hor.herinhap.ru

Dijetalna juha s topljeni sir

Recept juha dijeta sa topljeni sirNutricionist mi je rekao da ne može sjediti na kruto prehrane. Vi samo nasiluete svoje tijelo i tako onda možete prikupiti i još više. Ona mi je savjetovao da drugi prehrani. Napisao sam da možete imati to ne može biti. I to stvarno izgubiti težinu bez štete za tijelo. Evo ja mogu napisati, razmislite detalj.

Ugljikohidrati su „brzo” - keksi, čokolada, kruh, šećer, krumpir, tjestenina, itd - je zlo. Odmah su postali usta glukoze (goriva) i ako nema trenutno aktivan, a zatim pohranjena u rezervi.
I „kompleks” - heljda, riža, zobene pahuljice, itd - oni su kuhani dugo u želucu, opskrbu energijom tijekom cijelog dana.
pojedinosti: ugljikohidrate, jednostavnih i složenih

  • Zbog brze ugljikohidrate čistimo uopće, a teško jesti ujutro.
  • Meso: Asimilacija - ptica na terenu (naročito piletina), govedine, svinjetine. Treći je izrazito nepoželjna.
  • Voće: grožđe i banane - tabu. Zelene jabuke su najbolji.
  • Juhe bez krumpira.
  • 2 litre vode dnevno. Čaj se ne računa, gazirana voda je nemoguće, ne možete slatka pića.

đumbir čaj
Đumbir kupite u trgovini, možete utrljati na ribež, žličice po šalici kipuće vode skuhati, ocijediti od limuna i malo više piti 2 puta dnevno.
drugo đumbir čaj recepti

Mlijeko je strogo ograničen. On sadrži laktozu, što povećava razinu hormona prolaktina, što dovodi prekomjerno zadržavanje vode. Samo mliječni proizvodi, postoje laktoza bakterije uništene.

Recept juha dijeta sa topljeni sir

500 g 45% topljeni sir
400 g piletine
150 g riža
150 g mrkve
150 g luka
50 g peršina

  1. Kuhati pile u 2,5 litre slane vode.
  2. Mi uzeti Kuhane filete iz juhe, što ne isključuje.
  3. Dodaj u kipuću juhu s rižom i kuhajte 10 minuta.
  4. Nakon 10 minuta, dodati rižu, sitno sjeckani luk i mrkve. Nastavite kuhati 5 minuta. U međuvremenu, izrezati u male komadiće kuhanog pilećeg mesa.
  5. Dodajte narezane meso i kuhajte još 5 minuta.
  6. Zatim, u gotovo završenom juhu dodajte topljeni sir i kuhajte ih dok se potpuno ne otopi.
  7. Spremni juha pospite nasjeckanim peršinom.

Od danas sam na dijeti. Tada sam napisati ono što će biti rezultat.

Helena

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Tvrdi dijeta za brzo mršavljenjeTvrdi dijeta za brzo mršavljenje
Dijeta za dijabetesDijeta za dijabetes
Ugljikohidrati u hraniUgljikohidrati u hrani
6 Express dijeta koja stvarno pomoći da izgubite težinu6 Express dijeta koja stvarno pomoći da izgubite težinu
Desert od zobenih pahuljicaDesert od zobenih pahuljica
„Šest latice” za mršavljenje„Šest latice” za mršavljenje
Je li moguće izgubiti težinu ako ne jesti poslije 6Je li moguće izgubiti težinu ako ne jesti poslije 6
Top pomoćnici u mršavljenju: žitariceTop pomoćnici u mršavljenju: žitarice
Juha dijeta!Juha dijeta!
Zdrava crijevna za 10 danaZdrava crijevna za 10 dana
» » Dijetalna juha s topljeni sir
© 2018 hor.herinhap.ru