hor.herinhap.ru

Kako tanka Graham Elliot

Kako tanka Graham Elliot
Pročitajte članak:
Grjem-Jelliot-pohudel-otzyvy

Koliko je tanka Graham Elliot: mršavljenje tajne poznatog kuhara

Prije godinu dana, Graham Elliot težio vrlo dobro, ali on je bio u mogućnosti da se radikalno promijeniti svoj oblik za nekoliko mjeseci uz pomoć operacije i posebnu dijetu.

Koliko je tanka Graham Elliot otkriti tajne zvijezda ^

Graham Elliot - poznati kuhar i TV voditelj programa „Masterchef”. U dobi od 36 odlučila da se bori protiv pretilosti, kojega je imao mnogo, i vrlo uspješna: sada je nemoguće za njega reći da je jednom bio vrlo debeo.

Poznati američki kuhar i televizijski voditelj Elliot Graham (Elliot Graham) ne skriva ono što je radio i sam zahvat kako bi se smanjio želudac, nakon čega pao 70 kilograma u samo šest mjeseci, ali ovi rezultati bi to pomoglo ne samo operacije, ali i poseban obrok.

Graham Elliott izgubio: prije i poslije

Prije Graham Elliot puno težine, njegova težina izvan skale za 180 kg, ali sada je to u rasponu od 80-90 kg. Sve promjene njihovog čovjeka izgledu obavještava pretplatnike Instagramme, koji stalno stavlja nove fotografije.

Mršav Graham Elliot raspravljati o mnogim medijima, au jednom od njih je čak ušao u „top 10 poznate šokantne promjene.” Kuhar sam kaže da bi se postigla takva rezultati mu je pomogao ne samo prehrane i operacije, ali i sportski: posjećuje tri puta tjedno, bazen, a u isto vrijeme čini vožnju.

Na dijeti sjedio Graham Elliot

Ovo pitanje smeta publiku ne rjeđe od toga koliko tanji Graham Elliot. Posebno žene i pretile osobe. Prema riječima Graham, on se ne ograničava previše strogo u prehrani, ali se strogo pridržava određenih pravila koja su mu pomagale da biste dobili osloboditi od viška težine.

Slimming tajne Graham Elliot:

  • Moramo se obuzdati u hrani, a ne jesti ukusna, ali štetno i visoke kalorijske hrane: šećer, banane, dinja, mango, krumpir, kukuruz, slastice, slastice i peciva;
  • Budite sigurni da ide u sportu - to će povećati učinkovitost u prehrani.

Poznati ugostitelj Graham Elliot izgubili ne samo zbog ograničenosti je prešao na pravilnu prehranu, a sada koristi samo korisne i niske kalorijske hrane. To uključuje sljedeće:

  • Lean vrste ribe i mesa;
  • zeleno;
  • Povrće i voće (osim zabranjeno);
  • bobice;
  • Low-fat mliječnih napitaka;
  • Sir s niskim udjelom masti;
  • Žitarice u zrnu.

Znajući koliko je tanka Graham Elliot, svatko može iskoristiti svoje tajne, kao i stvaranje vlastite izbornike na donjoj modelu.

Graham Elliott izgubio: Pravila, izbornici i recepti *

Grjem-Jelliot-pohudel-otzyvy

Koliko je tanka Graham Elliot zapanjujući rezultat

Slimming pravila Graham Elliot:

  • Trebate jesti samo zdravu hranu, popis kojih je ranije dao;
  • Budite sigurni da pijete puno vode jer to Elliot Graham izgubio, jer je najčešće mineralna voda bez plina može brzo osloboditi tijelo od toksina i otpada, kao i višak tekućine;
  • Snaga djelomični dijelovi - temelj prehrane: jesti je potrebno do 5 puta na dan, ali svaki obrok treba uzeti ne više od 200 g

Elliot Graham Dijeta: Izbornik

Ona je izgrađena na takav dijeta za mršavljenje Graham Elliot:

  • Parna doručak omlet i šalica čaja;
  • Na jabuke jedemo ručak (2 kom.);
  • Ručak juha od povrća, svjetlo povrća salate i kuhano meatballs;
  • Popodnevni snack bilo koje voće;
  • Za večeru, jedemo pečene, kuhana ili pari povrće i komad kuhane pileća prsa.

Dijeta Recepti Graham Elliot

Recept za povrće, salata:

  • Grind ribana mrkva, narezane jabuke, papriku i kopar;
  • Sve miješanje, odjeveni sa sokom od limuna.

Recept pare omlet:

  • Poput 2-3 jaja s mlijekom i soli;
  • Stavite maslac u nauljeni posudu i kuhati na parobrod za 20 minuta.

Recept za povrće juha dijeta:

  • Isjeckati mrkva, celer, peršin i poriluk;
  • Puniti u lonac 1,5 litre vode, dovesti do kuhati, bacanje povrća, sol;
  • Dodajte začina, kuhati dok ne omekša.

Također preporučujemo da pročitate članak Kako tanka Eugene Dobrovol'skaya.

Koliko je tanka Graham Elliot recenzije nutricionisti ^

Gledajući na to kao gubljenje težine Graham Elliot, možete vidjeti da nije bilo bez operacije. Unatoč tome, čak i operacija ne bi dao stabilne rezultate ako ugostitelj ne pridržava pravilne prehrane: Odbačena kilograma jednostavno će se uskoro vratiti.

Mišljenje o prehrani Graham Elliot:

Diana, 30 godina:

„Ne bih ovo nazvao dijetu prestrogi, ali gubitka težine Graham svakako zaslužuje pohvalu: on je pao gotovo 100 kilograma, dok je drugi ne može biti u 1-2 godine da odbace čak 10. Što se mene tiče, ja sam ga izgubio na što su mnogi od 1.5 mjeseci, a u hrani sam po sebi nije posebno ograničeno, osim u skladu s pravilima Elliott »

Ljudmila, 33 godine:

„Ne mogu govoriti o prehrani krutosti Graham Elliot, jer je to apsolutno nije slučaj: ona se prenosi vrlo lako - ja osobno glad nikada nije osjetio u 2 mjeseca, kao ako je hranjen na rasporedu i ne preskakati obroke. U tom razdoblju izgubio sam 12 kilograma, ali to nije granica. Mislim da u 3-4 tjedna će postići željeni rezultat "

Zinaida, 39 godina:

„Graham dijeta, ja odmah skinula 15 kilograma, međutim, morao sam sjesti na njega gotovo 3 mjeseca, korist od njega je lagana i nije štetna. Mislim, nakon tih šokantnih promjena Elliott dobiva još veću popularnost, a isto vrijedi i za njegove hrane sustava: nakon nekog vremena na njemu će znati svaka druga osoba "

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijeta na heljde prehraneDijeta na heljde prehrane
Kornelia Mango dijetaKornelia Mango dijeta
Koliko je tanka Alla Pugacheva?Koliko je tanka Alla Pugacheva?
Kako tanka Eugene Dobrovol'skayaKako tanka Eugene Dobrovol'skaya
Kako tanka Ekaterina SkulkinaKako tanka Ekaterina Skulkina
Kako tanka ruža SyabitovaKako tanka ruža Syabitova
Je li moguće izgubiti težinu ako ne jesti poslije 6Je li moguće izgubiti težinu ako ne jesti poslije 6
Kako tanka valjanje Kolesnichenko. Star iskustvo: Prije i poslijeKako tanka valjanje Kolesnichenko. Star iskustvo: Prije i poslije
Kako tanka Angelina JolieKako tanka Angelina Jolie
Koliko je tanka ruža Syabitova?Koliko je tanka ruža Syabitova?
» » Kako tanka Graham Elliot
© 2018 hor.herinhap.ru