hor.herinhap.ru

Dijeta Nastya Kamensky

Dijeta Nastya Kamensky
Pročitajte članak:
Dieta-Nasti-Kamenskih-otzyvy

Dijeta Nastya Kamensky: mišljenja i rezultati mršavljenja

Ukrajinski pjevačica Nastya Kamensky negira da koristi bilo koji način ishrane, ali je činjenica da je u kratkom vremenu uspio izgubiti na težini, u potpunosti odbacuje svoju tvrdnju.

Dijeta za mršavljenje po Nastya Kamensky: opis pro i kontra *

Na pitanje „kako izgubiti težinu Nastya Kamensky” mogu samo odgovoriti na pjevačicu, ali njezini prijatelji i poznanici tvrde da to nije bez dijeta.

Postoji nekoliko tehnika koje koriste Nastya: gladovanje, hrana juhe od povrća, zobeno brašno i nemasno meso. A ako gubitak težine može se postići u prvom slučaju, u drugima - određenu korist za organizam.

Visina i težina Nastya Kamensky od interesa za mnoge od njezinih obožavatelja, a prema nekim izvješćima, ona teži 67 - 68 kg i njena visina je 175 cm To je optimalan omjer, koji omogućuje pjevač ne izgleda previše tanka, a imaju ukusnu oblik, bez odstupanja od idealnog lika ..

Pro i kontra od dijeta Nastya Kamensky

S obzirom na prednosti prehrane Nastya Kamensky, postoji nekoliko naglašava:

  • Visoka učinkovitost;
  • Prehrambeni proizvodi korisni normalizira metabolizam i metabolizam;
  • Prikazuje sve toksine.

Kontraindiciran koristiti teške metode mršavljenja za one koji pate od gastritisa ili čira. Ako se izbornik uključuje niz proizvoda, nema kontraindikacija.

Koliko možete izgubiti na dijeti Nastya Kamensky

Znam koliko tanji Nastya Kamensky precizno, to nije moguće, jer je pjevačica skriva tu činjenicu. Ako kalorija brojanje nije premekan izbornik, tjedno može baciti i do 7 kg, a koristi tvrdo dijeta traje oko 1,5 kg po danu.

Nastya Kamensky i njezini dijeta: detaljno izbornika, pravila, recepti ^

Dieta-Nasti-Kamenskih-recepty

Dijeta Nastya Kamensky: mogućnosti i dijetalni jelovnici

Pravila prehrana Nastya Kamensky:

  • Prije nego što započnete bilo koji način ishrane, što trebate učiniti dan posta, piti 2 litre jogurta, podijeljenih u nekoliko dijelova;
  • Tijekom mršavljenja prehrani svakodnevno pije 2 litre vode bez plina;
  • Uklonite iz prehrane sve masne, slatke, slane, pržene i dimljene hrane i peciva.

Prvi izbor: gladovanje

Brzo sam po sebi traje 2 dana, kada je moguće piti samo vodu, ali potrebno je pripremiti tijelo pred njim:

  • Tjedan dana prije gladnih dana, ukloniti iz prehrane svih proteinskih namirnica: meso, jogurt, riba, mlijeko, sir;
  • Jedemo u ovom trenutku samo povrće: krastavci, celer, grah i drugima. Oni bi trebali sadržavati što više vode što je više moguće.
  • Nemoguće je u ovom trenutku piti alkohol, čaj i kava, kao i pušenje cigareta.

Druga mogućnost: juha dijeta Nastya Kamensky

Dijeta traje 5 dana, a tijekom tog vremena morate jesti 4-5 obroka različitih juhe svaki dan:

  • Prvi dan: kuhati juha od kupusa;
  • Drugi dan: jedemo juhu celer i gljive;
  • Treći dan: jedite juhu brokule i celera;
  • Četvrti dan: priprema jelo od kupusa, rajčice i krumpir;
  • Peti dan: jedemo kupusa, jaja, biber, mrkva i rajčica.

Treća mogućnost: zobena kaša prehrana Nastya Kamensky

Slimming Nastya naglasak u ishrani na kašu i nemasno meso, i jede tako oko tjedan dana:

  • Doručak dio kaše s kriške jabuka i matica;
  • Ručak s komadom kuhano meso s povrćem;
  • Jednostavno večeru salata.

Četvrta opcija: biljna prehrana Nastya Kamensky

U roku od tri dana od pražnjenja pjevačica jede sve povrće, osim krumpira: kuhati ili ugasiti ih, što salate začinjene limunovim juhu, ili jedu samo sirovo.

Uzorak izbornik:

  • Doručak krastavac, rajčica i zelenog čaja;
  • Za ručak, jesti tanjur salate;
  • Grickalice i večera - povrće u bilo kojem obliku.

Recepti za mršavljenje po Nastya Kamensky

Juha od kupusa Recepti

  • Shinkuem kupus, rajčica i repa rasturati, ispunite vodom i kuhati;
  • Bilja i posuti obučeni u jogurt (1 žlica. L.).

Recept salata s celerom

  • Utrljati celer (200 g), to isto sa mrkve, smanjiti gljive (100 g);
  • Pomiješajte sve, ulijte sok iscijediti od pola limuna.

Recept juha s kupusom i jaja

  • Rez kupus (300) g, mrkva, rajčica i paprike;
  • Cook, obrat miješalica;
  • Prije jela, pospite naribanim kuhano jaje.

Također preporučujemo da pročitate članak dijeta Valeria.

Gadan Kamensky dijeta za brzo mršavljenje: recenzije, rezultati gubitka težine *

Mišljenja liječnika o pjevačice prehrane razlikuju: neki kažu da nijedna od ovih metoda nije prikladna za čestu uporabu, dok su drugi savjetuje da koriste čak i za jednostavno održavanje težine bilo koji od izbornika za svakoga. Sve dijetetičari preporučuju u skladu s pravilima izlazu iz prehrane Nastya Kamensky:

  • Prvih 2 tjedna jesti samo povrće;
  • Nemojte preopteretiti svoje tijelo s masnom hranom.

Dijeta Nastya Kamensky rezultati su vrlo učinkovite:

  • Efektivna mršavljenja;
  • Nepostojanje ponovnog dobivanjem težine zbog dana pražnjenja.

Recenzije dijeta za mršavljenje po Nastya Kamensky naši stalni čitatelji su također vrlo pozitivno:

Galina, 27 godina: „Uživao sam u 5 dana juha dijeta. Da ne kažem da su ti juhe imaju određenu okus, ali je moguće. Za mene je najvažnija stvar - je da sam napokon skinula 6 kilograma, a kako - to je strana problem "

Rimma, 37 godina:

„Pokušao gladovanje na Kamenskih postupka. Doista, bez treninga, ne bih stajati ovih 2 dana. Ja olakšati njihovo stanje, i otišao u selo - nakon svega otvoreni nedostatak hrane je bolje podnosi. Po dolasku doma shvatio sam da nije pokušao uzalud: vaga pokazala minus 3,5 kilograma "!

Natalia, 43 godina:

„Imao sam povrća dijeta za dušu: i ne moraju gladovati, a težina je stalno smanjuje. 3 dana je bio u mogućnosti da se baci gotovo tri kilograma, a za mene je to dovoljno "

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
25 Okvir za mršavljenje25 Okvir za mršavljenje
Polina Gagarina - visina, težina i parametri liku pjevačica i glumicaPolina Gagarina - visina, težina i parametri liku pjevačica i glumica
Kako popiti kavu za mršavljenjeKako popiti kavu za mršavljenje
Lubenica dijeta 3 dana izbornika, i rezultatiLubenica dijeta 3 dana izbornika, i rezultati
Dijeta Haley Pomeroy za ubrzati metabolizamDijeta Haley Pomeroy za ubrzati metabolizam
Samo omiljeni - Dijeta „omiljeni” ili kako izgubiti težinu u zadnjih 7 danaSamo omiljeni - Dijeta „omiljeni” ili kako izgubiti težinu u zadnjih 7 dana
Estonski dijetaEstonski dijeta
Što dijeta odabrati za mršavljenje?Što dijeta odabrati za mršavljenje?
Dijeta za mršavljenje muškarciDijeta za mršavljenje muškarci
Rezultati dijeta jaja za 4 tjednaRezultati dijeta jaja za 4 tjedna
» » Dijeta Nastya Kamensky
© 2018 hor.herinhap.ru