hor.herinhap.ru

Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek

Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichekAnoreksija - strašna psihološka bolest modernog doba. To je patološki strah od dobivanja na težini, želju za izgubiti težinu, a ne, kako mnogi vjeruju. Foto anoreksichek prije i poslije bolesti pokazati što strašna država može donijeti sami bolesna osoba. Razvoj bolesti je uvijek isti: mladići i djevojke samo žele malo za izgubiti težinu, smanjiti bokove, trbuh, a onda izgubiti glavu od rezultata i ne može se zaustaviti. Uostalom, promijeniti brojeve na vagi stoji ogroman dozu adrenalina i osoba dobiva ogroman užitak iz svoje prehrane.

sadržaj:


anoreksichka sam: stvarne priče. Anoreksichki fotografija

Mnogi od tih priča reci kako postati anoreksichkoy mjeseca. Nemojte misliti da to ponoviti!
„Bio sam normalna djevojka, s rastom od 168 cm težio 60 kg. sve što je dogovoreno u mom izgledu, ali zabrinut debeo trbuščić. Odlučio sam da biste ga uklonili. Ona je postala redovita stijena pritisnite i smanjiti na izborniku. Nekoliko dana kasnije rezultat se ne vidi i gotovo prestao jesti. Pojeo sam samo jednu jabuku i rajčicu dnevno. Nakon nekog vremena, ljudi su počeli govoriti da sam smršavio, a onda sam odlučio ukloniti čak i malo sa strane ... pored mene nema zaustavljanja. Kao rezultat toga, tijekom rasta od 168 cm, počeo sam se vagati 40 kg. "

Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
Anoreksija: fotografije djevojaka

U svim pričama iz života anoreksije može se vidjeti da je djevojka uvijek vjeruju da je držanje situaciju pod kontrolom. U stvari, to nije. Ne mogu se zaustaviti izgubiti težinu i dobiti zdrave težine.
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek

Sada sam anoreksichka

„Ja bih čovjeka, ali je volio male. Bio sam bucmast dijete s djetetom. Tako sam odlučio početi gubiti na težini. Pokušala sam prestati jesti, ali glad jača. Ja sam frustriran, proklinjući s prijateljima i roditeljima, i postupno razvio u njegovu averziju prema hrani. Tijekom vremena, kosa je počela padati, pucaju nokti, zubi ispasti. A kad dođete težina 40 kg počela imati problema s bubrezima, srcu, prestala dolaziti mjesec. Nakon nekog vremena sam otišao u bolnicu - poremećen metabolizam. Do trenutka kad sam izgledala kao mumija. Siva koža, nerazmjerno velika glava, kao i svi anoreksichek u fotografiju s Interneta, strašna strane, poput vještice u Disney Snjeguljica, hrpa konoplje umjesto kose. A čovjek u međuvremenu oženio drugu djevojku, a nismo ni upoznali. "
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
sve priče imaju jednu zajedničku stvar anoreksichek u ogledalo ne vide svoju mršavost. Ipak, mogu se primijetiti neugledan promjene u foto druge anoreksichek.
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek

Postala sam anoreksichkoy

„Moja priča je započela u anoreksiju 26 godina. U ljeto idem na jug, a moja forma je loša. S rastom od 170 kg sam težio 86kg. Tako sam se prijavio za fitness i počeo jesti pravu. Nikad nisam volio super dijeta omogućava vam da izgubiti 10 kg u tjedan dana. Budući da prilazi inteligentno na svoj način ishrane i stil života - ne peretruzhdaetsya sebi vježba i ne gladovati. Kao rezultat toga, on je pao na 15 kg, što je strašno drago. I onda sam odlučio ukloniti želudac, uši na bokovima. A onda je počelo. Težina nije ostavio. Morao sam da se smanji unos kalorija na 700 dnevno. Brojevi na vagu počela padati, kao i moje zdravlje.
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
Živčanih slomova, binge-eating epizoda, štrajk glađu, suze, stanjivanje kose, gubitak vida - to nije kompletan popis strašne posljedice. No, svi ti teškoća, nisam primjetio, nalazimo alternativu izgubljenom ljepotom - nokte iznad glave, kratka kosa, šminka. A onda je počela nesvjestica, pa sam počeo da se u bolnicu, gdje sam prisilno utovljenih. No, kod kuće, opet sam sjeo na štrajk glađu. Kao posljedica zatajenja bubrega, jetre, pojave osteoporoze, hormoni promijenjen. A s težinom od 38 kg, umro sam. "
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
Anoreksija u povijesti žena ne donosi ništa dobro. Na kraju svog čekajući slomljenih života, slomljena psihe, osamljenosti, invaliditeta ili čak i smrt. Je li to vrijedno žrtve „princ”, savršeno tijelo ili druga zadovoljstva, za koje djevojke počinju gubiti na težini?
Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultatiKefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultati
Proteinska dijeta. Recenzije i rezultatiProteinska dijeta. Recenzije i rezultati
Lijenost koja sprečava da izgube težinuLijenost koja sprečava da izgube težinu
AnoreksijaAnoreksija
Kako sam izgubio 14 kgKako sam izgubio 14 kg
Tanja tinejdžer. Štete ili koristi?Tanja tinejdžer. Štete ili koristi?
Znanstvenici: gotovo svaka dijeta ima isti učinakZnanstvenici: gotovo svaka dijeta ima isti učinak
Dukan dijeta: „prije” i „poslije”. Fotografije smršavio.Dukan dijeta: „prije” i „poslije”. Fotografije smršavio.
Mršavljenje Povijest: Anna pao 23kg u 2 mjesecaMršavljenje Povijest: Anna pao 23kg u 2 mjeseca
Sustav mršavljenja autora „ljepota”Sustav mršavljenja autora „ljepota”
» » Anoreksija: priče o životu. foto anoreksichek
© 2018 hor.herinhap.ru