hor.herinhap.ru

Kako izgubiti težinu i nikad udebljati na vlastitu

Kako izgubiti težinuNjegov gubitak težine priča poslao posjetitelj web stranice ABC Dijeta Katyunya.

Imam 3 godine svih rafala redom, ali bez soli - trenutno glavu i dijele takav izbornik koji donosi puno obraz dobar kad jedem. Umjesto šećera - stevije (do 100 puta slađi od šećera i ukusniji). Umjesto soli - limun, začini (cimet, papar posuto malo, itd). svježeg đumbira £ nje - to je ukusna da mi jako puno, ja ne razumijem zašto.

težio sam 80 kg (nemasno upravo sada i ja vagati 49 kg) Ja sam 37 godina, sam pogled na 20 godina, bez šale sve reći, čak i stranci - (10 godina sjede na svim dijetama, kilograma vratiti - to je mučenje). I kad zadnji put kad sam htjela izgubiti težinu ne zamarati s dijetama - Upravo sam učio svoje tijelo za jelo ispravno i bez soli (na kombinirani proizvodi pristup) - i jesti sve od trbuha jedva se iz tablice dopusta.

Ne sportom, ja samo ponekad radost trčim s igračem u uši stadiona. Navikli sam tvoje tijelo da ga negdje 5 mjeseci vodio prvi 1 put u 2 tjedna onda većina - razbijanje bilo - ali kad je učio tijelo na to trčanje je super Mouzon u player, a od toga puno zabave - tada je sjećanje na trčanje tijelo samo po sebi je rastrgala na stadion. Još jedna važna stvar je L-karnitin koji je u tijelu gdje je 10 mg - i kupiti u trgovini i piti prije vježbanja 1000 mg (to je korisno nije štetna) - on donosi masnoće u mišićima što masti energiju na žestoki tempo - rastu tanke i gotovo ne osjeća kad radi umorni i znojenje kao konj.

A činjenica da smo privučeni Goodies - to je osnovna stvar što tijelo pamti kako su ona i drugih Goodies ukusno okusni - stoga zahtijeva Goodies - tako da dijete dati tijelo zaboraviti tim dobar i to onda neće mučenje (samo tijelo treba vremena ) .- smo stavili i učio kao pokusnih štakora do soli i kemikalije svih vrsta Goodies i to je sve.

Slatka djevojke ne smetaju prehrane, sve kratko - samo naučiti imati sve bez soli i šećera.

  1. pečeni jabuke s stevije - prirodni šećer, čaj s cimetom,
  2. Svježe komad pastrve na par prelijte svježe limun, ukusan, mali komad - Jesti 2-4 komada kao što želite, nemojte se bojati masti u ribi, ona je korisna, bez soli, morat ćete raditi puuuuuno brz metabolizam tako da masnoće samo će sjati u ribi kose i učiniti vašu kožu prekrasna,
  3. Sušeno voće su različiti (ne kandirano) smokve s zeleni čaj je vrlo ukusna,
  4. Lignje na pari - sve ulopatsya može biti ukusna,
  5. mini kupus, dobro, tako mali,
  6. Kompot, slatko i ukusno,
  7. Kompot od divlje ruže - vrlo ukusna,
  8. Pileći file na pari sa smokvama - mmmmm sam imao želudac bjesni ukusan vrste.

Da, tu je list nije dovoljno nabrajati moje izbornika. I onda takve prirodne artikli na sve činjenice koje ljudi obično jedu ne mogu gledati zgrožen.
Zaboravio sam reći, Pijte zeleni čaj.

Samo priviknuti tijelo polako, samo branje gore njegov izbornik bez soli koja vam se sviđa i zapisati i tamaniti ne udebljati.

Drugi važan jedno te isto vrijeme do 12 noću ići u krevet tijekom noći uz čašu kefira sadržaja masti bez obzira na sve, glavna stvar da on nije bio rok trajanja više od 10 dana. I pokušati jesti u isto vrijeme - to je nemoguće grize orasima, suho voće - imaju super dobar za svaku ženu koja se može jesti bez soli, samo trebate pronaći, podići, tražiti sve u bilježnicu zapisati i ne odustati.

I predati krvi na kompatibilnost proizvoda koji je bogatiji - je također dobra stvar.

lignje juha daje vodu prirodnu sol, ne znam kako, ali ako ste stavili lignje juha od povrća, da juha bez soli ne reći - i ukusan do zimice.

Ali ovo vaša radost od kratkoročnih dijeta - je privremeno žive i štrajk glađu ubiti i otići iz toga stalno ljut kao goropadnica i gladna, to nije život, da, i ti to znaš bez mene, valjda.

Orašasti plodovi su visoke u kalorije - Zaboravi, kada jedete bez metabolizam soli svoj ludi volju, sve će letjeti u tunel - jesti orahe, lješnjake, indijski oraščić, bademi, pečena, ne prže, što je najvažnije, bez soli praska, ako želite, ne bojte se - za sebe potvrđen.

Ne stavljajte cilj izgubiti na težini, i staviti cilj je Njegovo Veličanstvo mozak zaboravio kako kušati hranu sa soli i sve vrste kemijskih dobar.

Prva 3 mjeseca tijelo će razbiti, strugati dolje, obnoviti, a zatim svoje tijelo tako da će podići tempo u gubitka težine, vi ste u ogledalu bit će pod svoje sinove i kćeri - ja sam u takvom šoku sam ostati, ja sam ponekad putovnica pitati kad sam vino želim kupiti suho za odmor (tada sam ne piti gotovo dva puta godišnje, a ponekad i sve).

nadam napisao otvoriti oči nekoga, a to će pomoći nekome.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Recepti iz celeraRecepti iz celera
Kefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultatiKefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultati
Dijeta dr simeonsa - brzi gubitak težine od 15 kg u 40 danaDijeta dr simeonsa - brzi gubitak težine od 15 kg u 40 dana
Kako izgubiti težinu bez dijeta tinejdžerKako izgubiti težinu bez dijeta tinejdžer
Povijest Natalia gubljenje težine minus 20 kgPovijest Natalia gubljenje težine minus 20 kg
Imate manje masti i manje težine?Imate manje masti i manje težine?
Kako izgubiti težinu za 2 kgKako izgubiti težinu za 2 kg
Lubenica dijeta 3 dana izbornika, i rezultatiLubenica dijeta 3 dana izbornika, i rezultati
Mršavljenje Povijest: Anna pao 23kg u 2 mjesecaMršavljenje Povijest: Anna pao 23kg u 2 mjeseca
Molokochaynaya dijeta recenzijeMolokochaynaya dijeta recenzije
» » Kako izgubiti težinu i nikad udebljati na vlastitu
© 2018 hor.herinhap.ru