hor.herinhap.ru

Molokochaynaya dijeta recenzije

molokochayPost dana na molokochae (ili molokochaynaya prehrane) su vrlo popularna među onima koji žele izgubiti na težini i zadržati težinu onda normalno. Detalji o tome kako pripremiti i preporučljivo je konzumirati ovo piće, pročitajte članak "molokochay mršavljenje”.

sadržaj:

Ovaj članak sadrži neke komentare i savjete koje ostavljaju čitatelja stranice.

Kako pripremiti i piti molokochay

Svetlana:

Djevojke koje se ne osjećaju glad! ni u jednom slučaju ne uzmemo mlijeko je manje od 1,5%. (Kao što je od prvog dana i još bolje 2,5%. - Rezultat neće utjecati na puno, ali će biti puno lakše za održavanje). I pitke vode ne bude manji od 1,5 litara.
Molokochay i piti vodu kad god želite tamo. Prosječna Dobije i gdje su 1-2 sati stakla. Oslanjanje na vodi. Možete piti i nakon 6ti. Ja sam posebno osjetljive na kofein, pa čak i molokochay spavanje piće - ništa.
I još jedna stvar, ne uznemirujte se ako je prvi dan na glavobolju - To su troske. Pijte više vode. Sljedeći put kada glava nije poremećen.
I ofisnikov piti MCH zgodan lijen: u pivo čaj (pola krugovi) topped s mlijekom (drugu polovicu šalicu). I piti. Čini se da samo ljubav engleski čaj.

Molokochaynaya dijeta recenzije

Anya:

Sjedio sam na molokochae ljeta i još mnogo toga na prvi čitati. I ovdje je savjet - ne treba piti u stanje „pucanja”, a potreba da se uklone osjećaj gladi. Da, piti u 2 sata, ali ne staviti cilj popiti pola litre mlijeka, to može biti manje i malo više - kao i vi!

Tanya:

Za mene, to je bolje izmjenjuju sa vodom. I popiti čašu molokochaya, čašu vode, i tako dalje do 8. PM =))

Olga:

To je bolje ne biti lijen i skuhati normalan, skupo čaj lišća (I to je puno ugodniji za piće). Samo morate kupiti poseban šalicu.
O tome što je najbolje list čaja, znam za sebe. Prvi put kad sam pokušao molokochaynuyu dijetu nakon poroda (ako je hrana je prestala) o prije 2 godina, to je pivo leaf tea - tanka zapanjen, imam takav lik prije rođenja nije bio + noktiju, kože, kose ... .. !!!
Onda je pokušao iskrcati ispred ove nove godine, kao razozhralas nešto, ali ja sam htjela da izgleda pristojno, a moja greška je bila samo da sam od osjećaja lijenosti pivo vrećice čaja izravno u šalicu toplog mlijeka, to pred-zagrijavanja u mikrovalnoj pećnici. Pa, želim reći da je to još gore. Prvo, gore u okusu, i drugo, u smislu sitosti. Kao rezultat toga, to dovodi do činjenice da smeta iskrcati i početi halyavnichat (postoji komad, iscjedak pod „uvjerljivog” izgovorom promašaj, itd), rezultat je bio, ali još gore.

Oksana:

Da, bolje naravno sjediti u istom danu, samo ti što to zahtijeva. Moje tijelo je već navikli na to u ponedjeljak je molokochayny dan nakon vikenda i sjediti bez ikakvih problema. A kad na različite dane, tako da mislim da je sve sutra mučenik, sutra nije ispalo dobro nakon sutra, također, nije uspio, i tako u nedogled.

Olga:

Želim reći da je težina vraća sljedeći dan, ali u manjem opsegu. I kad sjede, nije prvi tjedan, a zatim postupno svaki tjedan ide t. 300-400 je tjelesna težina (tj masnoća i volumena), a ne tekućina.

Galina:

djevojke dodajte đumbir i molokochayu med vprikusku (1 TSP). Ona stimulira, jača bolje od kave, zasićenih, gubitak apetita za dugo vremena.

Olga D.:

Jako draga molokochay. Grijana mlijeka uvelike litra baciti 4 TSP zeleni čaj (to je bio zelen, crni au blizini nije stati na korisnosti) dodati 2 žličice cimet, Inzistiram 20-30 minuta. Zatim topla voda uzgajati do ugodnog okusa pića - obično 1: 1.
Također, umjesto mineralne vode napraviti đumbir piće (Po litri kipuće vode, fino sam se rezati korijen đumbira (velikog šljiva), narezane pollimona, možete dodati nekoliko klinčića zdrobljenog češnjaka (da bude više utjecaja, ali okus je tako-tako). Inzistira oko 40 minuta. Zatim jednostavno razrijediti i piće. Ako ne razrijeđen, to će izgorjeti usta (ali nešto od toga je slično).
Opetovano provedeno takvo iskrcavanje na molokachae i đumbir piće. Rezultat je uvijek najmanje -1 kg, maksimalni I imao -2kg (policu nazad).
Ali efekt se gubi ako se provodi, na primjer, često molokochaynye dana. Jednom tjedno - IT najviše!

Irina:

Drago mi je danas sjesti molokochaynom. u san imala učinka - piti čaj 18-00. I onda samo voda. Možete dodati spavanje 1 h. Žlicu meda. pročitao sam mnoge stvarne korisničke recenzije. Težina gubi polako, ali sigurno. Čak sam liječnik mu je savjetovao da pije.

Tanya:

zeleni čaj vrlo tonovi, kad sam pokušao s njom, također, ne može spavati. Prebacio na crno s aditivima, okus je mekši i bolje spavaju. Međutim, za 1,5 sata prije spavanja popiti čašu kefira, ne mogu zaspati na zvuk gladan želudac. Kao što se ispostavilo, to nije utjecalo na rezultat.

Olya:

Djevojke donio zanimljiv uzorak!
MCH sjedi na jednom tjedno, to je od 1,4 kg do 600 grama po iscjedak. Kao što se ispostavilo da je 2 dana puno jede, pa sam odlučio napraviti "semiunloading dan„U MCH: mali, lagani doručak i standarda za mene večeru (meso i povrće, salata). Sve ostalo vrijeme vidio molokochay kao i obično. Padnu po danu je -1.300 kg. !!!
Nakon što je eksperiment je standardna pražnjenje na MCH (-700 grama). Jučer je odlučio još jednom pokušati, umjesto istovara „polurazgruzku” (jabuku za doručak, piletine i jaja za ručak, plus MCH). Bit griješili, a navečer na 150 kalorija za večeru. Danas opet padnu -1kg!
Dakle, sada sam istovar na molokochae otkazati !!! Ja ću napraviti dva „semiunloading” dana u tjednu, više se prenosi u potpunosti nevidljiv!

Nata:

Ako se boriti s njima, onda nitko od vašeg molokochay)) Stojim molokochayny dan je vrlo jednostavno, dobro, za svaki svoj, naravno, glavna stvar - rezultat)))

Dakle, mi ne bi trebali sjediti na molokochae ako istovremeno se osjećate vrlo slabo, vrtoglavice, itd


Priče o uspješno mršavljenje s molokochaem

Sve priče su različite, netko želi izgubiti težinu polako, ali sigurno, netko - da se sve odjednom. Nije potrebno da ih kopirati u potpunosti, najbolji rezultat je onaj koji se ne bore sa svojim tijelom, i sluša ga, i pokupi nijanse molokochaynoy dijeta za sebe.
liyanka:

Molokochaynuyu kombinirati s prugasta dijeta (1 dan - jogurt, i zamijenite ga jednom ili dva puta tjedno na MCH, 2 - sve je moguće do 18:00 u razumnim granicama). Rezultat na sebi osjećati posebno kao da je nagnuti naprijed jednostavno, to ne ometa napuhan trbuh. Lakoća u cijelom tijelu. I usput ja stojim normalno, i noćnog sna i ne probuditi se od gladi, kao što neki. vruće zeleni čaj ujutro 30 minuta prije obroka i šećer. U općem tko da stane ...

Vasilisa:

Redovito sjedi na čaj s mlijekom, ponekad dodati med, ponekad organizirati zime iskrcavanje na surutka, Na mesa u ostatku vremena - bilo bi poželjno da se ovaj dodatni 10 kg, sada je godinu dana otkako je višak težine je otišao i neće se vratiti)))

Julia:

Dogovorio sam iscjedak jednom svaka 4 dana za 1,5 mjeseci. a zatim jednom tjedno - tri mjeseca minus 17 kg. U danima bez molokochaya ništa mu dragi nije odbio :)
4 mjeseca rezultat drži ovdje samo novogodišnjih blagdana podnabrat 1,5 kg. Budite sigurni da organizira još jedan molokochayny razdoblje pražnjenja!

Olga:

Molokochay - to je super. Rezultat je stvarno: polako, ali sigurno, težina je smanjena, a uklonili dodatni volumen (cijev, postoje različite noge). Rezultat traje jako dugo. No, najvažnija stvar je da se stanje noktiju poboljšana. Imam samo prirodu noktiju odvratno, a zatim, nakon 1.5 mjeseci na tjednoj istovar molokochae takvi kandže industrije, pa čak i svi moji prijatelji i poznanici su bili iznenađeni, reći o meni!

Elena:

Nisam znao o molokochaynuyu prehrani, no kako se ispostavilo, sjesti na njega još od siječnja. Ali ja sjedim na njemu kroz dan. Izgubio sam pristojno dan jedem ništa tjesteninu pivo i sljedeći samo čaj s mlijekom, i polako i sigurno sve lišće, nedavno je počeo biti lijen i jesti tri dana, ali još uvijek pokušavaju zadržati. Ja sam vrlo sklon da će biti pretili, a sve dijete su pokušali za mene. Sada sam vagati normalno ne stidi hands otvoren i kratke suknje haljinu. Vrlo hudeesh, ne Ne mijenjajte-dy, natur Produkt, sve savjete.

Svetlana:

Cure, ja sam sjedio na molokochae dva mjeseca i 10 dana. Izvorno je težio 63 kilograma. Sada 56-57 dan nakon mučenika. Sjedim srijedom i subotom. Rezultati su uočljivi Bod puno =) Čak je i obitelj koje vidim svaki obavijest dana. Djevojke izgubiti težinu polako, ali sigurno bodova + sve ostalo i veselo. Glad ne osjeća uopće, udoban, jednostavan, početi rasti kosu i nokte. Sve šljama.
Da, i ostale dane mogu ni na koji način ne ograničavaju. =) Jedem kad želim, a ono što želite. Glavna stvar je još uvijek hudeesh = 0 Koja djevojka polako, nema veze =) No, svakako, bez napetosti, bez istezanje svega 2-3 funti mjesečno - samo norma.
Mislim da je za one koji žele brže, trebate samo jesti manje masti, slatkog, navečer pokušati imati najmanje, i naravno sportske vježbe. =)

TINA:

Ja sam na svoje iskustvo rekavši da molokochae možete izgubiti težinu je u tjedan dana 5 kg. Pod uvjetom, međutim, ako se stavi u kruti okvir! Mislim, obično "je najkasnije do 18:00? neznatno promijenjen u „ne jesti poslije 12: 00 .Da, priznajem, to je teško! Kako drukčije? Ujutro sam potpuno jesti, ali bez prejedanja, redovito uobičajenog doručka ... i sve. SVE !!!!!!!! Onda samo molokochay.
Mnogi će reći da je to loše, ali ljepota, kao što je poznato, zahtijeva žrtvu. A koža na tjedan dana kao breskve počeo. Ne vrhnje, u prahu nije potrebno. Kada je došlo do njegovog glavnog trepavica, ona je bila u kontaktu! I sad on sjedi na molokochae.

Molokochaynaya dijeta recenzije
Alex:

Jutro piti 300ml. umjesto doručka, plus kriška kruha s medom i maslacem. Prije ručka nekoliko šalica zelenog čaja - voda ne pije uopće. Ručak običnih, ali ne prejesti. Ukoliko želite - jesti jabuke ili mandarin, ali ne uvijek, na zahtjev. Za večeru opet 300ml. molokochaya i jedan ili dva kolačića. Tako ja mogu jesti jako dugo vremena. U posljednjih godinu dana sam izgubio 16 kg. Sada moja težina 70 kg s povećanjem 176. Ja sam 50 godina mog života su pokušali desetke dijeta već dugi niz godina za redom. zaključio sam - ne može biti ništa, ali malo. Tek toliko da se uvijek biti malo gladan. Tijekom godina, moja težina varira od 63 do 83kg.

Jan:

Moja djevojka je vrlo debeo, možete reći još splasnuti. Nakon nekog vremena, kad sam je vidio, bio sam zapanjen. Bila je prekrasna, vitka, lijepa, u očima toliko radosti. Pitao sam je kako je to moguće, ne vjerujem oči. Rekla je da sjedi na „molokochay” dijeta. Bio je tvrdoglav, a izvodi sve ono što je napisano. Iako je smanjila količinu hrane, a nakon 6 sati nije jela. On stanjiti za godinu dana. Tako su djevojke drži se, ako jako želiš, to je sve stvarno.
Da zaboravio sam napisati, ona je tjedan dana posta dan jedanput na godinu.

Lenusik:

Molokochay - to je ukusna. Radim jednostavan: mi napraviti smjesu od crnog i zelenog čaja dovoljno čvrsto, a zatim dodajte mlijeko izravno u čašu (malo) na 400g. Čaj manje od 100 grama. mlijeko.
Pijem 5 puta na dan. Ako želite jesti, jelo nešto jednostavno. Onda je netko na forumu napisao, čak i meso sa salatom jesti večeru previše molokochay prije spavanja - jogurt. I tako tri dana.
Savršeno zadovoljava glad, mislim, jer je stroga dijeta je pogodna kao dodatak, glavna stvar - u vrijeme za piće, dok fazi „brutalne” gladi i nekih salata od kupusa „bez bilo” neće pomoći. Ja molokochay pijem često, jer Ja ograničio se na vlast gotovo cijelo vrijeme. Stroge dijete boji, jer 15 kg ipak morati izgubiti (20 kg sam pao). Molokochay suzbija potrebu za slatkim.
U večernjim satima, kada je zeleni čaj je stimulans, moguće je da pije nešto drugo, kao što su radič, biljni čaj, nešto umirujuće.

Lisonka!:

Djevojke Hello! Sretno svima na MCH !!! Ja sam u to izgubiti 10 kg u 6 mjeseci.
Uzeo sam najčešće zeleni čaj bez ikakvih dodataka (negdje pročitao da su oni samo povrijediti). 3 mjeseci težina „smrznuti”. Već sam uzrujan, ali je nastavio da pije MCH. Ponovno je pomaknuo. Plumbs svaki put oko kg, nešto dolazi natrag, to je u redu. U drugoj sam jeo sve što sam htjela. Jedino što sam apsorbira pola čokolade I (i bez njega jednostavno ne živi) zamijenjen sušeno voće. A to je puno više zabave! Sada ne znam što ormar učiniti nešto ...
Dakle, ne odustati, što je najvažnije strpljenje i to učiniti! Ja ne mogu dobiti dovoljno koliko je dobra na sve! Vidio sam strogo jednom tjedno. Istina je želio prekinuti kada se težina je dobio, ali sam pretrpio.
75 kg je sada 65.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Postiti dan molokochaePostiti dan molokochae
Post dana za mršavljenjePost dana za mršavljenje
Recenzije heljde prehraneRecenzije heljde prehrane
Post dana za mršavljenje na kašuPost dana za mršavljenje na kašu
Šteta molokochayaŠteta molokochaya
Molokochay - izgubiti težinu učinkovito i ukusnaMolokochay - izgubiti težinu učinkovito i ukusna
Post dana s medomPost dana s medom
Dijeta „8 cigle”Dijeta „8 cigle”
Lishou mršavljenje kapsuleLishou mršavljenje kapsule
Opcije za rukovanje danaOpcije za rukovanje dana
» » Molokochaynaya dijeta recenzije
© 2018 hor.herinhap.ru