hor.herinhap.ru

Obruč za mršavljenje: mišljenja i vježbama

Obruč za mršavljenje: mišljenja i vježbamaMnoge žene sanjaju o, kako bi vaš struk tanji. U nastojanju da se postigne željeni rezultat, oni često stječu obruča za mršavljenje. Jesu li ovi strojevi mogu napraviti siluetu ljepše? Pogledajmo ovom pitanju.

Obruč za mršavljenje: recenzije

Oni koji stalno koristi hula-hoop, podijeliti svoja iskustva s drugima. Evo nekoliko komentara o masažu obruč za mršavljenje.

1. "Metal twist Hula-hoop, koja teži 1,8 kg. U prvom tjednu su modrice, ali onda su otišli i više se ne pojavili. Rezultat je vidljiv: struk i trbuh počeo rađati polako van. Ali, naravno, u isto vrijeme moramo slijediti dijetu",

2. "Dva i pol mjeseca sam radio sa obruč. Ja uviti ga svaki dan za 30-40 minuta. Počeo sam nastavu s masažnom obruč težine 900 g, a sada je povećana opterećenja kupnjom hula-hoop težina 2 kg. Thalia je postao mnogo uže otišao ispupčen Bokovi",

3. "Više od šest mjeseci Ja uviti obruč za mršavljenje. Ja masirati hula-hoop, bodljikava. U početku sam imao 30 minuta. Bilo je ogromne modrice. Sada svaki dan sam ga uviti 10-15 minuta. Tijekom tog vremena, strane osjetno stroži",

Ali postoje neke obruči i nedostaci modela: "Na savjet konzultant u trgovini kupio sklopivi obruč. Mislio sam da će biti lakše trgovine. Ali to otkrila manu - ponekad razumije obruč za vrijeme torzije. Stoga je bolje kupiti komad simulator",

Hoop vježbe za mršavljenje

na dnevnoj bazi, poželjno je izvesti set vježbi sa obruč. Sustavni pristup će postići najbolje rezultate:

1. Okrenite hula hoop oko struka, podići ruke u zrak i protežu nekoliko puta. Nakon toga, zategnite trbuh i bokove, protežu vaše ruke na prsima razini.
2. Okrenite kolut masaža za mršavljenje, učiniti iskorak naizmjenično noge natrag i naprijed.
3. Okrenite hula hoop oko struka, pokušati zadržati svoju ravnotežu stojeći na jednoj nozi. Torzo dok naizmjenično nagnuti u različitim smjerovima.
4. Okrenite obruč, pokušajte sjesti polako. Ostanite u tom položaju nekoliko sekundi i onda, polako, vrati se u početni položaj.

Obruč za mršavljenje: što odabrati

Kako smršati uz pomoć obruč, morate odabrati simulator. Prije svega, biti vođeni njihovim individualnim fizičkim sposobnostima. Za one koji nikada nije otišao u sportu, poželjno je početi stjecati simulator mjerne 500-800 g nakon nekog vremena, kad se mišići dobili jači, promijeniti ga u kolut težine ne manje od 1 kg.

Zapamtite: Bolje vaš fizički oblik, teže je biti hula-hoop. Ali previše glomazan simulator može oštetiti unutarnje organe. Dakle, pokušajte u trgovini nekoliko različitih uviti hula-obruči. To će vam pomoći shvatiti točno ono što će vam odgovarati.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Hulahup mršavljenjeHulahup mršavljenje
Ozljede u „zdravlje klub kuća”Ozljede u „zdravlje klub kuća”
Zamotajte „kako bi struka”Zamotajte „kako bi struka”
Obruč za mršavljenjeObruč za mršavljenje
Hulahup: učinkovite vježbe za mršavljenje i oblikovanje tijelaHulahup: učinkovite vježbe za mršavljenje i oblikovanje tijela
Koji bend je bolje za mršavljenje?Koji bend je bolje za mršavljenje?
Opći razvojni vježbe hulahupomOpći razvojni vježbe hulahupom
Kako pretvoriti obruč za izgubiti težinu?Kako pretvoriti obruč za izgubiti težinu?
Korisni alati za dom mini-teretanuKorisni alati za dom mini-teretanu
Zapošljavanje uz obruč. Kako i koliko okrenuti obruč za izgubiti težinu?Zapošljavanje uz obruč. Kako i koliko okrenuti obruč za izgubiti težinu?
» » Obruč za mršavljenje: mišljenja i vježbama
© 2018 hor.herinhap.ru