hor.herinhap.ru

Heljda dijeta s kefir

heljda dijetaHeljda dijeta je najpopularniji među dijeti, a iako ove jednostavne dijeta: jesti heljda i raste tanka, ali pitanja o njegovoj provedbi ima mnogo.

Na ovoj stranici su neke recenzije što se tolerira heljde prehrane s kefir i bez njega, rezultati mršavljenja, lijevo posjetitelji naše stranice. Možda ćete naći među njima odgovore na svoja pitanja.

Što se može dodati u izbornik heljde prehrane

Zina
Sjedam na heljda dijeta četvrtog dana! Prva dva dana su samo od heljde i zeleni čaj. Jučer je došlo do kiselog okusa u ustima i lošeg zadaha, ali prije nego što takva nikada nije bio. Kao što je sada da biste dobili osloboditi od tih osjećaja - ne znam, možda će netko reći.

Natalia
Dragi Zina. Odgovor na Vaše pitanje: spaljivanje ugljikohidrata razlikovati mirise - ketoni, koji daju poseban okus dah.
Stalno sam sjesti na dijete, i tako suočeni s ovim problemkoy (dah), što me uplašilo malo))) ne brini, proći će, ali ne odmah, jer je čišćenje tijela - dugotrajan proces!

Tatashev
Pozdrav! Danas sam izaći iz heljde prehrane - sjedio 12 dana. Rezultat u iznosu proveo na težini malo. Sjedio sam po drugi put - prije mjesec dana. Prednosti: Razrjeđivač sve. Bokovi, noge, ramena - Nisam znao moju majku i rekao da je slična haringe kožu u savršenom stanju - ostavljajući sve vrste prištiće i udaraca.
Među nekoliko nedostataka: prva dva dana strašne glavobolje (nedostatak glukoze i ugljikohidrata) i, u načelu, na WC s ovim dijeta je vrlo teško hodati. Plus slabost i neke zabune. Bolje je dodati 200 grama višanja plus nešto laksativ. A ostatak super-dijeta! Sretno! Preživjeti prva 3 dana i sve ide po planu!

Lena
U ranim danima predmeta i slabosti i letargije, i mučninu, a možda i netko poput - depresije, agresije, itd Budite strpljivi, ne dajte se. Kupiti i piti vitamine. Ako je to apsolutno nije tako dobro, a zatim dodajte nešto (jaja, krastavac, jabuka). I ja tako po prvi put ova dijeta je. A sada drugi dan završava - normalek, trčim kao konj i uopće ne žele jesti, iako žedan beskrajno (piti vodu).

Chundra
Za različite - jedite heljde štapiće. Oni koji ne mogu u prehrani - naučiti. Štapići za jelo Opčinjavajući mali prstohvat i navući do sljedećeg -First temeljito žvakala. osjećaj punoće dolazi brzo, a proces jedenja postaje prazna heljda zabava

Rezultati Mršavljenje i Od heljde prehrane

Vlad
O heljde prehrane s kefir saznao slučajno, tek nakon što je postalo ubrzano skuplji. Odlučio sam pokušati. Učinak je zapanjujuća. Ona se osjeća divno. Pritisak je bio 13.080 kao mladić. I ja sam već 62, a težina 110 kg. I nitko od liječnika nije mogao reći takvu čudo lijek poput heljde. Doista: spašavanje utapanja - ručni rad utapanja.

Natalie
Pozdrav svima !!! Sjedio sam na heljde prehrane 14 dana, pao 7 kg, na početku je bilo teško, a heljda nije pogriješio ... dodaje se u prehrani krastavaca, rajčice, jabuke, sada se zadržavaju, ne jesti poslije 7 sati ... slatko je postao mnogo manje već i ne želite , a zapravo je bio strašan slatko zub, organizirati tjedne dane posta, samo kefirchik. Volumeni smanjen, što je jako lijepo.

Olya
Heljda dijeta s kefira je vrlo koristan i učinkovit. Pokušao sam prije par godina. To je trajalo 5 dana na njemu. Prva 2 dana - samo heljde i voda, dana 3 - heljda s jogurtom, 4. dan - heljda, sok od rajčice, 5. dana - heljda s mlijekom i šećerom)) Rezultat minus 3 kg. Imam oko koliko i morao resetirati. Rezultat je trajao jako dugo vremena bez daljnjih ograničenja na hranu.

Lena
Sjedio sam na ovoj prehrani za 6 dana izgubila 4 kg. Ali onda, festival je nešto drugo, težina vratila. Zaključujemo da morate slijediti dijetu! pokušajte ne jesti nakon 18 sati i jedan dan iskrcati tjedan dana !!! i ne jedu sve.

Natalie
Ja sam više od mjesec dana sjedio je na ovaj način prehrane za tjedan dana skinula 6 kg. Sutra želim pokušati sjediti još jedan tjedan. Posljednja jeli heljda 5, šesti kat. No, kefir može piti prije odlaska na spavanje ili jesti jabuku.
Pao funti nikada nije vratio, unatoč činjenici da imam par tjedana je sve. Prošli tjedan sam sjedio na heljde prehrane s kefira, a zatim oko tjedan izlazi iz njega, odnosno, nastavila piti čaj samo s medom, kruh jede samo jedan mali dio, prvih dana u svemu su oni zapravo ubacili celer. Zapravo, krenuo sam na dijeti 5, a posljednji kilogram sam skinula kad je išla. I što je najvažnije, ne jedem poslije 6, samo jogurt.

Katarina
Pozdrav! Danas, 6. dan prehrane. Prva 2 dana baci jednog kilograma. Sada, 400 grama već, ali još uvijek nije loše. Osjećam se dobro, ali glad. Sjedim na ovoj prehrani za drugi put. Nakon prvog puta skoro godinu dana ne može biti bolji. Ako samo malo, ali uvijek sam 1 dan na dan tjedan dana posta. A meso za dugo vremena nije se uglavnom jede povrće, riba može biti kuhano, na pari. No, do kraja godine opustio sam početi jesti sve, neću reći da je puno dodan.
Djevojke ne sjede dugo na dijeti, to je vrlo štetno. Jednom godišnje, mislim da je norma, ali ne više.

Leila
Za mene osobno, heljda je prehrana bila poticaj, sada drugi dan težina ne povećava, u skladu s prehranom, nakon 18 samo jogurt. I što je zanimljivo, ne u potpunosti povući na nezdravu hranu, žele od voća i povrća! Ali od heljde sam totalno ne odbijaju, barem jednom dnevno, ali piti.

Irene
Djevojke mogu imati heljda i bez dijete. i jeli heljde u posljednjem tjednu korizmene 5 dana - 3 kg. Heljda kuhana s krastavcima ili kiseli kupus, a još uvijek jede jabuke, banane, naranče i kuhano povrće, osjećaj gladi se ne promatra.

Heljda dijeta, mogući problemi

Malvina
Prošlo je 2 tjedna otkako sam završio moj način prehrane, jesti malo, ali svi killogramchiki vratio!

Vikulya
Dijeta svakako dobro, ali to je teško na nju, gotovo nesvjestica, kao i - dobro!

Vita
Dijeta je pokušao na sebe više od jednom. Rezultati sam bio jako zadovoljan, za 7 dana na heljde prehrane trebalo je 5-6 kg !!! Međutim, daljnje posljedice nisu baš dobri, počela sam imati problema s bubrezima. Dakle djevojke, biti oprezan !!!
Osobno, moje mišljenje: dijeta ne bi trebala trajati više od 10 dana, onda je vjerojatno da će imati koristi. Pa ipak, heljda prehrana treba ponavljati više od 1p. u šest mjeseci. Bolje je organizirati dane posta na heljde i uravnoteženom prehranom!

Pozdrav svima. Sjedio sam na heljda dijeta 3 dana (jogurt ne pije), izgubila 3 cm oko struka i 1,5kg ... .konechno sve super, ali 3 dana zatvor (ispričavam se, naravno, ali ja pisati kao što je to) i želudac zalupila hard sada kaša i juha sjediti smiriti želudac ... kg nazad, evo kako sjediš na ovoj dijeti, bez štete za zdravlje?

Najpopularniji pitanje: „Da li noge mršaviti na heljde prehrane?”

Layla
još tanji, u načelu, ali u skladu s ustavom, nešto veće, nešto manje. Osobno, za mene, vrlo dobra strana izgubila težinu i celulit, usput, na bedrima nestala. Vizualno pristojan smanjio volumen.

Lelia
Iskreno je ostao tjedan dana na heljde prehrane. Trebalo je 4,2 kg. Mislim, kada je rast 168, 58,5 kg. Noge tanji i savjeti celulita ostane.

Anastasia
Moji bokovi i ostavi 2 mjeseca mršavljenja i dijeta, uglavnom heljde prehrane, otišao: 9kg svega 5 cm u bokovima, 3 cm u struku, 5-6 cm u nogama i na prsima, odnosno

Savjeti iz ABC dijeta: probati dijeta za mršavljenje nogu i vježbe za mršavljenje nogu.

I još jedan problem s Recenzije heljde prehrane.

Podijelite svoje dojmove o prehrani izgubiti težinu u društvu lakše :)

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kefir i heljde dijeta: dobili osloboditi od 10 kg za 2 tjednaKefir i heljde dijeta: dobili osloboditi od 10 kg za 2 tjedna
Heljda s jogurtom za mršavljenjeHeljda s jogurtom za mršavljenje
Dijeta na heljde prehraneDijeta na heljde prehrane
Dijeta na heljde i kefirDijeta na heljde i kefir
Recenzije heljde prehraneRecenzije heljde prehrane
Kefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultatiKefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultati
Ispuštanje dan na heljdeIspuštanje dan na heljde
Uz žitarice možete izgubiti težinu u 7 dana! Značajke i rezultati heljde prehrane s kefirUz žitarice možete izgubiti težinu u 7 dana! Značajke i rezultati heljde prehrane s kefir
Heljda-kefir dijetaHeljda-kefir dijeta
Kontra heljde prehraneKontra heljde prehrane
» » Heljda dijeta s kefir
© 2018 hor.herinhap.ru