hor.herinhap.ru

Dijeta Marina Afrikantov

Dijeta Marina Afrikantov
Pročitajte članak:
Dieta-Afrikantovoj-otzyvy

Dijeta Marina Afrikantov: mišljenja i rezultati izgubili težinu

U novije vrijeme, sudionik projekta „Dom-2” Marina Afrikantov je prilično curvy oblik, ali samo nekoliko mjeseci uspjela je izgubiti oko 25 kg zahvaljujući posebnoj prehrani.

Koliko je tanka Marina Afrikantov: otkriva tajne ^

Mnogi navijači se pitaju kako je izgubio težinu Marina Afrikantov: neki su skloni vjerovati da je imala plastičnu operaciju, a drugi kažu da je za izgubiti težinu pomogao joj je dijeta.

Posljednja izjava je apsolutno točno, ali osim toga pohađala u teretanu redovito i dati sebi vježbe, tako da je bila u stanju smanjiti težinu od 78 do 53 kg, dok je Marina predstavlja rast od 177 cm.

Glavna tajna dijeta Afrikantov Marina je ograničena uporaba kalorija i masnoća, pa gubitak težine događa ubrzanim tempom. Ubrzanje metabolizma jede zdravu hranu i sport također igra važnu ulogu.

Prednosti prehrane Afrikantov Marina:

  • Visoka učinkovitost: moguće je smanjiti težinu u vrlo kratkom vremenu;
  • Dobro čišćenje tijela, zbog prisutnosti samo mineralnim i prirodnim proizvodima.

Tehnika je kontraindicirana za osobe s bilo koje kronične prirode bolesti, kao i skrb i trudnica.

Koliko možete izgubiti na Marina Afrikantov prehrani bez štete za zdravlje

Djevojka priznaje da je pokušao mnogo različitih tehnika u rasponu od Hollywooda, a završava s teškim heljda, ali oni nisu dali takve rezultate kao onog što je savjetovao Alla Duh. Nakon toga, to je ona koja joj je pomogla da izgube težinu od 5 kg tjedno.

Kalorijske dijeta Marina Afrikantov kreće se od 600 do 1000 kalorija dnevno, tako da se može nazvati prilično teško, jer kako bi se održala takvu prehranu, trebate dobar izloženost.

Za one koji su zainteresirani, ići na dijetu, ako količine Marina Afrikantov dovoljno je usporediti fotografije njezine „prije” i „poslije”: evidentni su očite razlike, dakle, smanjiti struk i bedra će biti u mogućnosti da lako.

Koji proizvodi se koriste za mršavljenje Afrikantov Marina:

  • Tvrdi sir;
  • Low-mast mliječni proizvodi: kefir, jogurt, sir;
  • Čajeva;
  • Med (ograničeno);
  • Povrće i voće.

Strogo je zabranjeno sve su pržena, masna, slana i slatka jela, kao što su spriječili najučinkovitije dijeta za mršavljenje Afrikantov Marina.

Dijeta Marina Afrikantov mršavljenje izbornici, pravila, recepti ^

Dieta-Afrikantovoj-recepty

dijeta pravila iz Marina Afrikantov:

  • Za brzo gube na težini, morate pokrenuti najmanje 20 minuta dnevno, jesti 5-6 puta dnevno i piti puno vode;
  • Preporučuje se promatrati spavati i spavati najmanje 8 sati.

Dijeta Marina Afrikantov: Izbornik

Sudionik „Kuća-2” za nekoliko mjeseci ovdje uživali u ovom izborniku:

  • Doručak čaj s medom;
  • Jedemo ručak ili krišku sira skute;
  • Ručak salata od kupusa;
  • Večera od kuhane govedine i salatu od povrća bez škroba;
  • Ako ste gladni, možete snack jabuke.

Recepti za prehranu Marina Afrikantov

salata recept:

  • Shinkuem kupus, jabuka utrljati;
  • Mix, odjeveni sa sokom od limuna.

Recept samostana čaja:

  • Pomiješajte Linden cvjetovi, bazge, maslačka i kamilice bombona, sijeno i plodova komorača;
  • Napunite 1 litru prokuhane vode za 20 minuta, piti tijekom dana.

Juha od povrća recept:

  • Izrežite luk, mrkva, paprika i ljekovitog bilja;
  • Kuhati, pospite začinskim biljem i malo začina.

Također preporučujemo da pročitate članak dijeta Pelagia

Brza dijeta za mršavljenje od Marina Afrikantov: mišljenja liječnika, rezultati gubitka težine *

Nutricionisti imaju tendenciju da se konsenzus da je način za izgubiti težinu Marina Afrikantov jedinstveno učinkovit, jer ograničavanje kalorija i masnoća je i dalje jedan od najučinkovitijih i najpopularnijih opcija. Unatoč tome, ne treba zaboraviti da tijelo treba uravnoteženu prehranu - što se ne može nazvati dijeta Marina - pa uživajte sve to isto za više od dva tjedna ne bi trebalo biti.

Kako bi se dodatno isključuje povratak kilograma, što je dovoljno da se pridržavaju pravilnu prehranu, naći vremena za vježbanje i napraviti ispravan izlaz nakon dijeta Afrikantov Marina:

  • U prvom tjednu povećati količinu voća i povrća, ali polako;
  • Polazeći od 7 dana postupno uvoditi meso i riba nemasnog sorti.

Kao rezultat toga, dijeta Marina Afrikantov za brzo mršavljenje, mnoge žene su uspjeli izgubiti 10 do 20 kilograma, ovisno o trajanju, kao i za normalizaciju metabolizma.

Natalia, 30 godina:

„Bila je vrlo iznenađena kada je vidjela Marina u novu sliku. odlučio sam se odmah tražiti informacije o tome kako je izgubila na težini. Ja naići na mnoge verzije, od uporabe spreja i završava operaciju. Pronalaženje dijeta, ona je odlučila da ga probati u akciji, i bio je iznenađen: stvarno padnu za tjedan dana iznosio je gotovo 6 kilograma, ali još uvijek imam sumnje "

Ekaterina, 33 godina:

„Bio sam iznenađen, previše dramatičan gubitak težine od Marina, ali kad sam uzela hranu, sve sumnje su nestale sa: ja sam izgubio 10 kg u 2 tjedna. Međutim, to mi je dana teško vrijeme, jer vrlo gladni za moje dijete, ali kilogrami ne vrate za nekoliko mjeseci "

Oksana, 28 godina:

„Slimming na Marina Afrikantov dijeta je stvarno bio vrlo učinkovit u mjesecu, izgubio sam oko 20 kilograma. Sada sam napraviti postupno izlaz, ali ne baciti sport. Mislim da je težina će ostati u sadašnjosti oko dugo vremena "

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Proteinska dijeta. Recenzije i rezultatiProteinska dijeta. Recenzije i rezultati
Tajfun mršavljenje: recenzije čaja i tabletaTajfun mršavljenje: recenzije čaja i tableta
Kako tanka Ekaterina SkulkinaKako tanka Ekaterina Skulkina
Keramičke rublje tanak jele: recenzije, rezultatiKeramičke rublje tanak jele: recenzije, rezultati
Vježbe disanja BodyflexVježbe disanja Bodyflex
Reduxine svjetloReduxine svjetlo
Bodyflex vježbe za mršavljenje - Zbogom, kalorija!Bodyflex vježbe za mršavljenje - Zbogom, kalorija!
Gubitak težine uz pomoć disanja - najneobičniji tehniku ​​mršavljenja!Gubitak težine uz pomoć disanja - najneobičniji tehniku ​​mršavljenja!
Larisa Guzeeva je izgubila 38 kilograma: kao glumica uspjela?Larisa Guzeeva je izgubila 38 kilograma: kao glumica uspjela?
Ako ne jesti poslije 6, o tome koliko možete izgubiti težinu?Ako ne jesti poslije 6, o tome koliko možete izgubiti težinu?
» » Dijeta Marina Afrikantov
© 2018 hor.herinhap.ru