hor.herinhap.ru

Fitness za mršavljenje: prilagoditi trening, dobili smo rezultat

Fitness za mršavljenjePonekad vam je potrebno za izgubiti težinu u samo mjesec dana, a uobičajena vježba ne daju značajne rezultate. Što želiš? Stroga dijeta pomoći izgubiti težinu, ali za poboljšanje oblik - jedva. Onda morate tražiti bilo kakvu posebnu fitness - vježbe za brzo mršavljenje. Pa, što je dvostruko učinak ispravnog plana studija. A glavni mršavljenja bonus s fitness - ne dosadi, jer postoje mnoge zanimljive inovacije u svijetu.

„Ja sam trčanje, što druge fitnes za mršavljenje mi je trebalo”

Trčanje - to je u redu, jer ne samo da pomaže u sagorijevanju kalorija, ali također uključuje sve mišiće tijela. To je samo kako bi se postigla rezultate brzo, potrebno je ubrzati metabolizam u mirovanju. I trčanje, na žalost, to „ne znam kako.” Van? Dodaj treninga snage za trening. Ako vježbate na otvorenom, jednostavno organizirati sami kratkim intervalima na kraju svake runde. Beba u klupi u parku i koristiti ga kao simulator. Budite sigurni da sit-ups, push-up, i uvijanje tisak, ali ne smanjuje intenzitet u bijegu. Dodaj trčanje uzbrdo, ako želite više od učitati mišiće stražnjice.

Ljubitelji jogging na treadmill izravnom putu do teretane. Također možete organizirati interval trening, samo stavljanjem pored staze bučica i tijela bar. Na redovitom vremenskom razdoblju uključuje kas snage vježbe. Ili možete dopuniti svoj studij s dva predavanja treninga snage grupa za sve mišićne skupine (MT, oblikovati, trening tijela), naizmjence dana treninga snage s danima trčanja.

„Idem u teretanu, koja ima fitness mršavljenja moram”

Tu je dobar trener vic: „Teretana - nije u redu da ide okolo. Trebamo biti angažiran u teretanu. " Okinte kritički pogled svoj proces obuke. Čak i ako trening je napravio profesionalni instruktor, možda ćete naići na probleme. Mnogi odmaraju predugo između serija, ili staviti vrlo malo simulatori otpora. Ne zaboravite pratiti rad i izdrži samo takve periode odmora, kao u vaš plan je vrlo važno za uspjeh u sportu.

Pa, ako ste učiniti sve što je u redu, ali naletio plato učinak, vi svibanj želite probati masnoće spaljivanja vježba u teretani. U vrijeme kretanja kombinirati u jedan veliki „krug”, pratite program vježbanja, jedna za drugom bez pauze, i uzeti malu pauzu na kraju kruga. U isto vrijeme, pokušati povećati broj ponavljanja, ali da je radna težina se ne smanjuje. Ovaj trening vam omogućava da konzumiraju više kalorija. Izvođenje dva do tri runde, nakon čega nalikuju 20 minuta na traci za trčanje ili eliptičan trenera da se ohladi.

„Ja aerobik u grupi, fitness mršavljenje ću odabrati”

Grupa aerobik, začudo, ponekad apsolutno nije namijenjen za mršavljenje i sagorijevanje masti. Neki klubovi su vođeni obliku smanjenja „prosječnog građanina”, ispada da je više trenirao ne primi opterećenje u grupi. Provjerite da li ste spali salo na svoje omiljene sat je vrlo jednostavna - mjerenje srčanog ritma 20 minuta nakon početka nastave. Ako je u području manje od 120 otkucaja u minuti, možda aerobik previše lako za vas. Kako povećati intenzitet? Dodaj u programu biciklističkih lekcija, tai-bo, fitboksa, korak-plesa. Ako ne možete promijeniti program, povećati opterećenje, stvaranje gibanja. U idealnom slučaju, trebali biste biti 2 puta tjedno da se uključe u intenzivne aerobne vježbe, te 2 puta tjedno ojačati mišiće na klasi snage.

Dakle, „negdje otići i nešto raditi tamo” - nije baš prava strategija. Da biste dobili rezultat i ne reci kasnije, „Ja se sportom i ne raste tanka”, paziti na sebe, i vježbe predano postići rezultate brže.

Više o temi:
fitness dijeta za mršavljenje

Fitness za mršavljenje - posebno za AzbukaDiet.ru - fitnes trener Elena Selivanov.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Interval trening za početnikeInterval trening za početnike
Trening u pretilostiTrening u pretilosti
Interval trčanje za mršavljenjeInterval trčanje za mršavljenje
Vanjski fitnes: fitness na otvorenomVanjski fitnes: fitness na otvorenom
Fitness za tinejdžerkeFitness za tinejdžerke
Zumba fitness: zabava vježbe za mršavljenjeZumba fitness: zabava vježbe za mršavljenje
Step ili step za mršavljenjeStep ili step za mršavljenje
Promjena uobičajeni fitness trening: tko, kada, kako,Promjena uobičajeni fitness trening: tko, kada, kako,
Program trening za mršavljenjeProgram trening za mršavljenje
Video vježbe za nogeVideo vježbe za noge
» » Fitness za mršavljenje: prilagoditi trening, dobili smo rezultat
© 2018 hor.herinhap.ru