hor.herinhap.ru

Moja omiljena dijeta za 7 dana

Moja omiljena dijeta za 7 danaMoja omiljena dijeta - a osobna i individualna stvar. Jedna stvar koja nije svaka žena želi podijeliti svoje recept za mršavljenje i lijepim vitko tijelo, a drugi - ne može svatko priznati da su sjedili na dijeti. Osim toga, niz dijeta nije za svakoga.

sadržaj:

No, na sreću, tu je prilično univerzalna dijeta koja se često prenose „usmenom predajom”, a to nazvao „omiljeni dijeta za 7 dana.” Sadrži razne načine kako izgubiti težinu, jer dijeta dijeta je učinkovita.

Dijeta „omiljeni” - meni za 7 dana

Moja omiljena dijeta za 7 dana
Dijeta omiljena: mišljenja s fotografijama prije i poslije

Ukratko o prehrani, može se reći sljedeće: cijela dijeta je sedmodnevna lanac mono-prehrani. U stvari, ovdje su najčešće vrste kombiniranih dana posta, koristeći svaki dan određeni proizvod ili vrstu proizvoda. Da bi ga vrlo jasno da imamo na umu, nudi Vam specifičan primjer unosu hrane za tjedan dana.

Prvi „Pijenje” dan

Tijekom dana treba konzumirati pića i tekuće hrane. U ovom slučaju, preporuča se piti nezaslađen čaj cijeli dan.

  • Za doručak: mala šalice čaja (bez šećera) i 180-200 ml jogurta.
  • Ručak: pileći bujon (Nezasoljena) - oko 200 ml.
  • Prije večere: jogurt - 150 - 180 je
  • Za večeru: 200 ml obranog mlijeka.

Moja omiljena dijeta za 7 dana


Drugi „Povrće” dan

Rajčica, paprika, krastavci, kupus, luk - jednom riječju, poznati su nam svi povrće se može jesti na taj dan.

  • U jutarnjim satima: par malih rajčica
  • Poslijepodne: jednostavno salata od kupusa, kopar, peršin, cilantro i krastavaca. Pusti gorivom maslinovo ili pročišćenog suncokretovo ulje.
  • Nakon ručka: par srednjih krastavac.
  • Večernji: salata od komorača i peršin, krastavac i paprike.


Treći „mlijeko” dan

  • Jutro: nezašederenu čaj i malo koktel mlijeka (za malu šalicu)
  • Podne: šalica mlijeka
  • Dan: pileća juha (ne dodaje sol) plus čaj bez šećera
  • Prije večere: šalica jogurta
  • Večernji: povratak šalica mlijeka i nezaslađen čaj

Moja omiljena dijeta za 7 dana


Četvrti „plod” dan

  • Na doručak - par naranči, a onda - 1 grejpfrut.
  • Na ručak - jabuke, kivija i naranče.
  • Prije večera - kruške jabuke.
  • Na večeru - mlijeko.


Peti „protein” dan

  • Jutro jesti par jaja, a zatim kuhana riba.
  • Tijekom dana - kuhana piletina i kuhani grašak
  • Na večeru - skuta i sir (100 g)


Šesti „Pijenje” dan

  • U jutarnjim satima - čaj bez šećera i čašu jogurta
  • U popodnevnim satima - čaša soka od grejpa
  • Tijekom dana - pileća juha
  • Večernji - što je milkshake, a onda nakon par sati - šalicu mlijeka


Zadnji dan - „Balanced”

  • Jutarnja šalica zelenog čaja i par jaja, sat i pol - jesti ploda.
  • Poslijepodne: Vegetarijanska juha s heljde ili riže. Nekoliko sati - jedan bilo koje voće.
  • Noć - svjetlo povrća salata s maslinovim uljem.

Ovaj primjer je za 7 dana meni nije strogo potrebno poštivati ​​- proizvodi se mogu zamijeniti za slične proizvode.

Pros omiljena dijeta

  • Daje prilično brze rezultate - osobito korisno ako trebate brzo doći u formu i ukloniti posljednjeg „teško” prekomjernu težinu.
  • Dobar učinak čišćenja.
  • Volje kaljenja - postoji mogućnost za 1 tjedan nije samo „izgraditi” svoje tijelo, ali i duh.

Moja omiljena dijeta za 7 dana


kontra

  • Veliki teret na tijelu. Može pogoršati bolesti probavnog sustava, nedostatak željeza bolesti.
  • Usporite metaboličke procese.
  • Nepoželjan u prehrani ne tvrdi fizičku aktivnost.


Što kažu nutricionisti

Stručno mišljenje o ovoj dijeti se razlikuju - neki dijetetičari vidjeti ovaj izbornik:

  1. Ukloni iz prehrani pileće juhe.
  2. Zamijenite uobičajene kupus brokula.
  3. Jaja i jogurt nije u isto vrijeme.
  4. Swap druga i četvrta dana.

Moja omiljena dijeta za 7 dana


Recenzije i izgubili rezultati težina

Prema mnogim mišljenja, dijeta daje dobar učinak: u prosjeku 7 dana od 10 kg viška težine, možete promatrati dijeta gotovo progoni osjećaj gladi. Obično se osjeća teško prva dva dana, onda to postaje puno lakše. Izgubiti težinu brzo i ukusno!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Meni za varanje. Sve o pravilnom ponašanju „loading dana”Meni za varanje. Sve o pravilnom ponašanju „loading dana”
Kako tanka Eugene Dobrovol'skayaKako tanka Eugene Dobrovol'skaya
Stroga dijeta će brzo izgubiti na težiniStroga dijeta će brzo izgubiti na težini
Losos dijeta Julia RobertsLosos dijeta Julia Roberts
Psihološka priprema za dijetuPsihološka priprema za dijetu
Pijenje dijeta za 7 dana izbornika, a osnovna načelaPijenje dijeta za 7 dana izbornika, a osnovna načela
Kako brzo smršaviti na voćeKako brzo smršaviti na voće
Samo omiljeni - Dijeta „omiljeni” ili kako izgubiti težinu u zadnjih 7 danaSamo omiljeni - Dijeta „omiljeni” ili kako izgubiti težinu u zadnjih 7 dana
Znanstvenici: gotovo svaka dijeta ima isti učinakZnanstvenici: gotovo svaka dijeta ima isti učinak
Što dijeta odabrati za mršavljenje?Što dijeta odabrati za mršavljenje?
» » Moja omiljena dijeta za 7 dana
© 2018 hor.herinhap.ru