hor.herinhap.ru

Recepti dijeta Maggi

Recepti dijeta MaggiAko niste sigurni što kuhati na dijeti, nudimo Vam neke ukusne i zdrave recepte prehrana Maggi predloženo mjesto čitatelja u svojim recenzijama (detaljno o izborniku dijeta, kontraindikacije, savjete o dijeta, pročitajte u članku: jaje dijeta za 4 tjedna).

Dijeta Maggi, izbornici i recenzije

Djevojke često pisati, ono posuđe kuhati izbornik Maggi dijeta je vrlo korisno za početnike.
Moji recepti za prehranu Maggi. Danas popodne je bio sir, paradajz, dvopek gumiran s češnjakom Adygei sir pomiješan sa biljem, punjene rajčice, tost bitnom od svega je to miris koji sam morao podijeliti s majkom))).
Za večeru, mesne okruglice izrađene od govedine s lukom.
Sutra na ručak voće - kao što je ovdje pisao ranije - ispeći jabuke s cimetom, jako puno. A navečer planiram napraviti nešto poput punjene kupusom s govedinom, ali salate list, u dvokrevetnoj kotao.

O piletine ...

Vrlo ukusna piletina strpati u kiselim jabukama, dobro, naravno soli i folije. Peći. Cool bez otvaranja. A onda sljedeći dan ispada, sve to žele sočne i ukusne jabuke to aroma i okus prinosu mesa, wobbled. Sami Jabuke nisu pokušali sve baciti.

Danas sam napravio piletinu za ručak u rukavu s povrćem (tikvice, rajčica, paprike, mrkva, češnjak - samo malo), sol i papar. Sve na salate lista na tanjuru izložena, ljepota je izašao. Estetski užitak dobila, pa čak i okusni pupoljci pampered

Ja sam zapravo napravio si Shawarma: u salati ostavlja zamotan komada grudi i rajčica s krastavcima, ukusno))))

I jedan savjet:

Odlučio sam zamijeniti piletinu .. tamo .. isti protein, ali to je tek nakon što sam se konzultirao s trenerom ... To je stručnjak s iskustvom .. oko testisa sve znaet..i piletine, kaže još bolje ...

riba

Kebab na kos pastrve
Potopiti nekoliko shpazhek - ovisi o tome što su dugo, ako je kraće to bolje. Potopiti kos, tako da oni nisu spali u pećnici.
Pastrva odrezak izrezati na duge trake - širina komad od 1-1,5 cm, kocke, kako vam je draže. Rosulja s limunom, malo papra, ja uopće ne bih soli kao što želite. Ako imate vremena, moguće je da ustane, odmah sam nanizani na kos.
Uzmi malu posudu, sipati malo vode na masti i sokova koje kapati od ribe neće izgorjeti, a miris će biti oh-eyeyyy))
Stavite kos na pleh s ribom, tako da je visio iznad vode, stavite rešetku na vrhu ribe su na vodi, a ne u vodi. U pećnici prethodno zagrijanoj na 200 stupnjeva za 12-15 minuta, i sve.
Gotovo. Ukusna. vrlo
I to nije masna, vrlo nježno, naravno, ako volite „pozagoreley” vjerojatno može biti duži, ali ovdje kao što je nakon 15 minuta, to je nešto.

I ovdje je moja dijeta Maggi, čiji je izbornik još lakše - uzeti nešto poput pišmolja ili oslića - kuhati oko 15 minuta sa soli i lovorov list - dobiva super riba.

Saira sam pire iz konzerve bez ulja, plus puno peršina i mladi luk i sok preostao od skuša samo super u prikusku s narančastom!

A ipak retseptik tune, može netko će vam se svidjeti - rajčice, krastavce, salatu, peršin izrezati u salatu i dodajte tune, sol i papar na okus. Dobar tek!

Također možete probati ovaj način prehrane - „jaje dijeta Maggi” izbornika na slikama može se naći na internetu.

Djevojke, recite nam kako ste kuhati meso?

Meso pljeskavice pržiti sa lukom i začinskim biljem i curry, možete biti u pećnici u foliji.

Meso sam tako da - uzeti mljevena junetina, 200 grama, plus 1,5 luk i voda. Korpus na laganoj vatri, a zatim sol, 2 tablete saharozamenyuchki ocat i malo .Kada jedem samo meso pa kad s salate, raspadne na salatu. Za moj ukus nije loše.

Kuham mesne okruglice: govedina + svinjetina meso (ponekad samo jedna stvar) u stroju za meso, na luk, a onda sam sol, papar i dodajte samo puno skijaša loptice učiniti, a zatim u zamrzivač. kada je potrebno kuhati po potrebi, i to brzo, i vrlo ukusne, a ponekad truplo.
Danas za ručak mljeveno svinjsko masno + puno luka sitno sjeckani + paprika + sol + papar + češnjak ravno kapljica i ljuska od sekunde za Maggi kobasice u pećnici, a zatim posuti zelje i zelena salata lišća pozhuyu.

Danas opet meso: ne farshik posudu zajedno sa sitno sjeckani veliki luk + sol + crni papar + češnjak + paprike i pržiti na malo, zatim puno puno peršina, kopar + mladi luk!

Primijetio sam kad jedem puno zelenila (gredi u dan), a zatim sa sanitarnim problemima uopće postoji sada i zelje s jajima i naranče

Što jesti kada imate jedan dan povrće?

Uzeo sam Bonduelle konzerve grah, grašak, itd .. Oni su u vlastitom soku s lukom i začinima. Ravno ulije u lonac i zagrije na spore transformacije sve ove zbrke. Nakon prva dva tjedna, to je tako ukusna)))

Rabljeni bijeli grah. Sastojci: mahune, voda. sol, šećer. ispere sam da se ukloni suvišak šećera, dodajući sitno sjeckani luk, češnjak, papar u prahu i sol prije konverzije u kaša na laganoj vatri. Ukusna, stvarno sam uživao. A kasnije neću smetati i samo cijeli sadržaj staklenke i prelije u lonac s istim skupom lukom i t. D. moram reći rezultat težinu ostavio.

Pojeo sam cvjetača - normul, ja ga volim)) I nekako ugasio grah s dodatkom morkovochki, češnjak, kopar - ukusno, ali onda puchilo želucu cijeli dan, tako da mislim. Tikvice ugašen.

I repa kuhati, kupiti smrznuto povrće miješa i truplo s malo vode i crne perchikom- dobivenih kao usitniti.

Okupljeni Vinaigrette ne bez krumpira, graha stavi malo više, i, sukladno tome, nema maslaca i gulaš za ručak sve povrće na kockice i na omotu ili u tavi, a za večeru da ostane.

Ja sam grah sa zelenim + rajčice više od blendera propustili + 1 češanj češnjaka = ukusan okrenuo.

Mislim da sutra sličnosti pire grašak zamrznut celer + napraviti + luk + travu bilo + zelje - za ručak ovaj.

Podijelite svoje recepte prehrane i poslati fotografije jasno je mogao vidjeti kuhanje od prehrane izborniku maggi- mišljenja i mršavljenja rezultate na dijeti jaja može pročitati ovdjeovdje.:)

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijeta Maggi skuta: izbornik, rezultati i recenzijeDijeta Maggi skuta: izbornik, rezultati i recenzije
Dijeta „Maggie”Dijeta „Maggie”
Dijeta MaggiDijeta Maggi
Jaje i sir dijeta MaggiJaje i sir dijeta Maggi
Grah s piletine i rajčiceGrah s piletine i rajčice
Dijeta Recepti za parobrodiDijeta Recepti za parobrodi
Popecite patlidžan „u žurbi”Popecite patlidžan „u žurbi”
Tečaj dijeta Maggi - dobar način za izgubiti težinuTečaj dijeta Maggi - dobar način za izgubiti težinu
Recepti prehrambene jela za parobrodiRecepti prehrambene jela za parobrodi
Maggi dijeta, mršavljenje recenzijeMaggi dijeta, mršavljenje recenzije
» » Recepti dijeta Maggi
© 2018 hor.herinhap.ru