hor.herinhap.ru

Recenzije heljde prehrane

Ovaj članak sadrži neke primjedbe o tome kako izgubiti težinu pomaže heljde prehrane, savjete o njegovoj provedbi, a izlaz iz prehrane, lijevo čitatelje stranice. Kao i rezultate mršavljenja na heljde prehrane.



Dijeta Heljda: recenzije

Heljda dijeta, kao i svih kratkoročnih dijeta nije lijek za sve. Ako je početna težina velika - Prvih nekoliko dana mogu ostaviti kilogram, ali ga ostavlja u vodu. Nije potrebno unaprijed izgraditi previše velike planove, od heljde prehrane samo mogu razočarati i, kao posljedica toga, neuspjeh.
Istovremeno tjedan ili dva na grčkom i jogurt može pomoći očistiti tijelo i dati poticaj mršavljenja. Ovdje je jedna takva priča:

Slimming Pozdrav djevojke! To je odlučio pogledati do vas i dati moralnu podršku. Nadam se da moj Dnevnik luđaka (a to je tzv zatvoriti me) netko može pomoći. Ja iskreno sjedio na heljda dijeta 2 tjedna, zadnji dan je bio 15. prosinca. Rezultat na kraju nije bio jako zadovoljan u to vrijeme - minus 4 kg. Usput, dok sam nikad u životu nisam sjedio na dijeti. Dolazeći iz prehrane postupno, bez preopterećenja tijelo s hranom. Svakih 6-7 dana, organizirati post dana - samo vodu i piće Limun zeleni čaj. Djevojke poput mene dobro - tijelo radi kao sat, bilo je jednostavnost želudac ne objesiti, a ja i dalje gube na težini! Jedina stvar koja Mars - sve stare stvari za mene su veliki. Shvatio sam što je najvažnije, nakon što je dijeta ne jesti sve! Prestala sam jesti hranu koja sadrži velike količine ugljikohidrata (žitarice, kruh, tijesto) i besmisleni hranu (čips, Kirieshki). I sve će biti dobro. Tiho sam otišla u novogodišnjih blagdana u posjet svojim roditeljima i vidio galebove, jer je to samo vrijeme pražnjenja dana, i neka svatko jede salate sa majonezom i stvari, to je šok za mene. Ali ja znam da sutra ću i pjevati svoje omiljene Salata od povrća s umakom i ribe, a ujedno ću izgledati dobro!

Mnogi su uznemireni da vaga za vrijeme „stand” dijetu, ali je istaknuo da iznos od odmora. Ali neće li obavijestiti sve vas zadovoljiti svoju težinu, možete ga ocijeniti u smislu.

Dobro jutro! Pa, to je 7 dana. Sam težio u jutro i ...
Ništa - sve kg na licu mjesta .. čudnim .. ali ono što se može vidjeti da je tanka, ali oh dobro tijelo ima jasan malo.
Usput sam sjeo na to heljda dijeta-ČIŠĆENJE s majkom. Mama previše, za iste kg .. i suknje visi čak morala kupiti novi ...

Ovdje smo sastavili neke mišljenja o heljda dijeta savjete o njegovoj provedbi i izlazu iz prehrane, lijevo čitatelje stranice. Možda će biti korisno ako ste u potrazi za odgovor na bilo koje pitanje.

Katja:
Pozdrav svima :) pročitao sam tvoj komentar, a većina htjela podijeliti. Smršavio sam na heljde prehrane za tjedan dana 4 kg, ispred drugog tjedna. Rekao bih da je jedan od najvećih pogrešaka dijeti jesti što je manje moguće, izdržati glad. No, baš kad je hrana u pitanju manje, tijelo počinje za pohranu hranjive potrebne tvari, a to je vrlo teško dijelom sa svojim rezervama, koje vidimo na bedrima ili trbuhu. Na taj način pokušati zavarati organizam, a ne od gladi. Mirno, jesti koliko želite, uz vrijeme smanjenja potrošnje hrane.

Katusha
Ja ću podijeliti svoja iskustva. U večernjim satima zaparivat jednu šalicu heljde - gotovo potpunu plastičnu posudu. Moja jutra počela s toplom vodom s limunovim sokom (oko četvrtine limuna stisnutu) i šalicu kave bez šećera - ne mogu ga napustiti, ili zaspati na putu. Tijekom prva dva ili tri dana, jeo sam cijeli heljda, nego 17-30, navečer pije kefir. Također, u popodnevnim satima jurnjava zeleni čaj u neograničenim količinama. No, s trećeg ili četvrtog dana nisam mogla jesti cijeli heljda, i ne žele. I na kraju prehrani spremnika s heljda sam negdje za dva ili tri dana. Moje osobno mišljenje je da je to nemoguće dodati ništa o meni, jer, kao prvo, od jabuke želite jesti više, i, drugo, pojava novih okusa senzacija (bilo svježe začinsko bilje, češnjak, voće i tako dalje. d.) ponovo je povećan apetit. Djevojke, ne mogu ni zamisliti što ponos i poštovanje sam premješten u sebi kad sam mogao biti slomljen, i biti u iskušenju da nešto pojede, ali nemojte to učiniti. Moja nagrada - značajno smanjenje težine. Usput, danas, treći dan bez heljda dijeta, pa čak i na skali minus 1 kg.
Pa ipak, mi svakako treba napraviti kratku pauzu - visoko preporučeno od strane nutricionista nakon mono-prehrani. Dajte svoje tijelo odmoriti, dobiti snagu i vitaminima, a kroz mesyatsok opet u boj. Ispravno kažu, važna stvar u ljepoti - Zdravlje.

Oles:
Nisam mogla odoljeti: težio danas na 7. dan. Ukupni minus 3 kg za 6 dana, od 58 do 55 kg. Za neke je to premalo za takvo razdoblje. No, djevojke, kao i bez njih! Ja sam događaj složen nat. vježbe. U jesenskom roku. Uskoro ću početi ponovo. Trbušni mišići, stražnjica, teladi i ojačati. Jasno mi je da nakon što je voda nestala. Općenito je u posljednjih mjesec dana se preporučuje za izgubiti težinu je ne više od 3-4 kg, tako da nije bilo štete za zdravlje. Da, a koža neće padati. No, mi smo u potrazi za rezultat: više u kratkom roku, to bolje. Ne. Tijelo se ne može prevariti. Bolje je polako smanjiti težinu, ali sigurno. Slažete li se? Samo što sam već imala gorko iskustvo: 2 tjedna pao 8 kg na niske kalorijske dijeta, a nakon 2 mjeseca povratka težine u izobilju. Dakle, ovaj tjedan, kefir heljda dijeta smatrat će se obrisati. Spremni naknadno prijaviti ga kao dana posta. Danas je posljednji 7 dana dijeta. Bilo je dosta podnošljiv, nije gladan. Heljda cijeli do kraja nikad jeo. No, dopustiti sebi dan jabuka. Jogurt ne ispire, strogo po 0,5-1 sata. Tu se ujutro ne žele, ali moramo malo metabolizam (Metabolism) probuditi. Planiram ići na Split jela Sutra: 5-6 obroka kroz 2,5-3ch. Tu se malo, piti malo više, a nakon 6-7 sati, ne, ne! Sretno i strpljenja! Jedemo da živimo, a ne živjeti da jede!

Je li moguće dodati prehrani heljda dijeta povrće, kako promijeniti iz toga? Sve individualno, ali ovdje su primjeri uspješnog i ukusne mršavljenja i mišljenja o heljde prehrane.

Recenzije heljde prehrane
Heljda dijeta za mršavljenje: recenzije i rezultati

Juliana:
Djevojka sjedi na heljde treći dan. No, heljda nije prazan (mrkva + luk i pržiti malo dovesti do spremnosti s malo vode ispod poklopca + šljive - vrlo ukusan). U večernjim satima isti heljda + jogurt. Ne muči sebe, rezultat -2.0 kg.
Pa ipak, s utritsa je budan, neka bi sustav hrane: Vodička, Vodička, Vodička, čak i stakla.

Irena:
Imam sada 7 dana. Međutim, kršenja - zelena salata i ja krastavci Jedem heljda, a ujutro - masnoće sir. Trebalo mi je 2,5 kg. No, to izgleda bolje kao vrijeme provedeno u problematična područja.

Elenka:
Pozdrav, cure !!! A imam već treći dan. Držim odličan !!!
U ovoj dijeti, bez sumnje, kao što su rezultati vidjeti na svoju djevojku. Preživjela 14 dana, bilo je teško, ali to je sada izgleda nevjerojatna. Tanak hladno, a koža je čista.
Usput, nekoliko savjeta.
Dijeta se može jesti voće. A, s obzirom na činjenicu da je sada sezona jagoda i trešanja, možete priuštiti to učiniti malo zabave da.
Također je dobro piti čaj, posebno zeleni, jer uklanjanje toksina iz tijela. No, bez šećera!

Za svakoga tko još uvijek sebi postavlja zadatak što je brže moguće za izgubiti težinu, upozorenje od Ann:

Ostao sam za pet dana. jer jesti heljda bez jogurta, i to ne uvukao u mene, taj dan pojeo dvije žlice heljde u svemu, a kada ne jede. I ništa tako bezbrižno, smanjenje tjelesne težine. Ali onda naglo pala hemoglobina, i gotovo sam se onesvijestila. Tri dana pokušavaju izaći iz ove države, još uvijek nije moguće. Želim upozoriti ljude poput mene, koji ne iscrpiti tijelo. U tom stanju, kao što je sada, a već na vagu ne brinu o (((

Prevencija zatvor na heljde prehrane. Učinak čišćenja od heljde prehrane potpuno je izgubio, ako vas tijekom prehrani ima zatvor.

  • Svakako jedan dan piti litru i pol vode (zeleno ili biljnog čaja). No, to je najbolje piti flaširanu vodu za piće.
  • Ujutro odmah nakon buđenja popiti čašu tople vode može se dodati sok od limuna.
  • To može biti korisno alge, možete kupiti u ljekarni u suhom obliku, te dodati na grčkom.
  • 2-3 žličice laneno sjeme ispuniti čašu hladne vode, tijekom 2-3 sata, miješanje se često, a zatim bez naprezanja, piće prije spavanja.
  • Greci moraju jesti koliko želite, nemojte se ograničiti, budite sigurni da žvakati dobro.

još jedan Pregled heljde prehrane za mršavljenje:

Iz osobnog iskustva mogu reći da je dan počinje sa šalicom tople vode sa sokom od limuna (oko četvrtine limuna stisnutu), a tijelo radi kao sat :)

Pa čak i savjete od čitatelja stranice o prehrani nakon heljde prehrane:

Julia:
Pozdrav svima! Tijekom prvog tjedna započeo 5 kg !! Ali onda je došao „riječnih” trenutak kada je borba za svaku 100g! identificirani sam osnovna pravila koja se pridržavati:
1. Nemojte jesti po noći, nakon 18 sati! Ja sam dopustiti noću čaj s mlijekom bez šećera ili kefirchik.
2. Ne prejesti! u stvari, može biti mnogo stvari, ali glavna stvar ne miješa i ne funti! Na primjer, Ponekad želim nešto slatko - Ne poričem sebi - jesti mali komad tamne čokolade!
3. pozorno pratiti težinu jednog i istog vremena (ja vagati se ujutro prije jela).
4. Nemojte voziti do akutne gladi - onda sjesti i jesti - neće zaustaviti!

Vijeće je također pravo na identifikaciju popis „dozvoljenih” namirnica. Na primjer: repe, kupusa, povrća, Greek salatiki- pirjano / pari / kuhana druge predmete (bez predjela) - heljda, riža - neogranichenno- voće ovoschi- zrna kruha (bez fanatizma). A kako bi se utvrdilo „zabranjeno” hranu: Majoneza, slatkiše, brašno, pržena, krumpir (iako malo može biti u uniformi). A ja uzeti vitamine: glavna stvar u ljepoti - zdravlje. Sretno svima u razredu nije lako!

Nina:

Julia je napisao sve što je ispravno, jedino što želim dodati uvijek treba piti običnu vodu. Trebam 2 litre, ali ja obično dobiti 1.5. Ako slijedimo - težina ide dobro, to provjerio sam. Te noći, nakon 18-00 imaju manje od poželjno, poželjno je da imaju od 17-00 do 18-00 navečer onda lakše - nema jako poželjna.

Podijelite rezultate svojoj prehrani, ostaviti svoje recenzije pura, Jeste li izgubiti na težini heljde prehrane, pročitajte recenzije drugih. Usput, na internetu možete naći mnoge foto "u" i "nakon" heljda dijeta. Uspješno mršavljenje!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Rezultati heljda dijetaRezultati heljda dijeta
Kefir i heljde dijeta: dobili osloboditi od 10 kg za 2 tjednaKefir i heljde dijeta: dobili osloboditi od 10 kg za 2 tjedna
Heljda s jogurtom za mršavljenjeHeljda s jogurtom za mršavljenje
Dijeta na heljde prehraneDijeta na heljde prehrane
Dijeta na heljde i kefirDijeta na heljde i kefir
Kefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultatiKefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultati
Pura u multivarkaPura u multivarka
Ispuštanje dan na heljdeIspuštanje dan na heljde
Tijelo sušenja 5 danaTijelo sušenja 5 dana
Uz žitarice možete izgubiti težinu u 7 dana! Značajke i rezultati heljde prehrane s kefirUz žitarice možete izgubiti težinu u 7 dana! Značajke i rezultati heljde prehrane s kefir
» » Recenzije heljde prehrane
© 2018 hor.herinhap.ru