hor.herinhap.ru

Tepsija sir sa začinskim biljem

Recept za niske kalorijske sira lonac sa začinskim biljem. Dobar obrok za one koji gube na težini!

• sir nemasni (u osnovi, ima) - 1 kg
• loboda (može biti manje bolno kiselost daje) - 1 Puig.
• Zeleni (peršin, kopar, cilantro, luk, špinat, salata - sve po vlastitom nahođenju) - 300g
• Češnjak - 2 zub.
• rajčica - 2 kom
• tvrdog sira (ribani) - 200 g
• začini (papar, origano, sol, papar)
• Kupus (male čepove) - 1 kom
• Jaja - 5 kom

Pripremite sve zeleno i čisto.
Blanširati listove kiselog kupusa (listovi smanjiti solidan dio), loboda i salata, tj. izostaviti 1min na kipućoj vodi. Pisanje odvod vode iz bunara

Sir, tuku jaja sa umutiti. Bolji mikser (masa dobivena više nadmetanje).

Sve zelje, koje ste pripremili, sitno izrezati i problijedio. Dodavanje na skuta mase i mix
Dodajte 150 g ribani sir, nasjeckani češnjak grubo.
Kao i začini.

Mi širiti u kalup, lagano podmazati. I u pećnici, prethodno zagrijanu na 160 g na 50 minuta.

Mi ćemo rezati krugove rajčice i pospite origanom.
Mi ćemo dobiti naš kolač, staviti na vrhu rajčice, pospite preostalim sirom, a zatim peći u pećnicu još 15 minuta.

Ovdje je "zelena" jelo. Loboda daje kiselost, tako da možete manja (to je za mene), i koja voli njega, mogu biti i više.
Uživajte u jelu!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Riba salata s cikle mliječiRiba salata s cikle mliječi
Dijeta grickaliceDijeta grickalice
Recepti za Dukan dijeta, stabilizacija fazeRecepti za Dukan dijeta, stabilizacija faze
Hot rajčiceHot rajčice
Popecite patlidžan „u žurbi”Popecite patlidžan „u žurbi”
Recept za Dukan dijeta Attack faze: pileći složenac s češnjakomRecept za Dukan dijeta Attack faze: pileći složenac s češnjakom
Krumpir složenac s piletinom u multivarkaKrumpir složenac s piletinom u multivarka
Povrće lonac sa siromPovrće lonac sa sirom
Hačapuri u dyukanovskiHačapuri u dyukanovski
Pita sa špinatomPita sa špinatom
» » Tepsija sir sa začinskim biljem
© 2018 hor.herinhap.ru