hor.herinhap.ru

Povijest Natalia gubljenje težine minus 20 kg

Izgubio sam 20 kgPozdrav, moje ime je Natalia, sada sam 33 godina. Želim s vama podijeliti svoje mršavljenja priču.

U braku 19 godina, vitka, mlada. Provrt 21 prvo dijete tijekom trudnoće dobro „birani” oko 15 kg (biti registriran u 3 mjeseca. 52 kg).

U narednim godinama, težina raste, a ja sam osjećala sve veće volumene. Uzrujan, zabrinut da se nešto pokuša, pokušao s vremena na vrijeme prekinuti krug, koja se bavi biciklizmom, uguši juhu od luka. Osim toga bilo je kršenja hormonalni metabolizam, menstruacija se javlja rjeđe (3-5 puta tijekom posljednjih mjeseci).

Težina je u porastu, ali volim je kornjača bojao i nije znao razmjere stvarnog. U 2009 kupio treadmill, početi prikazivati ​​i intenzivna stijena tisak, imao sam vremena za izvođenje cijelog mjeseca. U isto vrijeme se bavi u liječenju, uzeo sam hormone, moj muž i ja htjela drugo dijete. saznao sam da je trudna, a sve je propalo.

Bez ponavljanja greške, kupio sam dobar elektronsku vagu, moja težina je u to vrijeme bio je 67,7. U trudnoći slijedi dijeta i težinu, ne prejesti. stekao sam tijekom trudnoće samo 9,5 kg, hranjene kćer grudi na 1,8. Od prvog dana kao početak odvikavanje od dojke odlučio sam da izgube težinu.

6. svibnja 2012, moja težina je 71,7 kg s visine 162 cm, a struk 94, veličina dojki 4. Do kraja godine sam izgubila 20 kilograma.

  • Svako jutro, 10-15 minuta nakon spavanja traci (koji počinju s 10 minuta postupno povećati na 35) smanjuje količinu obroka, počeo sam pratiti kaloričnu hranu (kalorija ne vjerujem, ali znam), ograničeno pržena, žitarice, krumpir.
  • Svaki dan pogodio tisak, jeste omotati s paprom u filmu na struku, 2 puta tjedno Tabata vježbe.
  • Počeo sam uzimati garcinia BAA (saznao da je ova biljka doprinosi razgradnji masnoća, ali mi samo može kupiti u obliku dodataka prehrani).
  • Vagati svako jutro, težinu i struk snimljeni jednom tjedno.
  • Gotovo eliminiran alkohol, slatko, ne jesti nakon 6 navikao na ovaj režim i prehrane dana 10, počela piti zeleni čaj limuna (za povećanje metabolizma).

Za rezultat strasti i trebaju jaku želju za izgubiti težinu i dobar elektronski razmjera je i stimulans.

Prvi rezultati nisu nadahnute, ali mjesec dana kasnije bio sam:

6. lipnja težina 66,4 kg, struk 84 (5,3 kg) minus
Srpanj C6 61,2 kg tjelesne težine, oko struka 76 (minus 5.4)
6 kolovoz 55.1 kg, 70 struka (minus 5.9) i struk -24 cm.

Garcinia rezanje naizmjenično tri standarda, još uvijek ne znam da li od nje smislu. Cijene smanjen, iako znam da je za sigurno mršavljenje ne mogu izgubiti na težini više od 5 kg. Ali ja „zudilo”, ali da je bio zakazan za 11. kolovoz susretu maturanata od 15 godina i 10 godina sam bio ispod 80 kg.

Naišli ranije na svoje stranice, odlučio sam pokušati dijeta 6 latica, za prvi krug od 3,4 kg, nakon 2 tjedna od ponovljenog prehrane minus 2,1 kg.

Na okupljanju, bio sam s težinom od 55 kg.

Više tako intenzivan nisam bio angažiran, samo pritisnite nekoliko puta tjedno i papar oblozi, slijediti dijetu, ali težina i dalje ići preko 1,5 mjeseci sam bio minus 50,7 je 21 kg.

To se može zaključiti i bez dijeta za izgubiti težinu bez muči sebe. Glavni pravilna prehrana, sve se može naći na ABC prehrani.

Povijest Natalia mršavljenjePišem nakon blagdana, moja težina 51 kg, struk 67 (-27 cm). Prošla dug put i da rastužuje izgubio bujne i lijepe poprsje, a svećenik je vrlo mala, ali salo oko struka nije sasvim „nestala”.

Moj suprug nije volio činjenicu da sam smršavio, vidim ljubav u tijelu, a to je već jako ljuta i ne želi da se navikne na novi lik. Gledajte svoju težinu i pažljivo vagati svako jutro, ako je potrebno napraviti večeru za izbacivanje (2% svježi sir s medom) je najbolji lijek.

I što je najvažnije, bez obzira na neke nedostatke, to je lijepo pogledati u ogledalo!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Proteinska dijeta. Recenzije i rezultatiProteinska dijeta. Recenzije i rezultati
Kako sam izgubio 14 kgKako sam izgubio 14 kg
Dijeta Natalia PodolskyDijeta Natalia Podolsky
Tanja tinejdžer. Štete ili koristi?Tanja tinejdžer. Štete ili koristi?
Nastava na eliptičnoj trenera za mršavljenjeNastava na eliptičnoj trenera za mršavljenje
Mršavljenje Povijest: Anna pao 23kg u 2 mjesecaMršavljenje Povijest: Anna pao 23kg u 2 mjeseca
Dijeta Natalia OreiroDijeta Natalia Oreiro
Molokochaynaya dijeta recenzijeMolokochaynaya dijeta recenzije
Dijeta Natalia BechterevaDijeta Natalia Bechtereva
Igra je karikature: najbolji način da se dijeteIgra je karikature: najbolji način da se dijete
» » Povijest Natalia gubljenje težine minus 20 kg
© 2018 hor.herinhap.ru