hor.herinhap.ru

Kupus hljeb!

A kupus je moja omiljena !!! KARAVAJj!
Hljeb! Hljeb! Koga želite - odabrati !!! Zapamti djece broji?
Popis proizvoda skroman nepristojno: kupus, kiselo vrhnje, sol i kumin! Sjeme sezama, krekeri, maslac, opcionalni dodaci: gljiva ili sir ili svježi sir ili mrkva. Ja još uvijek sezamom i trava maslina.

Dakle ... (to je bio pozvan Tatiana) ... start - za hljeb je potrebno obrazac s poklopcem, nanesite ulje za formiranje, rezati kupus na komade, odsjeći guste vene i otpada, Listovi kupusa stavi se u obliku gornjem ploča masti kiselo vrhnje, posolite , sezama i tminom.Sloyami debeo namaz, mi kaput i posuti, grleći jedan drugoga. Slojevi po želji, gornji listovi najljepši oni će pokušati zatvoriti cijelu štrucu. Posljednji sloj je također promazhem kiselo vrhnje, pospite naribanim bijelim kruhom ili krušnim mrvicama, dodati sjemenke sezama, a postavio komade maslaca na sloj krekeri. Zatvorite poklopac i u pećnicu na 180 stupnjeva oko pola sata.

Kora je hrskava potrebno 15 minuta dok ne bude spreman za uklanjanje poklopca.
Uzmi riječi - to je vrlo ukusna, kuhani kupus hljeb sa sirom, svježim sirom, gljivama i mrkvom. I to je moguće i to samo s kim sjemenkama i vrhnjem !!
Budite kreativni! Sve je u vašim rukama !!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Pečeno multivarkaPečeno multivarka
Vegetarijanski obroci po danuVegetarijanski obroci po danu
Sir „Mascarpone”Sir „Mascarpone”
Pita od jabuka s jabukama u multivarkaPita od jabuka s jabukama u multivarka
Goveđi gulaš u multivarkaGoveđi gulaš u multivarka
Krumpir složenac s piletinom u multivarkaKrumpir složenac s piletinom u multivarka
Dijetalna jela u multivarkaDijetalna jela u multivarka
Pečena kod kuće u multivarkaPečena kod kuće u multivarka
Maska ​​za kosu od kiselog vrhnjaMaska ​​za kosu od kiselog vrhnja
Juicy pileća prsa u banciJuicy pileća prsa u banci
» » Kupus hljeb!
© 2018 hor.herinhap.ru