hor.herinhap.ru

Kako tanka Eva Polna

Kako tanka Eva Polna
Pročitajte članak:
Eva-Polna-pohudela

Koliko je tanka Eva Polna: Secrets objavi sklad pjevačica

Ruska pjevačica Eva Polna nikada nije bio tanak, ali je stekao puno težine nakon rođenja dvije kćeri, a trudnoća slijede jedna za drugom. Cijela tajna leži u Evine prehrani, ona je odlučila da se izgubiti težinu na vlastitoj 40. obljetnicu.

Eva Polna tanka: tajne i specifičnosti moći ^

Poznati 40-godišnji pjevač Eva Polna je uvijek bio sklon da bude pretežak, ali je ukusan oblici. U njezinim riječima, „tanka krava - još nije gazela”, tako da ona ne ide iscrpljuje sa strogim dijetama, pogotovo jer su mogli mlijeko ponor.

Činjenica da je bivši pjevač grupe „Gosti iz budućnosti” Eva Polna izgubili na težini, postalo je jasno kada je bend objavio spot za solo pjesmu „Mirage”, gdje se pojavila u potpuno novom obliku: slika promijenila i, naravno, postroynela.

Mnogi ljudi su odmah počeli reći da Eva Polna izgubili težinu i promijenila svoj imidž. Pjevačica kaže da je ovaj lik je apsolutno zadovoljan i promijeniti sve to ide. Vrlo često, njezina težina varira gore ili dolje, ali najveći broj kilograma ju je stekao tijekom dvije trudnoće, a sada je počela ponovno udebljati.

Eva Polna smršavio prije i poslije

S rastom 163 cm pjevačica je sada teži 65 kilograma, dok je ranije ta brojka bila je jednaka 80 kg. Prema tome, Eva Polna smršavio 15 kg, a ona je to u samo nekoliko mjeseci, a ne tako davno je bila na pyshechki javnosti.

Mnogi se pitaju o tome što dijeta sjedio Eva Polna, kad je bio u mogućnosti postići takve rezultate u rekordnom vremenu. Pjevačica kaže da je određena metoda ne koristi, ali je uvela niz ograničenja u prehrani, a koji je pridonio mršavljenja.

Mršav Eva Polna vlastite tajne otkrila moć, koja je ubrzo pojavio u mnogim medijima, a sada se koriste stotine žena.

Slimming tajne Eve Polna

Za one koji su zainteresirani kako smršavio Eva Polna, pjevačica otvorila veo tajnosti:

  • Prestala je jesti junk kaloričnu hranu: slatkiše, meso, pržena hrana, kruh, kiseli krastavci;
  • Odustala je sol, odnosno, jesti svježu hranu;
  • Ona je promijenila prehranu i sad jede 5 puta dnevno.

Popis preporučenih proizvoda su: low-fat fermentiranih napitaka, nemasno meso i ribu, povrće, bobice, voće, ljekovito bilje, žitarice, mekinje, zeleni čaj, niske masnoće sir, tjestenina od durum pšenice, tvrde sireve.

Mršavljenje Eva Polna nije prošla nezapaženo, a sada to ne govori samo lijeni, a neki čak sugeriraju da je djevojka vidjela pilule, iako je pjevačica u potpunosti odbijen.

Mršavljenje Eva Polna: Pravila, izbornici i recepti *

Eva-Polna-pohudela-otzyvy

Eva Polna vrlo tanka minus 15 kilograma, izvrstan rezultat

Slimming pravila dipol Eve:

  • Trebate ići na frakcijsku vlast, odnosno, jesti 5 puta na dan, a dijelovi treba biti 200 g;
  • Nemojte koristiti sol u kuhanju;
  • Potrebno je brojati kalorije: jedan dan ne mogu jesti više od 1200 kcal na umjerene tjelesne aktivnosti;
  • Jednako je važna i psihološki pristup: svaki put prije jela trebaju biti spremni i sam uživati ​​u obroku, mentalno obraća na svoje tijelo: to poboljšava njegovu učinkovitost i korištenje preusmjerava kalorija nego nakupljanje masnoća, te da sudjeluju u potrošnji energije.

Eva Polna Dijeta: Izbornik

Ispod je samo primjer dijeta na kojoj je Eva Polna vrlo tanka. Na zahtjev, može se mijenjati pomoću popis preporučenih proizvoda:

  • Kaša za doručak, zeleni čaj i kuhano jaje;
  • Mi jesti ručak 100 g bobičastog voća ili voća;
  • Ručak juha od povrća, salata i komad mesa;
  • U popodnevnim satima popiti čašu kefir;
  • Večera kuhana ili pečena povrće.

Eva Polna dijeta recepti

Rajčica juha recept:

  • Izrezati u male komadiće paprike, luk, nekoliko rajčica, svježe bilje rasturati;
  • Mi smo stavili rajčice u pećnicu i lagano peći, a zatim uklonite kožu i pretvoriti u pire;
  • Maslinovo ulje pržene luk;
  • Ulijte u posudu vode, dovesti do kuhati, baciti 300 g riže i heljde;
  • Nakon 15 minuta, baciti ostatak povrća, dodati začine i kuhati dok ne omekša.

Recept za pečene jabuke:

  • Operite jabuke, punjena;
  • Napuniti smjesu sir i grožđica;
  • Pecite u pećnici do zlatno smeđe.

Recept pilećih mesne okruglice:

  • Zagrijavanje na 100 g kreme, umočen je u njihovim nakupina kriške;
  • Twist na usitnjavanje mesa piletine, dodajući istodobno okrugao;
  • Gotovi težina papra, tvore pljeskavica i pržena u maslinovom ulju.

Također preporučujemo da pročitate članak Kako tanka Ekaterina Skulkina.

Koliko je tanka Eva Polna: recenzije ^

Gledajući koliko je tanka Polna, mnogi ljudi misle da je sjedio na kruto prehrane, ali to nije slučaj: Pjevačica ne prepoznaje stroga ograničenja u proizvodima, te s obzirom na svoje struke ona stalno treba energiju. Prema nekim izvješćima, Eva je ljubitelj dijeta Elena Malysheva, a moguće je da se smanjuje težinu toga na nju, jer je to nije teško.

Recenzije Eva Polna prehrane:

Irina, 34 godina:

„To je ne čudi da je Eva na ovoj dijeti skinula 15 kilograma: Ja sam smršavio zbog njezine prehrane gotovo 11 kilograma u samo nekoliko mjeseci. Moram reći da je post apsolutno ne postoji, tako da sam jednostavno pomaknuo "

Tatjana, 29 godina:

„U potpunosti dijeti sam izgubila samo osam kilograma, ali ovaj rezultat je primio samo jedan mjesec. Mislim da ima nešto težiti više, jer višak težine je još uvijek tamo "

Zhanna, 38 godina:

„Pomogao sam sustav za napajanje, koji se koristi Eva Polna: na njemu sam izgubila 12 kg. Usput, ja sam na dijeti, saznao sam samo zato primijetio koliko je pjevač izgubio "

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kornelia Mango dijetaKornelia Mango dijeta
Kako tanka Eugene Dobrovol'skayaKako tanka Eugene Dobrovol'skaya
Kako tanka Ekaterina SkulkinaKako tanka Ekaterina Skulkina
Kako tanka ruža SyabitovaKako tanka ruža Syabitova
Polina Gagarina - visina, težina i parametri liku pjevačica i glumicaPolina Gagarina - visina, težina i parametri liku pjevačica i glumica
Kako tanka valjanje Kolesnichenko. Star iskustvo: Prije i poslijeKako tanka valjanje Kolesnichenko. Star iskustvo: Prije i poslije
Kako tanka Graham ElliotKako tanka Graham Elliot
Kako tanka Angelina JolieKako tanka Angelina Jolie
Koliko je tanka ruža Syabitova?Koliko je tanka ruža Syabitova?
Kako tanka Alina KabajevaKako tanka Alina Kabajeva
» » Kako tanka Eva Polna
© 2018 hor.herinhap.ru