hor.herinhap.ru

Recepti iz celera

Čitajte Celer prednosti za mršavljenje i zdravlje. Također s obzirom na recept „pohudatelnogo” juhu. No, u ovom članku smo prikupili Kako kuhati celer, recepti dostavljeni od strane čitatelja web stranice.

Jela od celera

Olga

  • Pijem sok od limuna i celera: u čaši soka za otprilike pola limuna, može biti malo manje, okus određenog naravno, ali kada se naviknete na njega - jako puno,
    Nakon čašu soka ujutro - cijeli dan osjećam snagu nestala problema s gastrointestinalnog trakta, u toplinu - smanjen znojenje.

Galina

  • Hvala vam toliko za informacije. Želim podijeliti recept za omiljeno jelo: 1 kg korijena i 1 kg limuna, 500 g meda. Korijeni i limuna obrat u stroju za meso, dodati med. Tu prije jela 1.. žlica. Ukusna i kako korisno!

Julia

  • Savjetujem vam da isprobate tanjuru: stabljika čudo povrća (200g) nasjeckani + 1 jabuka (izrezati u trake) 1. l.izyuma + šaku orašastih plodova (oraha ili bora) + umak: 100g nemasnog prirodnog yogura + 100g jagoda (kaša može biti zamrznuta) 1 žličica šećer. Ukusna i zdrava!

Nataša:

  • Želim podijeliti recept za juhu, koji mi je pomogao riješiti 8 kg u 3 mjeseca. Sam ga jeo 2-3 puta tjedno.
    Sok od rajčice - 2n, celer, zvono zelene paprike, kupus, mahune, zelje. Nemojte dodavati sol.

Olya:

  • Isprobajte ga! Svidjet će vam moj recept:
    Celer izrezati tako da bude sličan kriške limuna, staviti na svom tuna, lagano iscijediti sok od tune (tuna prodaje u svakoj trgovini staklenke u vlastitom soku), dodajte svježe bilje, svi mješoviti i zapravit- nekoga kao što možete majoneza a ako je biljno ulje, a zatim iscijediti limun ispred njega. Ukusna i vrlo korisno.

Dobar tek !!!

Svetlana:

  • U 25. tjednu trudnoće, liječnici dijagnosticirali „patološkim debljanje” ... na dijeti sadi. Evo moj recept: 2-3 celer stabljika, 1 mrkva, 1 jabuka. Sve naribati na ribež srednje, dodajte 1/2 žličice med (ne mogu), 1 žlica 10% krema. Ukusan! Djeca, kao i ja, volim ovu salatu!

Marina:

  • A to juha s celerom, ne možete kuhati, samo pokušati uliti kipuće vode lagano pirjanim povrćem, ostavite da odstoji, postat će još više koristan i za mršavljenje sve krumpire druge juhe i salate zamijeniti korijen, da ćete uživati.

Salata od celera za mršavljenje

Elena:

  • Tu je salata: biljna stabljika nashogo 2 komada, 1 zelena jabuka, iscijediti limunov pod, malo maslinovog ulja, kiselo, ali naviknuti.

Larissa:

  • Salata: 1 pileća prsa, 2-3 stabljike celera, Bank of konzerviranog ananasa, 1 paket od raži krekeri, majoneza za gorivom.
    Grudi kuhati, izrezati u male komadiće, deblo i izrezati na kriške, pomiješati, začinite majonezom.

Natalia:

  • A ja napraviti salatu ovako:
    Celer, kupus, krastavci, rajčica, paprika :) malo sam sol i obložena je suncokretovo ulje ili masline. Još uvijek možete dodati umak od soje, onda ne možete sol. Previše ukusna ispada ...

Nyuta:

  • Volim ovaj povrća! Stvarno mi se sviđa u salatama. Obično to tako sebi: stabljika (puno), malo jabuke, konzervirana kukuruza, sok od limuna, maslinovo ulje (extra Virginia), soli na okus. Sviđa mi se!
  • A sada trudna, tako da sam izvučeni na ovo jelo: stabljika, isjeckan sir, češnjak, umak, majoneza i kiselo vrhnje, malo soli. Jedem kruh sa žitaricama. Ja ne mogu, svaki dan želim ovu salatu!

Olga:

  • Imam dva tjedna jesti celer salata s jabukama iskusnih 1st.l. maslinovo ulje (kao što je dan postotak ulja). Ona je izgubila 10 kilograma. Ali nisam patio. Za doručak, kava, kuhano jaje i raženog kruha. Riba večera. U večernjim satima, sir ili jogurt ne masti, tijekom dana na salatu kada želite jesti. Ukusna, nije gladan
    U stvari, ja se korijen, a stabljika su mnogo ukusniji i učinkovitije (0 kcal). Rende za naribati veliku jabuku, otprilike isti iznos od celera. Ako stabljika, zatim oko 3-4 komada. napuniti uljem. Za promjenu, i dalje dodavati zelena salata, vrlo dobar s maslinama, ali onda koristite laneno ulje.
    Visina 167 Težina je 85 sada je 73, ali ja sam 50 godina i doći do hormonalne promjene, što komplicira proces, ali gubim težinu.

Galina:

  • Tradicionalni recept „Hostesa” (1-2 obroka) 2 stabljike celer, uz zelje, 2 stola. Žlica zamrznuti, odmrznuti kukuruz, pola zelene jabuke, 2 kriške nemasne šunke ili kuhani i dimljeni govedine. Sve izrezati na duge tanke trake, sezona s čajna žličica majoneze. Vrlo ukusna, korisno i lijepo, to može biti serviran gostima.
    Zamrznuti kukuruz je manje slatko od konzervi.
    Preporučujem celer i kukuruz prije kuhanja nekoliko minuta ugasiti ili držati pol minute u mikrovalnoj pećnici.

Imate li omiljeni recept sa celerom? Podijelite ga s našim čitateljima, ostavite povratnu informaciju u nastavku.

Preporučujemo za izračun kalorijska recept koristiti naš online kalorija šalter.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijetalna salata s piletinomDijetalna salata s piletinom
Dijeta Recepti za mršavljenje kod kućeDijeta Recepti za mršavljenje kod kuće
Selderevy juha za mršavljenje - jednostavan receptSelderevy juha za mršavljenje - jednostavan recept
Biljna salate Dijeta za mršavljenjeBiljna salate Dijeta za mršavljenje
Riba salata s cikle mliječiRiba salata s cikle mliječi
Dijeta „juha od celera”Dijeta „juha od celera”
Takva ukusno punjenjeTakva ukusno punjenje
Korisni svojstva celeraKorisni svojstva celera
Dijeta se temelji na celeraDijeta se temelji na celera
Celer korijen za mršavljenjeCeler korijen za mršavljenje
» » Recepti iz celera
© 2018 hor.herinhap.ru