hor.herinhap.ru

Kako sam izgubio 14 kg

Kako sam izgubio 14 kgPozdrav, dragi čitatelji web stranice Abeceda prehrane. Moje ime je Valentina, ja sam 61 godina, i želim podijeliti s vama moje mršavljenja priču.

Kao i većina mojih vršnjaka u godinama života sam nakupila puno zdravstvenih problema. Upala i bol u zglobovima, oteklina i oticanje koljena, išijasa i križobolje (i zbog toga - bol srca i otežano disanje). Vrlo je teško ujutro ustati iz kreveta zbog osjećaja stagnacije i ukočenost u cijelom tijelu. Možda s takvim simptomima, mogu razumjeti samo moje vršnjake. Osim toga, sve ove bolesti „preklapaju” na prekomjerne težine, s rastom od 167 cm, ja težio 85 kilograma. Međutim, uvijek sam povezan taj osjećaj bolestan samo starije dobi i ne mislim da je prekomjerna tjelesna težina čini veliki udio simptoma.

Stalno kupuju lijekove, a posebno puno pije protuupalni lijekovi. Tek tada sam shvatio da je opterećenje na koljenima bio pretjeran, tako da su bili bolesni. „Slomiti” svoju težinu na noge i zglobovi su upaljene i odbila nositi takvu težinu od oko deset kilograma dodatnih masnoća.

Jednom sam upoznao u ulici, kolega i skrenuo pozornost na činjenicu da je postao osjetno postroynela a neki veselo. U razgovoru, ona se hvalio da je izgubila 7 kg. Tada je sam počeo zagledati joj mršavljenja receptima. I ispostavilo se da se sve to dogodilo u koktelima Herbalife. Isprva sam samo nasmijala na ovu priču, ali samo nekoliko dana kupio koktel.

Umjesto toga, povijest takva. Samo tako kupiti ovaj piće u našem malom gradu je bilo nemoguće. On je prodan samo distributerima, a oni samo tko to nije dopušteno. U početku HERBALIFE distributera proveo moj savjet (i oni sami nazivaju „o prehrambenim konzultanata”). Bila je to priča o ljudskoj prehrani, što je potrebno hranjivim tvarima, i kako jesti za izgubiti težinu. Tada je vaganje, mjerenje struk, bokovi, određenu količinu masnoća.

Imali su redovite ljekarne butyrometer, ali njegovo svjedočenje baš sam šokiran, u mom tijelu bio je 45% masti! Kad sam sve ove informacije „probaviti” - odlučio da ću svakako je potrebno da biste dobili osloboditi od masnoća i dodatnih kilograma.

moje blagostanje nevjerojatna promjena počelo događati od sada. Ja početi svaki dan s „Pravilno doručak” iz Herbalife (kupili su proteinski shake, termochay i Aloe koncentrat). Ako prije nego što sam jeo 2 obroka dnevno i vrlo „debeo” je konzultant objasnio mi je da je moj originalni težina, treba mi pet obroka. Naravno, to je toliko puno učiti i često nisam jesti ikad. Imao sam takav režim: doručak međuobrok, ručak, međuobrok, večera. Počela sam piti više vode - 3-4 litara dnevno, i što je najvažnije - promijenio odnos prema hrani. On je izbačen iz frižidera sve „štetnih” - majoneza, kiselo vrhnje, kobasice, mast sir. Zaustavio sam kupnju bombona i kolačiće. Ona je postala manje kuhanje priloge, ručak je bio ograničen na salatu i komad mesa ili ribe.

Usput, doručak je od Herbalife je vrlo ukusna i niske kalorijske, jedna porcija 250 kcal. Svaki put kad sam napraviti različite recepte koktel (voće dodana na njega), a njihova termochay učinio nemoguće - čak sam prestao piti kavu. Od ovog čaja pojavljuje snagu i energiju.

Za 3 mjeseca sam nesvjesno smršavio 14 kg, moj očituje, izgubio prije mnogo godina, struka. Najvažnija stvar - opet osjećam se super, to vam moje dobi.

stvarne priče mršavljenja s fotografijama

To smanjuje stres na zglobove, a postalo je puno lakše hodati, to jest, ja praktički „letjeti”. Vjerujem da, ako je mast koju sam gomilaju četrdeset godina, prošao kroz tri mjeseca, onda morate nastaviti naš pravo jesti - onda rezultat će biti više istaknutih i stabilna.

Kada naučili jesti više točno, čak sam nije došao da kupi kobasicu ili majoneza. Sada sam promijenila prehrambene navike, koje se proizvodi već desetljećima. Sada sam selektivno na one proizvode koji se prodaju u trgovinama: Pažljivo pročitajte natpise, gledati kalorija. Uz torbu uvijek nosi bocu vode i snack za šaku orašastih plodova i sušenog voća.

Imate li povijest mršavljenja? Želite to podijeliti? Pošaljite nam svoju priču na [email protected], mi ćemo ga objaviti.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Testirajte „ako vrijednost svoje zdravlje?”Testirajte „ako vrijednost svoje zdravlje?”
Ankilozni spondilitis: simptomi, liječenje, tjelovježbaAnkilozni spondilitis: simptomi, liječenje, tjelovježba
Povijest Natalia gubljenje težine minus 20 kgPovijest Natalia gubljenje težine minus 20 kg
Pozitivan stav prema prikladnostiPozitivan stav prema prikladnosti
Upala grlaUpala grla
Zvjezdani dijeta Nicole RichieZvjezdani dijeta Nicole Richie
Maggi dijeta, mršavljenje recenzijeMaggi dijeta, mršavljenje recenzije
Nastava na eliptičnoj trenera za mršavljenjeNastava na eliptičnoj trenera za mršavljenje
Mršavljenje Povijest: Anna pao 23kg u 2 mjesecaMršavljenje Povijest: Anna pao 23kg u 2 mjeseca
RadiculitisRadiculitis
» » Kako sam izgubio 14 kg
© 2018 hor.herinhap.ru