršavljenje, vježbe će ojačati učinkovitost bilo koji način ishrane, čak i uobičajene ograničenja, škroba hrane masti slatko. Možete zaboraviti trčanje po kiši, rano ustati zbog potrebe da ide na drugi kraj grada učiniti fitness, druge užitke života stroyneyuschey sporta. Početna eliptičan trenera - to je zgodan i učinkovit, dobro i oni koji su uzdisaje o nemogućnosti da izgube težinu na elipsoida, vjerojatno, za najveći dio, zanemari jednostavnih pravila treninga i prehrane.

Koji su mišići rade na eliptičnoj trenera

Svaki trener spreman brzo rastjera vaše strahove o „pumpanje bokovima, stražnjici i leđima.” Često u zabludi za djevojčice set mišića debljanje zbog edema, ili skup masnog tkiva zbog pothranjenosti. Ti nešto može povećati obujam bedara, stražnjice, ruke u prva 2 tjedna treninga, ali samo 20 dana kasnije počet će brzo izgubiti centimetara, kilograma.
Većina stručnjaka nikad savjetuju težio prvih 2-3 mjeseci treninga, pogotovo ako vaše raspoloženje ovisi o broju utega. Vaša odjeća će reći koliko je učinkovit mršavljenja odvija ako je to potrebno za ispravljanje program.

Dakle, ono što mišići rade, kada se bave s eliptičnoj trenera?

  • Tijekom šetnje, čak i uz veliki otpor, su samo „sporo” crvene mišićna vlakna prvog tipa. Oni nisu inherentno skloni pumpanje, povećanje volumena.
  • Bijela ili brzo trzanje mišića rade „trzati”, oni mogu koristiti, a vježbanje na eliptičnoj trenera, ali ako iznenada povećati opterećenje od najmanje do najveće i „skuha” da postoje sile, ali će se kretati više od 2 minute.

Za uobičajeni interval trening za gubitak težine, to nema nikakve veze s režimom, što se koristi u profesionalnim sportovima, CrossFit za poboljšanje snage izdržljivosti, snage sportaša. Simulator je potrebna za takvu profesionalnu sprinta od onih navedenih za fitness klubova i mnogo više kod kuće.

Kako se nositi s na eliptičnoj trenera za mršavljenje

Prvo, potrebno je postaviti vrijeme treninga. Popularni vijeće „radi na prazan želudac pola sata ujutro za doručak” je dobar samo ako:

  • Nije hypotensive;
  • Nemojte slijediti dijetu u stilu „ne jesti nakon tri do četiri do šest sati”, i jesti 3-4 sata prije spavanja;
  • Nije sklon nesvjestice, nagle promjene krvnog tlaka;
  • Ne morate abnormalnosti srca;
  • Nemaš problema s refluksa želučanog soka kiselosti;
  • Do vremena razvojnog programa su trening najmanje 3 mjeseca.

U stvari, vježbanje ujutro na prazan želudac, možete sagorijevati više masti. Međutim, ako imate kontraindikacije, jednostavno bave 2 sata nakon obroka, pokušati dobiti hranu prije vježbanja sastojao od potpuna bjelančevina,  povrće, ne sadrže ugljikohidrate.

Drugi princip je učinkovit trening za mršavljenje - korištenje otkucaja srca za regulaciju opterećenja. Dobiti prsa uređaj sa senzorom ugrađenim senzorima često elipsoida u zabludi.

Kako se nositi s eliptičnoj trenera?

U prva 3 mjeseca treninga treba rješavati 3-4 puta tjedno. Trening bi trebao biti od 40 minuta 50-60% površine opterećenja maksimalni broj otkucaja srca (HR). Ovaj način pomoći će vam doći u formu, da se pripreme za fizičku interval trening.

  • U prosjeku, 40 minuta ovim tempom će pomoći dobili osloboditi od 300-400 kalorija.

Osim toga, slijedite osnovne snage vježbe - čučnjevi, sklekove, uvijanje tisak, povući za mišiće leđa. Napravite set od vlasti, učiniti ga 2-3 puta tjedno, radi simulator na elipsoidnog nakon treninga snage.

Sljedeća 3 mjeseca treba posvetiti povećanju opterećenja adaptacija prevladati. Sada će doći u ruci Program interval trening, ali je bolje ne koristiti izgrađen-in, a opet, fokus na rad srca.

koji učinkovito izgubiti težinu na eliptičnoj trenera, organizirati 5 treninga tjedno. Pretpostavimo da 3 od njih su 40-ak minuta, što je u proteklom tromjesečju, i 2 - interval.

  • Prvo Interval Training: 10 minuta treninga otkucaja srca 50 do 60% od maksimalne proizvodnje. Zatim se naizmjenice 4 minute od 50-60% od brzine otkucaja srca Max i 2 minute 70% otkucaja srca-Max, rad na pola sata, pet minuta niz kul napraviti dovoljno sporo.
  • Drugi interval trening: 5 minuta zagrijavanja. Zatim, 3 minute 50% od srčanog ritma-Max, 1 minuta 80% otkucaja srca-max, raditi do 20 minuta, izvode se na 5 minuta da se ohladi.

Snaga vježbe se izvode na dan na „miran” treninga, nakon što su intervali ne samo istezanje.

Gledajte vaše držanje tijekom vožnje, pokušati povući želudac i ispraviti leđa, a ne hoda na prstima, čak i ako je vrlo teško, a rezultati nisu dugo u dolaze.

Eliptičan trenera za mršavljenje: recenzije

Natalia, 24 godina. Dugo sam željela priuštiti takav simulator, ali ne dovoljno da novac je vrijeme. A onda, za rođendan, moj muž ga je dao meni) Ne! Nisam debela. Odmah nakon poroda malo oporavio i tonus mišića više nije bio isti. Na drugi dan sam počela prakticirati. trenirao sam u jutro na prazan želudac (rano ustati) i tako 4 puta tjedno, dobro, ako imate vremena, onda se ponekad prakticira u večernjim satima. Zajedno s treninga čini osnovnu složene vježbe: Press, čučnjeva, sklekova. Treniram ovim tempom za tri mjeseca. Počnite jesti više, zadnji put sam jesti 4 sata prije spavanja. Od dodatnih 17 kg skinula oko 5 kg, što je znatno stroži dupe i trbuh. Rezultat je vrlo sretan, ja ću i dalje.

Tatjana, 21 godina.Bio sam prezentirani s eliptičnoj trenera, kupio sam rođaka, te da se na njemu radili lijenost, a to je mi dao. Prvi put sam počeo vježbati na njoj 30 minuta, bilo je teško, na kraju treninga sve odjeću mokro od znoja. Ja sam se uključio u jednom danu. Sada sam učiniti isto sljedeći dan, ali za 45 minuta. Učinak 2 mjeseca korištenja, želuca, bokovi, bedra, stražnjica stroži snažno, postaju manji volumen, više elastična. Trebalo je puno težine nije 2,5 kg, na moje težine od 58 kg. Ali, to je također točno, jer mast je mnogo lakše mišiće. Rezultat je kao, ja ću i dalje da se uključe u

Preporučujemo: simulator učinkovit za mršavljenje

Fitness trener Elena Selivanova za https://AzbukaDiet.ru/.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Intervalni treningIntervalni trening
Kako odabrati eliptičan treneraKako odabrati eliptičan trenera
Trening u pretilostiTrening u pretilosti
Gubitak težine nakon poroda: vježbati u fitness klubuGubitak težine nakon poroda: vježbati u fitness klubu
Vježbe za ruke: u borbi protiv problematična područjaVježbe za ruke: u borbi protiv problematična područja
Trening za mršavljenje Renee ZellwegerTrening za mršavljenje Renee Zellweger
Eliptičan trenera za mršavljenjeEliptičan trenera za mršavljenje
Najbolje Početna GymsNajbolje Početna Gyms
Eliptičan trenera za domEliptičan trenera za dom
Vlak krizaVlak kriza
» » Nastava na eliptičnoj trenera za mršavljenje
© 2018 hor.herinhap.ru