hor.herinhap.ru

Rezultati heljda dijeta

Kefir i heljde dijetaHeljda dijeta (kao i njegova raznolikost kefir, heljda dijeta) dugo je bio popularan među dijeti zbog rezultata, pa čak i ova jednostavna dijeta: jesti heljda i raste tanka, ali pitanja o njegovoj provedbi ima mnogo.

Na ovoj stranici su neki od mišljenja i rezultatima prehrane na heljde prehrane, koje su ostavili posjetitelji naše stranice. Možda ćete naći među njima odgovore na svoja pitanja.

Valja napomenuti da su rezultati prehrane na heljde prehrani ima i pozitivne i negativne, od onih koji se ne mogu izgubiti težinu ili koji su bili zdravstveni problemi.
Zdrava osoba će potrajati 7-14 dana normalno heljde prehrane.

    Ako imate problema s krvnim žilama, tendencija da se anemija, nizak krvni tlak ili drugim zdravstvenim problemima trebaju konzultirati liječnika.

Budite sigurni da pijete vitamine, to je bolje ako je kompleks vitamina i minerala.
Budite sigurni da jedu heljda dovoljno da se ne muči glad. Inače to nije dijeta, već gladovanje, sa svim svojim nedostacima.

Uvriježeno je mišljenje da je heljda dijeta nije poput vlasnicima 3 vrste krvnih, ali ima i onih koji imaju 3 skupinu i izgubio na ovoj prehrani.

Postoje dvije izbornik heljda dijeta:

  • heljda, kefir dijeta uključuje jede heljde i nemasnog jogurta,
  • Druga opcija - jedu samo heljda (heljda pari).

Savjeti iz ABC dijeta: Nemojte sjediti na jednom samo pura dulje od 7 dana, drugi tjedan u prehrani svakako dodati proteina: jogurt, sir ili jaja. U suprotnom ćete izgubiti težinu samo zbog mišićno tkivo, a zatim se dobije što više kg, ali masti, dok je u volumenu ćete izgubiti puno!

Duže od 2 tjedna na monodiet sit je besmisleno: tijelo navikne i težina prestane ostaviti (više: plato učinak).




Kako diverzificirati izbornika heljde prehrane

Sljedeći su izvadci iz osvrta na smršavio kefir, heljde prehrane.

  1. Bok cure želim sve vas preporučiti, koji sjedi na heljde ... Pijte zeleni čaj lista s limunom i đumbirom ... đumbir korijen se može kupiti na tržištu ili u biljnom štandu, ja sam samo izrezati ga na čaj u male komadiće ... Osjećaj gladi je vrlo dobro potiskuje i čaj đumbir potiče gubitak težine.
  2. U prevladavanju depresije, jesti sušeno voće (to puno pomaže).
  3. U jutarnjim satima, jedem 4 suhe šljive travom Gull (na crijevima koje rade dobro, a glava ne boli od nedostatka glukoze) i cijeli dan heljda + biljnih čajeva. I uvijek multivitamini.
  4. U noći, nakon što je dan heljde prehrane je bolje popiti čašu nemasnog jogurta. Ja Bujon bokove bez meda i jogurt suzbija glad. Dan jesti 5-6 suhofruktin.
  5. Tipično, dva tjedna sprinta izdržati normalno, u samom središtu događaj ili dvije pauze od jabuka kefir dana. Pijte posebne dodatke - vitamine Vitrum ljepote kao što su super za kosu i nokte, itd i još jedno piće „Essliver forte” u jetru uklanja toksine iz tijela + još bolje na jod.
  6. Nakon 4. dana kad je vruće omiljena heljda prestala biti takva, počela sam ga završio, natečen, prije uporabe, malo na suhom skvorodochke pečenja temeljito, ravno bilo je različitih okusa, ponekad hrskava! Sada sam jeo u zabavu !!!
  7. A ujutro, pola sata prije obroka, odmah nakon ustajanja popijte čašu tople vode sa žlicom meda, tako da mozak radi, a mala glava ne vrti.
  8. Tijelo treba hranu u tekućem, tako da heljda nije bolestan od dva tjedna, pokušajte jesti u vrijeme ručka poltarelki povrća juhu, ali bez krumpira (mrkva, luk i kupus).
  9. Izgladnjeli noću - ne mučiti sebe, i piti istu vodu, razrijeđene jogurt noću, ništa loše neće dogoditi, ali tijelo samo reći hvala!
  10. prva dva dana strašne glavobolje (nedostatak glukoze i ugljikohidrata) i, u načelu, u WC sa ovim dijeta je vrlo teško hodati. Plus slabost i neke zabune. Bolje je dodati 200 grama višanja plus nešto laksativ. A ostatak super-dijeta! Sretno! Preživjeti prva 3 dana i sve ide po planu!

Kako izaći iz heljde prehrane

Vijeće za izlaz iz prehrane od iskusnih dietchits :)

Da bi rezultati mršavljenja, morate tri dana jesti sve, ali kalorija za 600, a onda par tjedana 1200-1500kkal i težina se neće vratiti.

Preporuči ABC dijeta: kako izaći iz heljde prehrane, tako da se ne udebljati se.

Povijest uspješnog mršavljenja po toffees

Pozdrav svima! Prije godinu dana na visini 170 težio je 95 kg, a sada je moja težina 61. Moram reći da sam počeo sa heljdinim prehrane, ona mi je dala snažan zamah. Sad si mogu priuštiti sve u isto vrijeme znam da je 2 puta tjedno sam jesti samo heljda.
Prvo, ja čvrsto od 2 tjedna strogoj dijeti heljda, skinula 8 kg. Onda je počela slušati svoje tijelo i jesti kada se osjeća gladan. Pokušavajući ne prejesti, jesti lagano do zasićenja u želucu. Ako zaista želite nešto slatko ili škroba hrane pokušati jesti do 12. Nikakva jede poslije 6, osim što je jogurt ili jabuka. I samo kompatibilne proizvode pojede tijekom dana. Da budem iskren bilo je nevjerojatno teško obnoviti, ali sam se navikla na ništa ne poriče. Ali svaki put kad sam vidio odraz u ogledalu shvatiti da nije sve uzalud.
Nastavio sam sjediti u Dumi, ali samo kada je osjetio da bih mogao izdržati heljda. Naravno, da je volim, ali ne u toj mjeri))) Ja sam ispostavilo za 2 tjedna u 3 mjeseca.
Sada, godinu dana kasnije, moj odnos s hranom se promijenio, a ako sam dopustiti da se nešto više (obično za odmor), onda (a ponekad i dva) dana tjedno organizirati DG.

Podijelite svoje dojmove o prehrani i rezultate, kako bi se izgubiti težinu u društvu lakše :)

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kefir i heljde dijeta: dobili osloboditi od 10 kg za 2 tjednaKefir i heljde dijeta: dobili osloboditi od 10 kg za 2 tjedna
Heljda s jogurtom za mršavljenjeHeljda s jogurtom za mršavljenje
Dijeta na heljde prehraneDijeta na heljde prehrane
Dijeta na heljde i kefirDijeta na heljde i kefir
Recenzije heljde prehraneRecenzije heljde prehrane
Kefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultatiKefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultati
Ispuštanje dan na heljdeIspuštanje dan na heljde
Uz žitarice možete izgubiti težinu u 7 dana! Značajke i rezultati heljde prehrane s kefirUz žitarice možete izgubiti težinu u 7 dana! Značajke i rezultati heljde prehrane s kefir
Heljda-kefir dijetaHeljda-kefir dijeta
Kontra heljde prehraneKontra heljde prehrane
» » Rezultati heljda dijeta
© 2018 hor.herinhap.ru