hor.herinhap.ru

Recepti za dijetu 90 dana, zasebna napajanja

Recepti za dijetu 90 dana, zasebna napajanjaLjubitelji posebnoj hrani ponuditi nekoliko jednostavan za pripremu recepata. Uključujući ih u izborniku, nemojte zaboraviti da ga nadopuniti s povrća, voća i ljekovitog bilja. Ovi recepti će dodati raznolikost u vaš stol prilikom dijeti 90 dana, odvojenim napajanjem.

Recepti za danu proteina

Zrazy na Varšavu

Potrebno: 600 g, 20 Juneći g maslaca, 50 g luk, paprika, sol.

Meso oprati, očistiti od vene i filmova izrezati na komade veličine rukom preko vlakana. Svaki komad otjerati motiku. Oguljene luk sitno shinkuem, dodajte ulje, sol, papar i mijesiti temeljito.
Podmazati svaki komad mesa nadjeva, okrenuti slamku drži zajedno drvenih klinova ili niti. Tada je veleposlanik.
Niske široke posude za prženje zrazy, okreće blago. Zatim dodajte vodu i poklopljeno oko pola sata pirjati na laganoj vatri.
Spremni zrazy proširila na jelo, izvadite drveni stupić. Poslužite uz povrće.

kuhana piletina

Pile ispere i pročišćenu s hladnom vodom. Dodajte dvije mrkve, kriška celera, glavica crnog luka, crni papar i kuhajte na laganoj vatri.
Spremni piletina ispiranje hladnom vodom. Ako se ostavi u vlastitu juhu, meso će potamnjeti. Pileće meso odvojiti od kostiju i distribuirati u dijelovima.
Meso se može jesti hladan sa ukrasi od graška ili povrća.

Brodet od povrća

Proizvod: 500 g bakalara fileta ili Pollock, 350 g mrkve, 120 g peršina, korijenskog celera korijen 200 g, 300 g tikvica, 120 g poriluka 4 žlice. žlice suncokretovo ulje, sol, začina, bilja.

Oprana i oguljena povrće ćemo izrezati na trake i popecite kratko na laganoj vatri uz minimalnu količinu vode (samo posuti). Povrće staviti komade ribe. Ranije im je potrebno dodati sol, pospite crvenom feferon i pospite sokom od limuna. Kuhajte oko 20 minuta, pokrivajući pan poklopac.
Gotovih jela i pospite peršinom.

Recept od posjetitelja ABC dijeta:

Danas sam natushila povrće (gumiran pomidoriny, mrkva, luk, dodati odmrznute cvjetača, brokula). Tada sam dodati puno mljevenog mesa (ili sama melje u odjelima gdje je meso zemlju ispred vas). 15 minuta, a večera (kao i večera) spremna.

Što kuhati u škroba dan

Pari riža s povrćem

Proizvod: 120 g riže, 1 šalica bujon, luk, mrkva, svježe paprika - 1 do 2 kom češnjaka klinčića, 1 tbsp. maslinovo ulje, sol.

Sjeckani mrkva, paprike, luk i češnjak slomiti pržena na maslacu. Napunite juha, donijeti ga na čir i dodajte dobro opranu rižu. Kuhajte 15 minuta. ispod peke na niskoj temperaturi, nakon čega slijedi dodatnih 5 min. kad je poklopac otvoren. Soli na okus. pomiješati ako je potrebno.
Služiti riža salata povrće.

Zapečeni grah i krumpir

Sastojci: 1 šalica graha - 250 g krumpira, luk, čl. žlica maslinovog ulja.

Kuhani krumpir i grah posebno nadjev, dodajte sol i promiješati.
Polovica rezultiralo masovnim širenjem na nauljeni lim, glatka, dodajte pržene luk. Zatim nokautirati drugu polovicu težine, glatka opet, pospite uljem i pecite u pećnici.
Služiti lonac povrća salatu.

odrezak povrća

Proizvodi: mrkva, kupus, krumpir - 200 g, 1 šalica zelenog graška, 2 žlice. žlice rižu, brašno, biljno ulje.

Uvarak od mrkve i kupusa u slanoj vodi. Dodajte grašak i kuhajte sve zajedno. Zatim procijediti. Povrće u kombinaciji s kuhanom rižom i naribanim kuhani krumpir. Sve pažljivo promiješati i napraviti hamburgere. Pržene u ulju, prije uvaljati u brašno.

Savjeti od posjetitelja ABC dijeta

uštogljeni sam dan dijeta je da kuharu. Jednostavan recept, super za cijelu obitelj nedietnoy, brzo i uz neobičan okus. Kupio zamrzavanje: cvjetača, prokulica, brokula, špinat, mahune.
Stavite posudu, voda kuhana, slani lijeva narezane krumpire dok ne proključa, smanjiti sam malo sve vrećice smrznutog, oko je, voda je počela kuhati - a sve baca do kuhati, trljao mrkvu, luk, rajčica (kasnije je postao repa dodati ili paprika), kuhano - bacio je sve. Dok je kuhana, kockice zelena: luk, peršin, salata, kopar. Ja kuhati - sve napustio. Čekam do kuhati - isprazniti dio za večeru i večera).

Zatim je bacio natrag meso. Tri minute pokipelo. Okrenula sam se. To je 20 minuta ili boršč kupusa (ovisno o tome što nabrasala) spreman. A ja sam i obitelji hranio pripremljeni. A trbuh od kupusa nije dignut u zrak. napisao sam cijeli paket proizvoda, ali ja sada ne sve dogoditi. Baciti, to je. Ponekad se od nekoliko dijelova, samo stavi malo više. Okus je uvijek drugačiji. Probajte možda se svidjeti.

Recepti za ugljikohidratima dijeta 90 dana od dana zasebnom hrane

Pura mrvi

400 g heljda, 1. žlica maslac, sol.

Djelitelj poprsja, prosijati, pržiti u tavi na laganoj vatri i uliti u lonac (žitarice trebaju zauzimati polovicu svog volumena). Zatim dodajte mješavinu ulja i soli. Kada je ulje rastopiti, zaliti kipućom vodom. Krupa oni moraju biti pokrivena s 2 cm. Opet mix i staviti u vruću pećnicu. Kako se ne bi spali kaša lonac treba staviti u posudu s vodom i dodati ga u mjeri u kojoj isparavanja.
Na isti način pripremljen kašu ječam i proso.

Riža s paprike

250 g riže, 250 g papra, 50 g maslaca biljnim uljem ili margarina.

Slika oprati u sito, dajući drenažne vode i izlije u 750 g kipuće slane vode. Nakon voda zavrije, Sl doveo do spremnosti u pećnici ili na laganoj vatri bez miješanja.
Slatka paprika će oprati, srezh baza, cijepljen, mi ćemo rezati kriške i pirjati u ulju margarina ili maslaca u maloj količini vode.
Mješoviti paprika paprikaš s rižom spremna.

Savijača sa breskvama

400 g brašna, 200 g vode, 1 kg breskve, 50 g rastopljenog maslaca, grožđica polstakana, šećer u prahu, sol, klinčića, cimeta.

Pripremu tijesta iz brašna i vode, dodavanje malo soli. Razvaljajte nekoliko listova i dati im da se osuši.
Oprati i oguljene breskve izrezati na pola. Svaka polovica uvaljati u krušne mrvice, pomiješana sa šećerom u prahu i usitnjenog češnjaka za aromu.
Spojite polovice breskve, stavljajući između njih i neke pari grožđice.
Breskve položen duž razvučenim lima posutog maslacem i okrenuti roll.
Mast s maslacem pekarska list, širiti role i pecite u umjereno vrućoj pećnici.
Poslužite na stolu, nakon što je spavala sa šećerom u prahu i cimetom.

Što kuhati u vitamin dnevno

assorted voća

3 velike jabuke različitih sorti, 1 kruška, mandarina 3-4, pola šalice grožđica, žlica sjeckanog oraha.

Jabuke i kruške pažljivo oprati, izrezati u male kocke i pomiješati s narezane mandarine, grožđica i oraha.

egzotična salata

Proizvodi: avokado, banane, mandarine, kivi - 1 komad, pola soka od limuna ..

Avokado i kivi narezane banane - narezane i posuti limunovim sokom. Tangerine kriške izrezati na pola. Sve komponente su temeljito promiješa i stavi u zdjelu salate.

Kolač od sušenog voća

Proizvodi: marelice, grožđice (bez sjemena), šljive, 150 g, matice (oraha, indijskog oraščića ili šumski) - 50 g, kokos, 1 žlice. žlica meda.

Sušeno voće isprati temeljito i potopiti u vodu za 2 sata. Voda se odvodi u čašu. Ova infuzija se može uživati ​​kao voćni kompot. Sušeno voće osušiti i samljeti da se dobije homogena masa. Rastolchem ​​oraha tarioniku. Zatim kombinirati sve sastojke, dodati med, promiješati temeljito i priložiti mješavinu kolač oblika. Pospite na vrhu i stranama kokosa.

Vidi također:

Odvojeno skupljanje hrane receptima za mršavljenje za https://AzbukaDiet.ru/ napravio Rada Stepanova

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Recepti ukusne voćne salate za mršavljenjeRecepti ukusne voćne salate za mršavljenje
Pilav svinjski multivarkaPilav svinjski multivarka
Dijeta Recepti za mršavljenje kod kućeDijeta Recepti za mršavljenje kod kuće
Biljna salate Dijeta za mršavljenjeBiljna salate Dijeta za mršavljenje
Sol-free dijeta za mršavljenje: načela, recepti, recenzijeSol-free dijeta za mršavljenje: načela, recepti, recenzije
Vegetarijanska juha od graškaVegetarijanska juha od graška
Kremlj dijeta. Recepti za svaki danKremlj dijeta. Recepti za svaki dan
Načela odvojenim hraneNačela odvojenim hrane
Recepti prehrambene jela za parobrodiRecepti prehrambene jela za parobrodi
Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)
» » Recepti za dijetu 90 dana, zasebna napajanja
© 2018 hor.herinhap.ru