hor.herinhap.ru

Kako tanka Eugene Dobrovol'skaya

Kako tanka Eugene Dobrovol'skaya
Pročitajte članak:
Evgenija-Dobrovolskaja-pohudela

Koliko je tanka Eugene Dobrovol'skaya: prehrana i zdrav način života

Mršavljenje Evgenii Dobrovol'skii glumca okoliš je postao najviše raspravlja tema, jer tu su svi u međusobnom očima. Takva drastične promjene glumica je postignuto putem prehrane i promjene načina života.

Eugene Dobrovol'skaya izgubila 20 kg: tajne filmska zvijezda *

Eugene Dobrovol'skaya - poznati ruski glumica, koja je glumila u brojnim popularnim filmovima i TV serije, „planiranje”, „smrtonosne sile”, „Kraljica Margot”, „čudno mjesto”, „Zbogom slavenskih”, „Mrtve duše”, „Sretan” i ., itd. - njihov popis može biti vrlo dugo.

Sada, mnogi su raspravljali što je Eugene Dobrovol'skaya izgubio 20 kg, i to učiniti, ona je uspjela u relativno kratkom vremenskom razdoblju: donedavno je zasjala na publiku bio je prilično bucmast, ali sada je, osim stroynyashkoy ne može biti imenovan!

Eugene Dobrovol'skaya tanji i promijenila svoj imidž: počelo nošenje jeftin, ali elegantne haljine, jarko obojen, a to se ne može reći da je - majka četvero djece i putovnica na dan licu mjesta rođenja njezine vrijednosti u 1964.

O da, koliko tanji Eugene Dobrovol'skaya različite glasine: neki kažu da je ona pala gotovo 30 kilograma, ali u stvari, glumica skinula 20 kg u samo nekoliko mjeseci.

Druge glasine, koje također imaju mjesto da se zabrinutost da Eugene staviti poseban naušnicu, djeluje na akupunkturne točke i anorexics, ali bitno je da nigdje potvrđena.

Eugene Dobrovol'skaya smršavio prije i poslije

Kada je Eugene Dobrovol'skaya tanka, postalo je težila 55 kg s povećanjem od 165 cm, a njegova težina je prethodno stagnirao na oko 70-75 kg. Eugenia priznaje da joj je gubitak težine potaknut nekoliko čimbenika:

  • Ona frequents prijenos zdravog načina života, a kao rezultat toga je odlučila da joj se promijeniti;
  • Ima vitko djevojka starija;
  • Poznavanje nutricionista Mariyat Mukhina, koji joj je savjetovao da promijenite prehranu.

Nakon svega toga, gubljenje težine Eugene Dobrovol'skaya riješiti vrlo jednostavno, jer sve što je potrebno - na volju, a njoj ne da joj se.

Kao što je Eugene rastao tanak Dobrovol'skaya

Prva je odgovorila na pitanje o tome kako dijeta sjedi Eugenia Dobrovolsky. Glumica priznaje da ne koristite grube metode, pa čak i više od toga - to je protiv njih, jer On smatra da su štetni za zdravlje. Isti Eugene samo neke promijenila svoju prehranu i nametnuti nekoliko ograničenja.

To je u potonjem su tajne mršavljenja iz Eugene Dobrovolskaya:

  • To ne jesti poslije 6 sati, čak i ako će ići u krevet kasno u noć;
  • Morate odustati loše navike: ne pije alkohol, prestati pušiti;
  • Staviti tabu brašna i konditorskih proizvoda: nemojte jesti tjesteninu, slatkiše, čokolade i slastice;
  • Umjesto prženja hrane, najbolje je da ga kuhati na pari, gulaš ili kuhanje;
  • Povećanje tjelesne aktivnosti: stalno kretanje i športske vježbe spriječiti progib kože nakon mršavljenja.

Izbornik preporučuje se upotreba mliječne proizvode s malo masnoća, mahunarke, povrće, voće, gljive, bobičasto voće, povrće, nemasno meso, riba, zeleni čaj i kava.

Koliko je tanka Eugene Dobrovol'skaya: Pravila, izbornici i recepti *

Evgenija-Dobrovolskaja-pohudela-otzyvy

Koliko je tanka Eugene Dobrovol'skaya: izvanredan rezultat, minus 20 kg

dijeta pravila iz Eugene Dobrovolskaya:

  • Ne prejesti noću, jer je zadnji smije jesti najkasnije 18.00;
  • Morate jesti 3 puta dnevno, nažalost, u glumčeve okoliš, to je česta pojava, a ne uvijek dobiti da jede svaka 3 sata kao nutricionisti obično preporučuju;
  • Potrebna piti velike količine vode dnevno: ne manje od 1,5 litara mineralne vode bez plina.

Dijeta Eugene Dobrovolskaya: Izbornik

Koristeći ovaj primjer, možete dizajnirati svoj vlastiti izbornik za brzo gube na težini, kao glumica Eugene Dobrovol'skaya:

  • Jedemo ujutro 150 grama obranog sira i bilo kojeg voća;
  • Mi ručati povrće i 200 g kuhane, na pari ili pečena piletina;
  • Večera povrće salata.

Dijeta Recepti Eugenia Dobrovolskaya

Recept za povrće, salata:

  • Shinkuem kupus, izrezati paprike i trljati mrkvu;
  • Promiješati, pospite sokom od limuna.

Recept za kuhane piletine:

  • Oguljene piletina, baciti u posudu s vodom;
  • Samljeti papar, kupus, luk, mrkva, tikvice, staviti u prokuhanu juhu;
  • Dodati sol i začine, kuhati dok ne omekša;
  • Tada možete jesti meso i povrće zajedno ili odvojeno jedni od drugih.

Voćna salata recept:

  • U male kriške izrezanih kivi, ananas i kruške;
  • Mi miješati, odjeveni s niske masnoće jogurt.

Također preporučujemo da pročitate članak A. Faleev "Mršavljenje u jiffy".

Kao što je Eugene Dobrovol'skaya tankih: osvrte i mišljenja nutricionisti ^

Valja napomenuti da je samo tanka Dobrovol'skaya prvenstveno pridonijeli dijalogu s Mariyat letjeti, a ona je stvorena za njezin plan obroka. Ostali nutricionisti smatraju da je to ispravna i bezopasna za zdravlje, kao što je to omogućuje da se smanji težinu glatko, bez naglih udara.

Mišljenje o prehrani Eugenia Dobrovolskaya:

Tatjana, 29 godina:

„Moja omiljena glumica je stvarno puno ljepše, i odlučio sam slijediti njezin primjer. Sada sam vagati 47 kilograma za 65 godina, koji su bili ranije, i takav rezultat sam bio u mogućnosti postići samo 2,5 mjesec

Aleksandar, 34 godina:

„Ja se također koristi u prehrani na kojoj je sjedio Dobrovol'skaya, i apsolutno nije uzalud: za 4 tjedna skinula 8 kg, a sada je moja težina biti idealan”

Ekaterina, 45 godina:

„Konačno sam dobio da se baci 11 kilograma, što nisam mogao riješiti više od dvije godine. To je sve zahvaljujući dijeti, koja se koristi je glumica, a ona se prenosi vrlo lako "

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijeta Permyakova: koliko je tanka, bilo koji od pripravnikaDijeta Permyakova: koliko je tanka, bilo koji od pripravnika
Visina, težina i oblik parametri glumica Polina MaximovaVisina, težina i oblik parametri glumica Polina Maximova
Kao Evgenij Gusev izgubili težinu i mijenja nakon poroda?Kao Evgenij Gusev izgubili težinu i mijenja nakon poroda?
„Poker dijeta” Eugene Katchalov: prestati biti puna - vrlo jednostavno„Poker dijeta” Eugene Katchalov: prestati biti puna - vrlo jednostavno
Kako tanka Ekaterina SkulkinaKako tanka Ekaterina Skulkina
Kako tanka ruža SyabitovaKako tanka ruža Syabitova
Dijeta Christina RicciDijeta Christina Ricci
Dijeta Natalia VodianovaDijeta Natalia Vodianova
Kako tanka Graham ElliotKako tanka Graham Elliot
Dijeta Mila KunisDijeta Mila Kunis
» » Kako tanka Eugene Dobrovol'skaya
© 2018 hor.herinhap.ru