hor.herinhap.ru

Voda Sassi: recept za mršavljenje

naziv pića, koji je poznat kao „voda Sassi” dolazi od imena američke Cynthia Sass. Vitamin vodichka poboljšava probavni sustav, smanjuju nastajanje plina, ubrzavaju lipolizu za mršavljenje i pridonosi uklanjanju metaboličkih proizvoda.

sadržaj:



Recept za vodu Sassi

Voda Sassi: recept za mršavljenje
Cassi voda: recenzije

Za pripremu vode Sassi potrebu:

2 litre izvorske vode (ili pitke boce) na osnovi vode
1 čajna žličica ribanog imbirya-
1 krastavac, pažljivo oguljene i tanko narezane kruzhochkami-
1 limun, tanko narezane vrlo kruzhochkami-
Desetak malih metvice (svježe).

Svi sastojci se stavljaju u kontejner (odlicno ostavlja prethodno napinjanje ruke), napuniti vodom. Preporuča se pripremiti piće u večernjim satima, noću (10-12 sati), kapacitet staviti na dnu police hladnjaka. Tijekom sljedećeg dana pijemo svu vodu.


Kako pripremiti i piti vodu Sassi

  • Svi sastojci za napitke trebaju biti visoke kvalitete;
  • Voće, povrće, bilje temeljito očistiti, krastavac i korijen đumbira - čist od kože;
  • Sassi voda ne može ostaviti na suncu i vrućini spremanje vode da se kuha u neprozirnu posudu, na primjer, jar;
  • Pitke vode mora biti u toku dana, u isto vrijeme ne piti više od čaše. Potonji tehnika se preporučuje da ne vode manje od 1,5 sati prije spavanja, tako da ne izazivaju bubrenje;
  • Prije upotrebe, voda može isisati;
  • Voda treba postupno zamijeniti kavu i čaj;
  • Cynthia Sass preporučuje kombinirati korištenje vode iz Sassi dijeta za trbuh.

Voda Sassi: recept za mršavljenje
Voda Sassi: recenzije i rezultati

Kontraindikacije za korištenje voda: Sassi

  • alergijske reakcije na svoje komponente,
  • teške insuficijencije bubrega,
  • gastritis, želučani i duodenalni ulkus i drugih kroničnih bolesti u akutnoj fazi.


Voda Sassi: recenzije

Irina, 39 godina. Ja se bore s viškom težine gotovo od rođenja svoje prve kćeri. Ako mladić je u stanju s praskom, a zatim s godinama tijelo prolazi kroz nepovratni proces, usporavaju metabolizam, pa čak i tjelesna aktivnost ponekad ne daju pozitivan učinak. Sassi voda, odlučio sam ga probati, jer osim viška težine sam povećana nadutosti. Voda ima dobar okus, ništa ekstra u obliku meda ne dodati, vodu, đumbir, krastavac, limuna i mente. Savršeno zategnuta i stvarno pomaže da se smanji apetit, popio sam samo mjesec dana jer je želudac nije uspjelo. Budite sigurni da obratite pozornost na preporukama, ako je želudac slab, onda s velikim oprezom piti vodu Sassi.

Marija, 27 godina. Od djetinjstva sam bio mršav, pa čak i previše tanka. I nakon isporuke dodaje 8 kg u šest mjeseci te se provjerava ono što je celulit i trbuh vješanje. U panici, počeo sam gledajući kroz razne dijete još ne počinje smetati želudac. I neugodno osjećaj gladi, otišao zlo na svijetu. Zatim je naišao na članak o vodama Sassi. Odlučio sam pokušati. Recept je jednostavan, a ne vremena. Okus je apsolutno odvratno. I to pomoglo. A onda sam analizirao sastav, kalorična i shvatio da je učinak ove vode je potpuno znanstveno opravdano. To se može brzo i jednostavno spali višak masnoće. Minus 6 kg. Ja sam vrlo sretan!

Preporučujemo: đumbir dijeta recenzije

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako eliminirati nevidljivu opasnostKako eliminirati nevidljivu opasnost
Đumbir čaj za mršavljenjeĐumbir čaj za mršavljenje
Đumbir, meda i limuna. Prekrasan Tri ojačati imunološki sustav i gubitak težine. Tajni recepti!Đumbir, meda i limuna. Prekrasan Tri ojačati imunološki sustav i gubitak težine. Tajni recepti!
Kako skuhati đumbira za mršavljenje?Kako skuhati đumbira za mršavljenje?
Hot rajčiceHot rajčice
Voda s limunom za mršavljenjeVoda s limunom za mršavljenje
Napravite vitko lik s prehranomNapravite vitko lik s prehranom
Đumbir piće - učinkovit i jednostavan način da se spali saloĐumbir piće - učinkovit i jednostavan način da se spali salo
Vegetarijanska turšijuVegetarijanska turšiju
Slika u jutro na prazan želudac za mršavljenjeSlika u jutro na prazan želudac za mršavljenje
» » Voda Sassi: recept za mršavljenje
© 2018 hor.herinhap.ru