hor.herinhap.ru

Mršavljenje Povijest: Anna pao 23kg u 2 mjeseca

Naš ured primio pismo od čitatelja naših stranica. Ana nam je rekao kako je uspio izgubiti 23 kg u 2 mjeseca. Uz dopuštenje Anna objavljujemo ovdje svoju priču i nadam se da će potaknuti mnoge.

"Moje ime je Ana, ja sam 31 godina. Od djetinjstva sam bio gust, ali stariji sam postao više debeli. Koliko Nisam pokušao dijeta, stalno razgrađuje.

Uvukao cijeli Internet, JA je došao preko dijeta "proljeće": Izbornik za 35 dana. Nakon čitanja, shvatio sam da je za mene, kao što sam kao brz gubitak težine i to nije skupo i teško proizvoda. Navečer sam ponovo napisao dijetu na papiru i do danas ona je uvijek sa mnom. Počnem dijetu je 30. siječnja s težinom od 86 kg i visina 162, bio je na vrhu popisa, na kraju prehrani u mene je 74 kg.

Već nakon prve, vjerojatno, pet dana, osjetio sam svjetlo. Onda negdje nakon prolaska pol, počeo sam reći da je izgubio na težini, a ja sam navijali. Iz prethodnih neuspjelih pokušaja, naučila sam lekciju da se ne može težio svaki dan, jer je prvi težina ide brzo, a onda je u jednom trenutku ustati i da će stajati. A kada se to dogodilo, frustriran sam.

Ovaj put sam težio jednom tjedno, a tu je bio slučaj da sam dobio nakon tjedan dana, a u ravnoteži, kao što je to, ali nisam razočaran, i nastavio nakon čeka tjedan dana, stajao sam na vagu i vidjela koliko minus 4 kg ,


Sve je dobro, dijeta se privodi kraju, a težina i postati još manja, ali još uvijek htjela, a još više o tome nije bilo snage. Nakon 35 dana prehrane Čim je sljedećeg dana opet sam počela ovu dijetu. Bilo je malo teško, ali sam sama.

Sada mi je dijeta dolazi na kraju, nakon 2 dana u posljednji dan. Ja sam zadovoljan sa sobom, iako sam još uvijek nije savršena, ali nakon kratke pauze, ja ću opet početi ovaj način prehrane, moja težina danas 63 kg. Ona mi je pomogla u svemu 200%! I, naravno, greške koje sam napravio u ovom trenutku.

Najvažnije greške koje ne može biti dopušteno (barem za mene):

  • Ne mogu vagati svaki dan, kao da ne želi
  • svi praznici trebaju dobiti okrugli, oni zvat, ali vrijedi pokušati nešto ukusno, a uz dijeta je vjerojatno da će morati reći zbogom, pa koliko teško sam opet povrijediti na svoj način ishrane.

Za dijetu i stajati po strani i da se moraju prilagoditi vrlo dobro, a sve će ići glatko. Osoba treba sjediti na dijeti, a on odabere za sebe i mislim da je izvorno i ako je mogao. Učinio sam to i želim vam uspjeh. I vjerujte mi, u ogledalu je sada žele izgledati, ali prije toga nije bilo želje, nije imao želju kupiti nove stvari stalno otišao u sportsku, koji ima sposobnost da se protežu.

Sada je cilj za mene - spremiti rezultat kao čeznuti kao što ću živjeti bez dijeta.

No, i dalje najvažnija stvar koja mi je pomogla da ova dijeta - Prestao sam jesti kante. Naučio sam kako učitati jednu jabuku. Kupio sam si malo tanjur i sad ću jesti.

Želim vam sve iste rezultate i još bolje !!!"

urednički "ABC dijeta" Anna hvala za priču i podsjeća da je povijest vašeg uspjeha, možete poslati na [email protected].
Također, ako imate pitanje želite pitati zajednicu našoj web stranici, molimo da nas kontaktirate, mi ćemo ga objaviti, a vi dobiti odgovore od čitatelja u komentarima.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijeta ili stil života?Dijeta ili stil života?
Mlijeko čaj za mršavljenjeMlijeko čaj za mršavljenje
Recenzije heljde prehraneRecenzije heljde prehrane
Anna kurkurina: pravilna prehranaAnna kurkurina: pravilna prehrana
Povijest Natalia gubljenje težine minus 20 kgPovijest Natalia gubljenje težine minus 20 kg
Dijeta Anna SemenovichDijeta Anna Semenovich
Kako sam izgubio 14 kgKako sam izgubio 14 kg
Maggi dijeta, mršavljenje recenzijeMaggi dijeta, mršavljenje recenzije
Lubenica dijeta 3 dana izbornika, i rezultatiLubenica dijeta 3 dana izbornika, i rezultati
Što dijeta odabrati za mršavljenje?Što dijeta odabrati za mršavljenje?
» » Mršavljenje Povijest: Anna pao 23kg u 2 mjeseca
© 2018 hor.herinhap.ru