hor.herinhap.ru

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napravitiMeđu mnogim načina za izgubiti težinu je sada prilično čest proizvod koji je došao do nas iz središnje i južnim dijelovima Meksiko - chia sjemenke. Danas je to alat za mršavljenje je vrlo popularan, a time i potražnja je znatna. Jesu li ti sjeme pomoći da dobije zdravo tanko tijelo i riješiti se viška kilograma - čitati o svojstvima proizvoda, kao i mišljenja niže u ovom članku.

Na korisnim svojstvima sjemena

Prije svega, treba napomenuti da je chia je vrlo hranjiva proizvoda - prema mnogim mišljenja, samo jedu jednu žlicu sjemenki, a osjećaj sitosti će se održavati tijekom cijelog dana! Uz zasićenja organizma nastaje i snažan proces sagorijevanje masti - nakon nekog vremena (30-40 dana), već će vidjeti značajan napredak u smanjenju težine. Također, poboljšana koža i imunološki sustav i smanjuje rizik od razvoja ozbiljnih bolesti kao što su psorijaza i Alzheimerova bolest.

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti

U sastavu sjemena La Chia (lachia) više od 20 posto proteina, 35 - ulje i oko 25 - tkiva. Posljednja isto, i objašnjava razlog zasićenja u želucu, što pokazuje da je sposobnost da kontrolira apetit.

Važne činjenice o chia sjemenke

  • Ogromne količine kalcija - puno više od mlijeka
  • Povećan sadržaj željeza i magnezija
  • Još kalijevog od banana

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti

Ali to nije sve korisna svojstva: sjemenke mogu biti vrlo „dati višak» borovnice i borovnica o sadržaju antioksidansa. Prisutni u sastavu te su važni za tijela masne kiseline omega-3, omega-6, koji bi trebao uvijek biti u prehrani, jer oni poboljšati djelovanje srca i krvnih žila, smanjuje rizik od srčanog udara, normalizira krvni tlak, kolesterol i izlaz doprinijeti poboljšanju zgrušavanja krvi.

Izvana izgleda kao sjeme sezama, miris je više nalik na miris lanenog ulja.

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti

kontraindikacije

Glavni kontraindikacija je možda samo idiosinkrazija proizvoda koje mogu uzrokovati alergijske reakcije. Također je potrebno konzultirati liječnika, koristiti pilule, smanjenje tlaka ili lijekove koji tanke krvi. Proljev i probavne smetnje također je poželjno koristiti sjeme tako dugo dok se problem ne riješi.

Kako koristiti

Osim gore navedenih svojstava, daje osjećaj sitosti na štetu vlakana sadržanih u Chia, proizvod također pomaže ukloniti toksine iz tijela i poboljšava crijeva. A da bi sjeme na sljedeće načine:

  • Dodano u salatama i drugim jelima
  • Pomiješati smrvljenog sjemena s brašna
  • Jedite sirovo
  • Uzmite ulje iz sjemenki La Chia

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti

Mišljenje smršavio

Elena, 37 godina. Ja sam težine, postao sam zabrinutost tiho, ali svejedno, jer želim izgubiti nekoliko kilograma! Ne koristi se za šetnju u teretanu, pa sam odlučio tražiti više jednostavan i učinkovit način na webu. Kao rezultat toga, studira na forumima, blogovima i drugim mjestima, saznao sam o Chia sjemenke i odlučio isprobati španjolske kadulje - to je sada mnogo manji i za 30 dana skinula oko 5 kilograma! Vjerujem da je dobar rezultat.

Anzhelika, 25 godina. Kupio za $ 9 vrećica 500 grama. Sretan - nije riječ! Već u 2 tjedna to je jesti 2 kilograma i postao manji. Obično pijem vodu. Osobno, prišao sam La Chia, onda svatko bi se trebao probati i odlučiti hoće li ili ne mu odgovara ova metoda.

Ako se uzme Chia sjemenke za mršavljenje, udio u komentarima i rezultatima nuspojava.

Pogledajte i video o mršavljenju uz pomoć chia sjemenke:

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Obruč za mršavljenje: mišljenja i vježbamaObruč za mršavljenje: mišljenja i vježbama
Ljekovita moć sezamovog uljaLjekovita moć sezamovog ulja
Guma dijeta guma za mršavljenjeGuma dijeta guma za mršavljenje
Najbolji dijetalne pilule. Top 10 najpopularnijih način mršavljenja piluleNajbolji dijetalne pilule. Top 10 najpopularnijih način mršavljenja pilule
Kako smršati uz pomoć gljiva: izbornik, mišljenjaKako smršati uz pomoć gljiva: izbornik, mišljenja
Ječam: blagotvorno svojstva ječma kaša i njegov kalorijski sadržajJečam: blagotvorno svojstva ječma kaša i njegov kalorijski sadržaj
Laneno sjeme za čišćenje crijevaLaneno sjeme za čišćenje crijeva
Kako brzo smršaviti na voćeKako brzo smršaviti na voće
Senna list biljka za mršavljenjeSenna list biljka za mršavljenje
Kako popiti kavu za mršavljenjeKako popiti kavu za mršavljenje
» » Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti
© 2018 hor.herinhap.ru