hor.herinhap.ru

Kako tanka Alina Kabajeva

Kako tanka Alina Kabajeva
Pročitajte članak:
Alina-Kabaeva-pohudela

Slimming Alina Kabajeva: Dijeta i fitness

Nakon isključenja iz gimnastike Alina Kabajeva osvojio nekoliko dodatnih kilograma, ali nedavno se pojavila pred javnost u apsolutno besprijekornom stanju. U njezinim riječima, uredan i sam joj je pomogao na poseban način ishrane, koja je poznata nutricionistica Queen Margaret za nju.

Koliko je tanka Alina Kabajeva: Tajne ^

Kada bivši gimnastičar završio svoju karijeru, ona je imala prekomjernu težinu, koja je, usput, to apsolutno ne pokvariti. U novije vrijeme, Tina Kandelaki objavljena fotografija Instagramme kada je jasno da je Alina Kabajeva tanje i mlađe: postaju tanki i svježe, bilo je sjaj u njegovim očima.

Olimpijski prvak u ritmičkoj gimnastici Alina Kabajeva je vrlo tanka, unatoč činjenici da je vaše tijelo oporavi nakon promjene načina života nije tako jednostavno: kada osoba prestane baviti sportom, često se pojavljuje težine - kako tijelo reagira navikli na opterećenja.

Cijeli poteškoća leži u činjenici da je gubljenje težine Alina Kabajeva je dobio prilično teško, jer sklon da se težine - to je povrijediti natrag u godinama sportske karijere: samo je dati sebi olakšanje, jer kilograma odmah pojaviti.

 Alina Kabajeva smršavio prije i poslije

Nažalost, znati koliko tanji Alina Kabajeva nije moguće: vrlo bivša gimnastičarka ne voli objaviti sve detalje o svom životu.

One mogu samo pretpostaviti, sudeći prema fotografijama prije i nakon toga pao 15-20 kilograma, jer ne tako davno u ritmičkoj gimnastici festivala Alina pojavio pred javnosti u slobodnoj tamnocrvena haljina za skrivanje joj splasnuti lik, a sada može samo pohvaliti njega.

U ovom trenutku, mršav Alina Kabajeva teži samo 50 kg na visinu 163 cm, ali koliko je izvagan prije mršavljenja - ostaje tajna.

Na dijeti sjedio Alina Kabajeva

To je pitanje najčešće postavljaju obožavatelja sportaša, pogotovo onih koji također žele izgubiti na težini, jer je promjena u njenom izgledu vidljiv svima. Nakon Tina Kandelaki Objavljivanje fotografija pod njom u društvenim mrežama pojavila puno komentara „Alina Kabajeva izgubili na težini, postao mnogo više skladan kao i prije!”, „Alina mlađi”, „Kabaeva promijenila na bolje”, itd ...

Važno je napomenuti da Kabaeva tanja i ljepše i više zbog činjenice da sam počela opet baviti sportom, ali samo kod kuće ili u teretani.

Slimming tajne Alina Kabajeva je vrlo jednostavan:

  • Ona je promijenila prehranu;
  • Sada ona jede često, ali u malim količinama;
  • To ne pribjegavaju stroge dijete: optimalnu količinu proteina i sporih ugljikohidrata prisutnih u izborniku na dnevnoj bazi, ali najmanje masti. Brzi ugljikohidrati potpuno zabranjeno.

Koje namirnice treba biti prisutna u prehrani:

  • Žitarica zrna;
  • povrće;
  • voće;
  • Nemasno meso;
  • zeleno;
  • bobice;
  • Lean riba;
  • Plodovi mora;
  • Fermentirana pića;
  • Skuta.

Izgubiti na težini, kao i tanki Kabaeva, morate zaboraviti slatkiši, pržena, dimljena i masnih jela, kao i one koje imaju visoku kaloričnu i zasićene masnoće.

Slimming Alina Kabajeva: Pravila, izbornici i recepti *

Alina-Kabaeva-pohudela-otzyvy

Koliko je tanka Alina Kabajeva: izvrstan rezultat

Pravila ishrane Alina Kabajeva:

  • Treba hranjene svakih 3 sata, a dijelovi 150-200 g;
  • Budite sigurni da pijete puno vode;
  • Noću popiti čašu nemasnog jogurta;
  • Voće poželjno imati u jutarnjim satima, a povrće i proteinske hrane - u drugoj.

Dijeta Alina Kabajeva: Izbornik

Naravno, to može rezultirati samo primjer sportaša izbornika, jer u budućnosti to gubljenje težine dopušteno mijenjati, prema vlastitom nahođenju, vođeni popisu odobrenih proizvoda:

  • Ujutro jedemo kašu s dodatkom bobičastog voća, popijte šalicu zelenog čaja;
  • Nakon 3 Chasa jesti bilo roda
  • Dine vegetarijansku juhu i lagane salate od povrća;
  • Popodne snack čašu soka;
  • Večera kuhana piletina i pari povrće.

Recepti dijeta Alina Kabajeva

Vegetarijanska juha recept:

  • Grah su natopljene u vodi, a zatim ga kuhati;
  • Izrezati na kockice paprike i mrkve, dodajte u kuhani grah;
  • Kotleti luk i bacanje u tavi;
  • Izrežite rajčice, dodajte 10 minuta dok kuhani u juhu, a za 5 minuta - grašak.

Recept za povrće, salata:

  • Izrezati na kriške krastavci, celer isjeckati u trake, shinkuem kupusa i crvenog luka sjeckani;
  • Mix, prelijte maslinovim uljem.

Recept za varivo:

  • Tava dovesti do kuhati povrća juha;
  • Izrežite tikvice, mrkva, gljive, tikvice i peršin, dodati u tavu i pirjati 15 minuta u zatvorenoj poklopcem;
  • Mi izvaditi povrće u juhu dodati sjeckani peršin i 2 žlice. l. ocat, kuhati 5 minuta;
  • Dodaj 1 žlica. l. margarin, ulijte umak od povrća.

Također preporučujemo da pročitate članak Kako tanka Graham Elliot.

Dijeta Alina Kabajeva: Prema nutricionistima i mišljenja ^

Nutricionisti su upravo zove pravilna prehrana način rastao tanak Alina Kabajeva: koristi se u prehrani nije teško granice, to nije „gladan” i ne šteti tijelu, pa čak i obrnuto - donosi samo prednosti, jer To potiče metabolizam.

Mišljenje o prehrani Alina Kabajeva:

Ljudmila, 28 godina:

„Dijeta je zapravo vrlo jednostavan, a to je lako održavati. Počela sam ga još prije 4 mjeseca 2 mjeseca potpuno je dobio osloboditi od 11 dodatnih kilograma koristi, ali sada samo podupire težinu blago povećan unos kalorija "

Inna, 33 godina:

„Došao sam dobro ovo jelo, kao Kabaeva: ne moraju gladovati, ne žele pojesti nešto zabranjeno, jer Ja sam uvijek pun. 1,5 mjeseca sam skinula 8 kilograma, a do sada sam postignuti rezultati zadovoljan "

Zhanna, 45 godina: „U prošlosti vrlo kompleksu zbog viška težine, no nakon što je testiran na dijeti Alina Kabajeva svi kompleksi su nestali, zajedno s 14 kilograma u samo nekoliko mjeseci”

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Namirnice koje uklanjaju masno tkivoNamirnice koje uklanjaju masno tkivo
A. Faleev „gubitka težine u tren oka”A. Faleev „gubitka težine u tren oka”
Kornelia Mango dijetaKornelia Mango dijeta
Kako tanka Eugene Dobrovol'skayaKako tanka Eugene Dobrovol'skaya
Kako tanka Ekaterina SkulkinaKako tanka Ekaterina Skulkina
Kako tanka ruža SyabitovaKako tanka ruža Syabitova
Kako tanka valjanje Kolesnichenko. Star iskustvo: Prije i poslijeKako tanka valjanje Kolesnichenko. Star iskustvo: Prije i poslije
Kako tanka Graham ElliotKako tanka Graham Elliot
Proljeće dolazi, alergija neće proćiProljeće dolazi, alergija neće proći
Kako tanka Angelina JolieKako tanka Angelina Jolie
» » Kako tanka Alina Kabajeva
© 2018 hor.herinhap.ru