hor.herinhap.ru

Riba salata s cikle mliječi

Salata od pečene ribe i cikle žele. Kad sam vidio ovu salatu, najprije skrenuo pozornost na fotografiji - jako lijepo izgledaju svijetle komada mliječi na opće pozadini. I priprema, shvatio sam da je mliječ nije samo ukras, već i izvrsno nadopunjuje ribe ... Nakon večere, jedan komad grimiz u pločama lijevo ...

• Skuša - 1 kom
• krastavac - 1 kom
• Peršin
• repe bujon (za želea) - 400 ml
• Sok od limuna (jelly) - 2 žlice. l.
• umak od soje (jelly) - 1 žlice. l.
• trenutak želatine (jelly) - 1 žlice. l.
• limuna (umak) - 1/2 žličice ..
• narančinu koricu (umak) - 1/4 žličice ..
• maslinovo ulje (umak) - 2 žlice. l.
• sol
• Svježe paprike tlo

Prije svega bi umak. Za umak, trebate trljati maslinovo limuna ulja i narančine kore, dodati sol i papar. Sve promiješati. Neka prožet ...

Za salatu, moramo peći ili kuhati ribu. Poželjno je da je to bio manji sjeme - da ćete izabrati manje od njih. Ja ispeći malo skuše. Jednostavno pomiješajte mažuran, origano, sol i papar. Pospite ribu s ovom mješavinom i staviti krišku limuna. Riba se nalazi u rukavu za pečenje - i objavljena u pećnicu dok se kuha. Rashlađene ribe treba izrezati u male komadiće.

Za srednje cikle žele očistiti, izrezati na 4 komada. Ulijte u vodu (0,5 litara) i kuhati dok ne bude spremno. Bujon odvod (ga 400 ml Ostavio sam), dodajte soja umak, sok od limuna, papar, sol po potrebi, želatinom. Miješanjem otopiti želatinu. Ulijte u kalup. Kalup se može staviti komadiće limuna. Stavite u hladnjak da otvrdne. Zamrznuta jelly izrezati u male kocke. Krastavac sitno izrezati ne.

Rastavite peršin u male grančice. (Autor preporučuje da se sve više i cilantro, ali mi se nije svidjelo, pa samo trošak peršin) Sve komponente lagano miješaju, prelijte preljev.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Biljna salate Dijeta za mršavljenjeBiljna salate Dijeta za mršavljenje
Veganska majonezaVeganska majoneza
Petodnevni mediteranska prehranaPetodnevni mediteranska prehrana
Takva ukusno punjenjeTakva ukusno punjenje
Na dnu moraNa dnu mora
Pileći peciva s đumbirom i umakom od jogurtaPileći peciva s đumbirom i umakom od jogurta
Recepti prehrambene jela za parobrodiRecepti prehrambene jela za parobrodi
Dijetalna majoneza kod kućeDijetalna majoneza kod kuće
Dio pečena ribaDio pečena riba
Dijetalna jela u multivarkaDijetalna jela u multivarka
» » Riba salata s cikle mliječi
© 2018 hor.herinhap.ru