hor.herinhap.ru

Losos ili pastrva u omotnici s borovim iglicama

Losos ili pastrva u omotnici s borovim iglicama. DELICIOUS !!!
Ne mogu šutjeti. Čak sam zviznuo kad ga je vidjela u knjizi. Genijalno jednostavna, genijalan i originalan, kako se pokazalo, genijalno ukusna.

Jako sam luba ribe! A njezin kuhanje i uvijek, dobro, znate, je aromatična pratnja)) Što nije posuta limunom) i to ... i de-al-ne!

Jedinstveni oblik kuhanje ribe: okus i sočnost se spremaju, a kuća nije najmanji miris, a kuhinja je prastar!
Poslužite neposredno u omotnicu. Kad se otvori, miris je pušten u glavi ... Prije nego što jesti, potrebno je ukloniti igle. I još bolje proći komad ribe na tanjuru, a folija u roli s iglama i odbaciti.
Sve je tako sažeto da su riječi suvišne.

A sada recept.
Ja ću napisati korak po korak. Kako sama učinila.
Služi 4:

4 komada lososa fileta od leđa, sa 200 grama (s kožom, ali bez ljuskica)
1 žlica bijeli papar u zrnu (uzeo sam, međutim, malo manje)
1,5 žličica sjemenke korijandera
2 žlice grubo sol (idealno - Maritime)
100 ml maslinovog ulja
Borove iglice. Da, da! Recept naznačeno 120 ° C. Ali sin Narwhal horrroshy kao gusta snopa)))

- Zagrijte pećnicu na 180 stupnjeva.
- papar i korijandera funta u tarioniku sa soli.
- Provjerite površne rezove na koži ribe. Dlaka pulpa maslinovo ulje, uranjanjem u smjesi s pikantnih soli.
- Igle isprana hladnom vodom i osušiti, preostali posipavanje ulja. Podijeliti u 4 jednaka pilota.
- Pripremiti dva sloja list folije 4, otprilike 25x25 cm, na svaki list staviti na 3/4 igle, oni vrh komad ribe, a preostale igle ..
- Čvrsto spojite rubove folije, ali ne pritisnuti istovremeno na ribe: to bi trebao biti, kao što je to bilo u zračni džep.
Podijeli omotnice pripremljene suhim ili posudu za pečenje.
- Stavi plina plamena plamenika ili šestar sredstva aparat 5 min, zatim se grije pećnici 10 minuta ..
- Poslužite bolje (ovo se odnosi i na sve) na toplim pločama direktno u kuverti s limunom kriške i zelenu salatu.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Bijela ribaBijela riba
Riba salata s cikle mliječiRiba salata s cikle mliječi
Recepti za Dukan dijeta, stabilizacija fazeRecepti za Dukan dijeta, stabilizacija faze
PastrvaPastrva
Recepti prehrambene jela za parobrodiRecepti prehrambene jela za parobrodi
Recepti dijeta MaggiRecepti dijeta Maggi
Pink losos pečen s hrenomPink losos pečen s hrenom
Dijeta i ukusni grahDijeta i ukusni grah
LososLosos
Avokado salataAvokado salata
» » Losos ili pastrva u omotnici s borovim iglicama
© 2018 hor.herinhap.ru