hor.herinhap.ru

Dijeta recepti Pierre Ducane

Dukan dijeta Princip je da se smanji ugljikohidrate, a ne poziva da ga u potpunosti napustiti, ali ne previše korisne zamijeniti šećer i brašno za mekinje. Dijeta se sastoji od četiri faze, od kojih svaka može naći svoje ukusne recepte.
više oko dijeta liječnik Ducane

Dukan dijeta: recepti za napad

Na pozornici Ducane dijeta napad dozvoljen samo proteinske hrane, pa recepti koristi, ali ne i masno meso i nemasni mliječni proizvodi. Upotreba ulja ili masti u kuhanju je zabranjeno.

Riblji fileti u pećnici

Džepni se nalazi komad folije ne previše masnu ribu, to može biti hoku, losos, tilapija. Riba, slani, paprika, posuti malo sjeckani kopar. Da file ne bi previše suha na vrhu njega možete staviti par spoonfuls jogurta bez šećera, on je uspješno zamijeniti majonezu ili vrhnje. Riba pečena u pećnici zagrijanoj na petnaest minuta.

piletina na žaru

Pileći file izrezati u slojevima bounces i ukiseljene u mješavini žličicu balsamico octa i sok od limuna može se dodati malo zelenila, po želji. Marinada dovoljno sati. Pržena file na grill prethodno zagrijanu stroju za oblaganje koji omogućuje kuhanje bez dodavanja ulja.

Pileći imutrice u loncima

Pileći srca i klijetke se isprati vodom, dodali su luk (temelji se na činjenici da je na dan možete jesti više od jedne žarulje). Meso se miješaju s ne-slatki jogurt i postavljeni u loncima. Pirjajte jelo vam treba barem 30 minuta, ili imutrice su teška. Tijekom kuhanja, morate biti sigurni da je jogurt nije u potpunosti kuhano daleko.

Mousse skuta

Nemasni sir je šlag s jogurtom pomiješana s naribanim češnjakom, bilja i soli.

Dukan dijeta: recepti za krstarenje

U fazi krstarenja proteinskih dana izmjenjuju s proteinima i povrćem, pa dijetalne recepte Pierre Ducane postaje sve raznolikija.

Krema od gljiva

600 g pileća juha uzeti 300 g obranog mlijeka. 200 g gljive zaustavlja sa dva sjeckanim celer stabljika i lukovica 1, 50 grama za mlijeko 10 minuta i zatim spojen na smjese. Petnaest žlice kukuruzni škrob se miješa sve dok homogeniteta na pola čaše vode, nakon čega se tanki tok uz miješanje izlije u juhu. Dobro urađeno morate ga kuhati na laganoj vatri još 10 minuta.

Lignje salata s plodovima mora

Lignje leševi se očistiti od filmova i kuha dvije minute u kipućoj vodi. Ako ih kuhati duže, protein će okus teško. Smrznuti plodovi mora i kuhani u kipućoj vodi tri minute nakon vrenja. Proporcije ovise o željenoj količini salata za dvoje dovoljno jedna polovica lignje jaja parova i 500 grama morske smrznute koktel. Jaje u tavi uz non-stick prevlačenje pečene palačinke tanke koje se režu u trake. Tome su pridodani salata vlasac ili kopar, a koristi se kao punjenje žličicu ulja ili sok od limuna maslinovo.

Fritule od tikvica sa mljevenim mesom

Pulpa pročišćen tikvice rešetki, pomiješa se s žlica kukuruzni škrob, soli i dvije žlice mljeveno. Pan, podmazani s maslacem, kolač izložio žlica i pržiti na obje strane.

Faza tri: konsolidacija

Omlet sa sirom

4 jaja tučeno vrhnje sa 30 g obranog mlijeka, a pomiješana s 50 g sira, doda se sol za okus. Kuhanje omlet na dva načina, ili pržiti s obje strane u tavi ili kuhati u plastičnoj vrećici u kipuću vodu. Potonji metoda omogućuje vam da dobijete omlet bez kapi ulja, ambalaža mora biti dobro povezana.

Salata govedina jetra

Jetra je uklonjena od filmova, a kuhana dok ne omekša. Ona se slomiti na tanke kriške, pomiješati s lukom i obučen s niske masnoće jogurt.

Zapečeni brokula

Cvat kupus kuha dok se kuha i položio na dnu obrasca, podmazan. Na vrhu kupusa se stavljaju oguljene škampi ljuske. Dobivena masa pažljivo namazati tekućim sirom i posute tvrdog sira. U pećnici na 180 stupnjeva lonac će biti spreman za četvrt sata.

Dijeta Pierre Ducane: stabilizacija

Voćni kolači od svježeg sira

Sir se preuzme u omjeru 3 pakiranja suhe i jedan vrč tekućinu pomiješa s tri jaja, 2 žlice mekinje, 0.5 TSP prašak za pecivo i sladila za okus. Krafne pečene u silikonskim oblicima u roku od 40 minuta na temperaturi od 180 stupnjeva.

juha povrća

U kipuće dodaje voda isjeckan kupus, rajčica, paprika, malo mrkve, gljive, bilje, sol po ukusu. Juha kuhati za četvrt sata i odvodi s tekućim krem ​​sir, kiselo vrhnje zamjena.

Popularne slatki recepti Dukan dijeta

Napoleon kolač s kondenzirano mlijeko
Kolači: 6 jaja, 4 žlice. l. kukuruzni škrob, 10 tableta SahZam, vanilin
Ne tuče. Mix (ako kvržice, onda malo pauze s mikserom na laganoj brzini). Pecite u tavi tanke palačinke (ja 11sht. Rad). Osušite u pećnici negdje 2-3 minute.

Krema: 6 žlice. l. obrano mlijeko, 2 jušne žlice. l. kukuruzni škrob, 400 ml mlijeka (0,5% I), SahZam okusa (Tablica I 10. Lasunka)
Izmiješala suhe sastojke. Mlijeko se zagrijava u mikrovalnoj 1,5min. Connect. U mikrovalnu na 20 sekundi staviti - promiješati (preko rubova kada je bljuzgavicu u). Do guste kondenzirano mlijeko (imam oko 2-3 minuta na njemu). Hladan (hlađenje sgushchenka blago zgusne). Paperje kolača. Pritisnite ih međusobno. Ostaviti da upije (ostavio sam za noć).
Djevojke, ovo je najukusnije što sam morao jesti na ovoj dijeti.

Recepti želei ovlaštenih proizvoda
Slatko, ukusno, može pomoći samo u situaciji kada želite slatko, što više ne mogu.

Najjednostavniji recept:
300 ml. obrano mlijeko topline i dodati 8 karticu. Ožujka Zama, 20-25 g želatine, malo vanilije (po izboru).
Pričekajte 15 minuta da se otopi želatinu. Silikonski kalupi pritrusit cimet i smjesa se izlije.
Ostavite u hladnjaku sat vremena.

I bombona recept je teže:
Za želea: 200 g (1,5% mliječne masti) mlijeka, 10 g želatine, 5 pl. Ožujka Zama, vanilin.
Sir smjesa: 65% skuta g 0, 5 kartica.. sah.zama, cimet. Sah.zam. samljeti u prah i dodati ga zajedno s cimetom u sir, dobro promiješajte.
Mlijeko i toplina otopiti želatinu u njemu, sah.zam, vanilin.
Uzeti 4 silikonske košarice i napunite ih do pola od 100 mlijeka žele. Stavi u hladnom vremenu. komora za 10-15 min. na smrznute.
Dobiti košara mrazom. kamera i staviti svaki od njih od oko 1 žličica Mješavina sir, a zatim ponovno napuniti ih s mlijekom mliječi (100 g. to je lijevo). Opet lijevo u hladnom. Komora do potpunog očvršćivanja.

torta recept
U čašu mlijeka na zakucavanje žlica želatine u 30-40min, odvojeno shuffle-beat s mekim sirom 0,1% i žlicu instant kave i sahorozamenitelem (10 kartica.), Ugrijte mlijeko, ali ne dovesti do kuhati, miješajući dok se želatina rješenje, a zatim unesite sir. Sve pažljivo umutiti u hladnjaku preko noći.

palačinke recept
Jaja - 2 kom.
švapski sir "nježan" (I kiselo) - 1 žlice. l. (S slajdu) (ja se Valio, bilo je ukusno)
Mlijeko 1,5% - 3 žlice. l.
Kukuruzni škrob - 1 žlice. l. (S klizačem)
Soda - na vrhu žličice
Sahzam - Tablica 2.
Sol - na okus
Oštri vrenja vode - malo (ja osobno korištenje kipuće vode otopiti ga sahzam)
ako vam treba više slatke palačinke = -Ne mogu staviti soli i dodati više sahzama. Ja 4 Tablete Milford mi samo)

Torta Sad)
Sve sastojke sam uzeti duplo (u samo potpuni Dnevno brzinskog ispita). Sve dobro promiješati u blenderu i peći), pečeni palačinke jednostavno dovoljno samo mast u tavi s maslinovim uljem. dobro, ili ako nešto dobro jela i upravljati bez ulja.

Nastale palačinke svaki kaput s vrhnjem i složenom na vrhu svake druge), volim visoke torte, palačinke pa sam prepolovljen, dobivene gore)
Krema sam napraviti kave s mlijekom. Pollozhki kava sahzama 5 tablete, razrijedi s kipućom vodom (kao rezultat treba biti pola čaše) i mlijeko. Ulijte u sir (Vodim premekan par spoonfuls tablici) miješalica za šlag kremu spreman)

Novi recepti Dukan dijeta

Autor: Elena Kirichenko - posebno za https://AzbukaDiet.ru/.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Sir lonac na dyukanuSir lonac na dyukanu
Recepti po fazama za Dukan dijetaRecepti po fazama za Dukan dijeta
72 Proteinski proizvodi za prehranu Ducane napada faze72 Proteinski proizvodi za prehranu Ducane napada faze
Recepti za Dukan dijetaRecepti za Dukan dijeta
Recept za odmor na Dukan dijeta, faza napada: piletina roll mramoraRecept za odmor na Dukan dijeta, faza napada: piletina roll mramora
Recepti za Dukan dijeta, stabilizacija fazeRecepti za Dukan dijeta, stabilizacija faze
Hot rajčiceHot rajčice
Dukan dijeta receptiDukan dijeta recepti
Recepti prehrambene jela za parobrodiRecepti prehrambene jela za parobrodi
Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)
» » Dijeta recepti Pierre Ducane
© 2018 hor.herinhap.ru