hor.herinhap.ru

Kako tanka Olga kartunkova

Kako tanka Olga Kartunkova
Pročitajte članak:
Olga-Kartunkova-pohudela

Kao Olga rastao tanak Kartunkova: otkriva tajne

Prije samo nekoliko mjeseci Olga Kartunkova težio dosta - 134 kilograma. U svojim riječima, što se oporavila nakon rođenja dvoje djece, ali nakon nekog vremena se pojavila prije postroynevshey publike - koja je bila u stanju da se kroz poseban način ishrane.

Koliko je tanka Olga Kartunkova: povijest i tajne ^

Olga Kartunkova je kapetan Pyatigorsk KVN i uvijek odlikuje bujnim Teleses. Nikad nije patio zbog tog kompleksa, a da to ne smeta dok god ona ne slomiti nogu. Kao što i sama prepoznala Olga, liječnici su joj rekli da ako nije bilo težine - ozljeda nije tako ozbiljna.

Olga Kartunkova smršavio prije i poslije

Kada se uzgaja u 168 cm od Olga Kartunkova Oio ranije težio 134 kilograma, ali nakon mršavljenja počela težiti 116 kg, to jest Ona je pala na 18 kg. U njezinim riječima, ovo nije krajnji cilj, a ona planira baciti do 35 kg.

Olga suprug Kartunkovoy priznat da je, unatoč 17 godina zajedničkog života, on je još uvijek zaljubljen u nju, i zahvalan za dvoje djece i neobuzdanog humora. Usput, Olga je obitelj navikli na svom novom načinu života, jer umjesto uobičajenih masne hrane na stolu sada prikazuje samo korisne jela.

Kada Kartunkova tanka, mnogi nisu mogli vjerovati oči: to navikli vidjeti u obliku krafne, a gubitak težine odmah vidljiv utjecaj na njezin lik. Olga je rekao da je bilo teško s njom, samo prvi put kad sam morao naviknuti na jedan sasvim novi način ishrane, odustati od svoje omiljene kekse i druge štetne proizvode.

Prvo tanji Olga Kartunkova dugo vremena nije dao svoje tajne, to opravdava činjenicom da prehrana sastavljena jer može oštetiti druge ljude, ali ipak dijele neke od njegovih značajki i pravila.

Treba napomenuti da je gubitak težine Olga Kartunkovoy je samo nekoliko mjeseci otkako Imala je veliku težinu. Kao što znate, više kilograma - brže idu, pa ako netko može izgubiti težinu na svojim elektroenergetski sustav brzo, drugi će morati potrošiti puno više vremena.

Na dijeti sjedio Olga Kartunkova

Olga sama kaže da ne koristi definiciju poznatih dijeta, jer vrlo tehnika joj individualno razvijenim nutricionisti. U svojoj srži su namirnice bogate sporim ugljikohidratima i proteinima, ali povrće i životinjskih masti morali rezati.

Koji proizvodi se koriste Kartunkova za mršavljenje:

  • voće;
  • povrće;
  • Lean vrste ribe i mesa;
  • zeleno;
  • Zobi ili heljde;
  • bobice;
  • Mlijeko pića i sir.

Morala je dati sve masne, dimljeni, soljeni, i druge visoke kalorijske hrane, jer u suprotnom ne bi bilo takvih jasnih rezultata.

Slimming Olga Kartunkovoy: izbornici i recepti *

Olga-Kartunkova-pohudela-otzyvy

Koliko je tanka Olga Kartunkova: dijeta, recepti, primjeran meni

dijeta pravila iz Olga Kartunkovoy:

  • Potrebno je ograničiti količinu masti, ugljikohidrata i proteina do 30, 120 i 70 g respektivno;
  • Feed mora u isto vrijeme, po mogućnosti svaka 3 sata i manji dijelovi;
  • Potrebno piti najmanje 1,5 litara vode i bez plina dnevno - to će ubrzati proces uklanjanja viška tekućine i dobro očistiti crijeva.

Dijeta Olga Kartunkovoy: Izbornik

Kartunkovoy dijeta hrana može samo donijeti i jela mogu mijenjati prema vlastitom nahođenju, vođeni Popis preporučenih proizvoda:

  • Doručak voćna salata i čaj bez šećera;
  • Ručka piće kefir;
  • Jesti kuhano pile bez dodane soli;
  • Na ručak - voće ili jogurt;
  • Večeru 100 g obranog skute.

dijeta recepti Olga Kartunkovoy

Voćna salata recept:

  • Čisti i izrezati na kriške jabuke, kruške i naranče;
  • Mix, sipati niske masnoće jogurt.

Recept juha dijeta:

  • Shinkuem kupus, izrezati krumpir, luk i komorač, mrkva utrljati na ribež;
  • Stavite sve u lonac, preliti vodom i dovesti do kuhati, zabaciti malo prosa;
  • Kuhati na laganoj vatri dok ne omekša.

Recept pileća prsa s bosiljkom i rajčicom:

  • Uzmite 2 pileća fileta, oprati, napraviti rez u sredini, nalazi se unutar kocke rajčice i nasjeckanim listićima bosiljka;
  • Uboda rub čačkalice zagrijava posudu, prelijte maslinovim uljem i pržiti filete sa svake strane po 3 minuta.

Također preporučujemo da pročitate članak Kako tanka Maria Buhun.

Olga Kartunkova tanka: Prema nutricionistima i mišljenja ^

Prije navijači naučili smršavio Olga Kartunkova, smatrali su da je imala iskustvo puno stroge dijete. To nije slučaj: kako sami nutricionisti prepoznati, hrana Olga može nazvati apsolutno točna i bezopasna, ali oštar pad u težini ne treba očekivati.

Znajući koliko je tanka Olga Kartunkova iz njezine prehrane, možete očekivati ​​vrlo pozitivne rezultate:

  • Glatka odlaganje kg;
  • Dobro zdravlje;
  • Ubrzanje metabolizma.

Glavna tajna mršavljenja dijeta Olga Kartunkovoy jednostavan: jesti pravu i nemojte se dopustiti da štetne hrane, jer oni ne donose ništa više osim viška težine.

Dijeta Olga Kartunkovoy: recenzije

Tatjana, 23 godina:

„Odlučio sam poslušati savjet od Olga, jer Imam problema s težinom. Zahvaljujući ovoj tehnici, samo sam par mjeseci izgubiti 10 kilograma, no u dodatak prehrani, počeo da se bavi sportom "

Valentina 33 godina:

„Došli Osnovna pravila Kartunkovoy hrana i meni par tjedana sam skinula 3 kg, što nije moglo biti učinjeno prije. Sada ostavljajući isti dijeta za dugo vremena, jer morate izgubiti više kilograma na 10 "

Natalia, 39 godina:

„Donio sam u formi kroz prehranu, koja je uživala Olgu. Za 3 mjeseca sam bio u stanju izgubiti 17 funti, ali to neće zaustaviti, previše - potrebu za izgubiti još najmanje 10 biti u formi "

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijeta crticaDijeta crtica
Proteinska dijeta. Recenzije i rezultatiProteinska dijeta. Recenzije i rezultati
Kako tanka Eugene Dobrovol'skayaKako tanka Eugene Dobrovol'skaya
Kako izgubiti težinu u 3 dana?Kako izgubiti težinu u 3 dana?
Kako tanka Ekaterina SkulkinaKako tanka Ekaterina Skulkina
Kako tanka ruža SyabitovaKako tanka ruža Syabitova
Kako da se fluoksetin lijek za mršavljenjeKako da se fluoksetin lijek za mršavljenje
Kako tanka valjanje Kolesnichenko. Star iskustvo: Prije i poslijeKako tanka valjanje Kolesnichenko. Star iskustvo: Prije i poslije
Kako tanka Graham ElliotKako tanka Graham Elliot
Kako tanka Alina KabajevaKako tanka Alina Kabajeva
» » Kako tanka Olga kartunkova
© 2018 hor.herinhap.ru