hor.herinhap.ru

Agaricus dijeta: recepti i recenzije

Agaricus dijeta: recepti i recenzijeAgaricus ili Ariš spužva je član tzv parazitskih gljivica i raste uglavnom na Dalekom istoku i Sibira. To je odavno smatra ozdravljenje i koristiti za ljekovite svrhe, ali u zadnje vrijeme znanstvenici su otkrili nove i korisne svojstva gljiva: ispostavilo se da agarikus pomaže smanjiti prekomjernu težinu. I to je istina, jer je mišljenja ljudi koji su koristili proizvod za potvrdu njegove učinkovitosti.

Opis agarikus

Znanstvenici su pokazali da biljka predstaviti posebnu komponentu koja aktivira aktivnost jetre. Potonji, pak, počinje proizvoditi tvar koja ubrzava metaboličke procese i razgradnju masti. Upravo je to znanstveno otkriće dovelo do onoga što je sada tvrdo spužva postao naširoko koristi za sigurno i učinkovito smanjiti prekomjernu težinu.

Agaricus dijeta: recepti i recenzije

Štoviše, ariš gljiva savršeno uklanja štetne tvari: toksina i otpada, ali i čisti crijeva, što također dovodi do smanjenja viška kilograma.

Recept Tinktura od Agaricus

Obično, kako bi se učinkovito izgubiti težinu tvrdo spužve priprema infuzija. To se radi na sljedeći način:

Agaricus dijeta: recepti i recenzije

  1. Uzimanje 30-50 g agarikus i stavi ga u toplu vodu (300-500 ml).
  2. Smjesa je ostavljena da se uliti oko 8-9 sati.
  3. Nakon vode ocijedi u šalicu, ali je još uvijek potrebna voda!
  4. Sama gljiva temeljito masu i onda opet sipati istu vodu, ali i dodati malo više tople vode.
  5. Nadalje, infuziju staviti na srednju vatru i doveden na temperaturu od oko 60 stupnjeva (ne kuhati!).
  6. Sada trebamo isprazniti infuziju u termos i ostaviti oko 12 sati.
  7. Piti tijekom dana za pola sata prije jela.

Agaricus dijeta: recepti i recenzije

kontraindikacije

  • trudnoća
  • idiosinkrazija

preporuke

U svakom slučaju ne bi trebao biti zlostavljani od gljiva - piti maksimalno 12-14 dana, nakon čega treba pauzu za 3-4 mjeseci. Ako koristite počeo alergijsku reakciju, da homeopatski lijek treba odmah prekinuti.

Agaricus dijeta: recepti i recenzije

Agaricus: recenzije homeopatskih pripravaka

Marija, 34 godina. Vrlo sam zabrinut težine. Uz blagi porast imati više od 90 kg - to je uvijek depresivan. Posebno često bolesni zglobovi, imao visok krvni tlak i druge zdravstvene probleme. Poznati savjetovao da homeopatije. U početku sam bio skeptičan, ali je ipak odlučio da ga probati, a ja sam Agaricus Muskarius. Popio sam oko pola godine (da, slučaj nije brzo), ali sada imam težinu od 74 kg! Pritisak se vratio u normalu, toliko bolji osjećaj! Hvala vam puno na tvorci ovog čudo droga!

Inessa, 27 godina. Izvrsna homeopatski lijek. Uzeo sam „Naturonik”. Skinuo kao rezultat 10 kg i bolje cjelokupno zdravlje. Ja sam vrlo sretan. Čitam po mišljenju webu da je ova gljiva je navodno otrovan i opasan, ali kad sam pročitao znanstvene literature, postalo je jasno da to nije - Agaricus odnosi na kresivo, a oni sigurno nisu otrovne. Zaključak: povjerenje pouzdanih izvora!

Nadezhda, 40 godina. Uz ariša spužve, dobio sam ne samo osloboditi od dodatnih kilograma, ali i toksina, otrova. Vrlo dobro čisti tijelo! Homeopatija - moćna stvar, iako to i nije uvijek prepoznati.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
ŠampinjonŠampinjon
Kako smršati uz pomoć gljiva: izbornik, mišljenjaKako smršati uz pomoć gljiva: izbornik, mišljenja
Češnjak i limun za mršavljenjeČešnjak i limun za mršavljenje
Post dan mekinjePost dan mekinje
KamenicaKamenica
Aktivni ugljen za mršavljenjeAktivni ugljen za mršavljenje
Echinacea tinkturaEchinacea tinktura
Tinktura od gljivaTinktura od gljiva
O gena predispozicija za prekomjernu tjelesnu težinuO gena predispozicija za prekomjernu tjelesnu težinu
Ukusna, aromatično i zdravi: jabuke s cimetom za mršavljenjeUkusna, aromatično i zdravi: jabuke s cimetom za mršavljenje
» » Agaricus dijeta: recepti i recenzije
© 2018 hor.herinhap.ru