hor.herinhap.ru

Đumbir Alla Pugacheva dijeta za mršavljenje

Đumbir dijeta Alla PugachevaNa internetu Alla Pugacheva stranicama je vrlo popularna destinacija. Osim činjenice da su ljudi zainteresirani za detalje kreativne karijere takvog legendarnog osobnosti, neporeciv uzbuđenja izazvao nedavni fotografiju pjevačice iz 2013. godine, na kojima možemo vidjeti potpuno novu osobu - atraktivnu mladu damu s vitkim likom, koji može omogućiti dovoljno oblikovana mode i otkrivanje večernje haljine.

Stres, prisvajanje grickalice, dovesti do nesretnog rezultat i dodatno pogoršati situaciju. Dakle, iskustvo Pugacheva, koji dijeli svoju priču o borbi za idealnu figuru, vrlo je vrijedna za one žene koje također žele da se bave problemom.

Đumbir dijeta Alla Pugacheva

Pjevačica je napisao da je već četrdeset težina njezine težine zadržao na razini od sedamdeset i pet kilograma, ali to nikada nije prestao sanjati izgubiti najmanje pet do deset kilograma. Nakon što je težak sve vrste hvaljeni dijeta: kefir, Kremlj, metode Ducane i Protasov pa čak i elementarnu gladi, to bi moglo postići samo privremene rezultate tijekom same prehrane, nakon čega je masa povećana za nekoliko kilograma i ne mogu vidjeti nikakvu perspektivu zaustavljanja brzog debljanje.

Pugacheva foto dijeta

Pugacheva foto dijeta

Dijeta Pugacheva nakon fotografiju

Dijeta Pugacheva nakon fotografiju

Kao tanki Pugacheva? Uvođenje novog dijeta Pugacheva sa đumbirom 2013.

Ova tehnika je vrlo jednostavna. Uživat ćete svježi korijen đumbira, najpopularnije orijentalne začine. Đumbir je naširoko koristi u pikantnom azijske kuhinje, kao i odličan anti-upalni agens unutar različitih naknada. No, gori okus đumbira - to je također odličan alat za one koji žele izgubiti na težini pomoću vrlo učinkovite recepte s ovom čudesnom korijena.

Zapravo, postupak se sastoji u primanju đumbira pića, u minimalnom volumenu jednakom jedne litre. Pijte to bi trebao biti ujutro i navečer, te u intervalima između obroka. Potrebno napraviti piće za sedam do osam sati prije njegove uporabe, tako da je imao vremena da se zakuhati. Na to je 10 grama đumbira tankih ploča u večernjim satima sipati kipuće vode u količini od 750 ml. Možete dodati malo meda ili limunovog soka kako bi se poboljšala okus zdravim napitkom.
Buđenja, post piće kupe 2 za infuziju. Prije odlaska u krevet, potrebno je još jednom popiti par čaša đumbir piće.

Dijeta treba biti skladno i usredotočiti se na kuhano meso (govedina), ribe, svježeg povrća i voća. Ne zabranjeno piti organske kave.
Pugacheva dijeta omogućuje tjedan izgubiti 3 do 5 kg.
Tijekom ove prehrane potpuno isključeni brašna, šećera i masne hrane. Strogo je zabranjeno konzumirati alkohol i pečenje.
Odaberi za sebe ovu dijetu, ako ste spremni za to, kao novi zdravog načina života.

Dijeta Pugacheva - mišljenja i rezultati za mršavljenje

Dunja
2013/06/15
Djevojke! Ja sam nanovo rođen! Ranije sam pokušao prehrane Pugacheva, u kojoj je glavni sastojak ugljika. A sada ovisnik o đumbir. I ne samo to, ova dijeta Pugacheva sam izgubio pet funti tjedno, tako da sam još uvijek nevjerojatno energičan. Za mene to je vrlo korisna u mom sustavu flayledi.

Lydia
2013/06/27
Pugacheva foto brinuo prehrani. Alia samo me fascinira. Želim samo gledati kao sada, poput nje. Zato mislim da bi bilo sasvim lako održavati dijeta piti s đumbirom. To je već pokušao prehrane Pugacheva kefir, ali effektik bio osrednji. Nadajmo se, ovaj put, moja roza san ispunio!

Sophie
2013/07/03
Dame, trčao sam u kuhinju đumbir. Ja ću učiniti izvješća utrke. Hvala vam Alla Borisovna izvan svog očiti primjer. To je sol-free dijeta Pugacheva, samo s đumbir čaj, ja vas razumijem?

catboat
2013/07/13
Đumbir dijeta Pugacheva pomoću samo dva dana u tjednu (istovar), a lako izgubiti 3 kg, što ne dolaze k meni (sram to priznati, ali sada ta brojka se približava 30 kg).

Sol-free dijeta Alla Pugacheva - Meni

Sol-free dijeta uključuje kompletnu odbacivanje soli, osim što mali dio nje, koja je već nalaze u povrću i drugih namirnica, a dolazi u kontakt s njihovim korištenjem. Takva oštra dijeta je vrlo podmukao, može kušati samo potpuno zdrave ljude, ali sjesti na njega više od tjedan dana i dalje ne može, jer tu soli - važan element, koji je uključen u metabolizam vode i soli cijelog tijela
Više nametljiv opcija dijeta - low-sol. Možete sol već kuhanu hranu, ali ni u kom slučaju ne dodati prilikom kuhanja.

Prihvatljivi proizvodi: kruh - raž i pšenica (ne više od 200 grama), biljna i riblje juhe, nemasno meso i riba, povrće, voće i bobice, bez ograničenja (osim lubenice, grožđe, banane), mliječni proizvodi, nemasnog sir, 10 g ulja dnevno, jaja, čaj i kava. 

isključeni su: žitarice, tjestenina, kolači, šećer.

Dijeta s aktivnim ugljenom

Pugacheva sama na svojim internetskim stranicama tvrdnje da nikada sjedio na ugljični prehrani. Suština takve prehrane je da se prije svakog obroka do 3 tablete aktivnog ugljena. Osim toga, pretpostavlja se ograničenje šećer, sol i samo niske masnoće mliječnih proizvoda, a posljednji obrok, prema prehrani, trebali bi se održati najkasnije u roku od 19 sati.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Alla Pugacheva - visina, težina i parametri oblik divaAlla Pugacheva - visina, težina i parametri oblik diva
Dijeta Pierre Ducane: recenzijeDijeta Pierre Ducane: recenzije
Kefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultatiKefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultati
Koliko je tanka Alla Pugacheva?Koliko je tanka Alla Pugacheva?
Christina Aguilera - visina, težina i oblik parametri pop divaChristina Aguilera - visina, težina i oblik parametri pop diva
Dijete zvijezde, izbor je vaš!Dijete zvijezde, izbor je vaš!
Haljine šarka za puniHaljine šarka za puni
Kako sam izgubio 14 kgKako sam izgubio 14 kg
Top 5 najbrži dijeta za novu godinuTop 5 najbrži dijeta za novu godinu
Paulina Andreeva - visina, težina i parametri oblik glumicaPaulina Andreeva - visina, težina i parametri oblik glumica
» » Đumbir Alla Pugacheva dijeta za mršavljenje
© 2018 hor.herinhap.ru