hor.herinhap.ru

Recepti niske kalorijske napitke

Nudimo vam niskokalorični recepti i zdrave napitke koji su preporučene od strane naših čitatelja.

Pijte „Četka”

• Beets - 500 g
• kvasca (suho) - 0,5 TSP ..
• Šećer - 3/4 stog.
• grožđice - 10

Cikla očistiti, rubbed na grubo ribež.
Kvasac preliti toplom vodom i ostavite stajati 15-20 minuta.
U 3 litre posudu stavi repe, šećer, kvasac, grožđice i izlije mlake vode. Dan soj. I staviti u hladnjak. Svako jutro, odmah nakon buđenja popiti jednu čašu ovog čišćenja piće. Tijelo će ti reći "hvala ti!"

Kvas od repe

U 2 litre vode 2 kuha repa, 100 g raž krekeri

Kuhana repa izrezati u male komadiće ili rešetke, prelijte kipućom vodom i ostavite na toplom mjestu 1 ... 2 sata, ohladi, umočen u juhu gaza vrećicu s kriške raženog kruha i ostaviti za 1 dan. za fermentaciju. Nakon toga, izvadite kruh i Kvas koristiti i piće.
Samo radim tako - repa vrlo dobro namyvaet četka, kuhati kao i obično, tada je juha se izlio + jabučni ocat po ukusu i malo grožđica. Pijem ujutro ili ne friedge s jajima i zelenom luk s krastavcima i celer. Ja sam ukusni!

To još uvijek je nevjerojatna piće "Živio figuru"

• peršin (10 grančice)
• Limun - 1 kom
• voda (oko)

Prvo Pomo peršin i otkinuti lišće, jer mi ne trebaju noge, stavite ih u blender.
Iscijedite sok od jednog limuna i peršina na brod.
sve rasturati miješalica. Izlije u čašu i razrijedi s vodom do pola čaše, 100 ml napitka dobivenog.
Pijte to bi trebalo biti 15 minuta prije doručka za 15 dana. Zatim, 15 dana off i piti opet 15 dana. Odbiti posebno u hrani nije potrebno, ali pokušajte jesti prije moguće i ukloniti štetne namirnice za večeru. Pijte ubrzava metabolizam, razgrađuje kalorije, doprinosi uklanjanju viška iz tijela.

I ja radim ovu vkusnyuchy koktel!
Baciti u blender proizlazi (zelje Žao mi je - zima, hladno ... nai-nai-na-na ...), peršin i kopar, par štapića celera, krastavaca svježeg kupusa list u Pekingu, ako je poplava cijeli neporezanny salata s jogurtom 1%, imam kutiju malo vode, isprati i dodati miješalica - i pravo je čudo da su nekoliko minuta! To je dobro, vrlo ukusno i zdravo! Samo nemojte dodavati sol! Iz toga vrijednost piće je izgubio!
Težina to ne samo otići, to samo dobiva izgubljeni u iznenađenje i napustiti brod, poput štakora iz broda koji tone!

I dalje ovako tonik učiniti - isto miješalica, baciti mu limun s korom, izrezati na 4 komada (i kosti izvaditi!), postoji jedna žlica meda i pola žličice đumbira (možete bez njega!) i prelijte sve s ledenom vodom dođite i ... ukusna! Tonik! Korisno! Nutricionistički! Tu ne bi bilo dobro na sve! Ne vruće (dobro, u smislu nije vruće u ljetnim mjesecima).

Vrlo korisno piti iz kukova

To je najbolje kuhati juhu u termos i noću.
Termos operite i temeljito isperite toplom vodom.

20-30 kom. suha šipka operite, stavite u termos i preliti kipućom vodom.
Inzistirati najmanje 12 sati, te bolju dan.
Pijte 0,5 šalice 2 puta dnevno.

Kao što je proveo u termos ponovno dodati u kipuću vodu, i tako dalje do 4-6 dan (juha sa svakim danom postaje bogatiji i ukusniji). Ako je potrebno brzo pripremiti piće, a zatim slomili bobice (svjesno poduzeti neke gubitke). Klasične doze u ovom slučaju - 10 bobice 1 žlice. kipuće vode. Obično piju iz kukova, osim meda, sok od limuna i dodati po ukusu, ali možete učiniti bez njega, jer je i sam juha ima malo gorak okus.

Recept „Jelly Herkula”

Heraklo ga napuniti vodom, staviti natrag koricu crnog kruha. Ostaviti za nekoliko sati (po mogućnosti preko noći).

Zatim izvaditi koru (ee može biti odbačena), a Hercules pahuljice protisne kroz sito. I stavite ovu smjesu na vatru. Čim počne ključati, maknuti s vatre, uliti u duboku zdjelu i ostavite da se stvrdne.
Nakon nekoliko sati mliječ je spreman.
Kada jedemo, sipati na vrhu biljnog ulja, pa čak i baka nisam dodavati sol kada kuhate, a ja prisalivaem vrh dok jede.
Jelo je vrlo dobar u korizmi.

Eliksir Ljepota i zdravlje 90 -60 -90

Nekoliko gutljaja ovog eliksira u popodnevnim satima može izgorjeti gotovo pola kalorija dobivenih tijekom edy-
To je dobar terapijski učinak za hipertenziju i bolesti kardiovaskularnog sustava.
Sadrži vrijedne elemente:

    1) pektin, što olakšava učinkovitu uklanjanje viška kolesterola iz tijela, i normalizaciju metabolizma
    2) likopen, koji pomaže nositi s toksina, otpada i štetnog okoliša.

Sastojci za „eliksir ljepote i zdravlja” 90 -60 -90 »»

Grejp - 1 kom
Prirodni med - 1 žlica. l.

Recept eliksir ljepote i zdravlja „90 -60 -90”

Grejp, poželjno hladnu (ohlađen), ili prepolovljena žlica izabrati pulpe.
Celuloze i grejp med prethodno zagrijati med, staviti u blender i dovesti do pire.

Gotovo! Vrlo korisno koristiti grejp eliksir nakon ukusne večere - piti 1 sat nakon obroka, ne zaboravite o tome !!!

Masala indijski čaj

proizvodi:

2 šalice mlijeka:
voda - 1 šalica,
crni čajevi - 15 gr.
Zeleni kardamom - 10 jedinica.
Crna kardamom - 1 kom, klinčića -. 3 kom,.
đumbir gomoljasto -, 1- 2 cm, klinčića - 3 jedinice.
oraščić - 2 c, koritsa- 1 TSP.
Vrijeme kuhanja - 1,5-2 sata
Kalorija - 58kkal 100 grama.

Priprema: Korijen đumbira rešetka, čisto iz sjemena od kardamona. Piment i klinčić slomiti, i muškatni oraščić na naribati. Dodajte sve začine osim đumbira u posudu i samljeti u prah. Mlijeko se miješa sa vodom i kuhati, dodati pounded smjese začina i vrije 2-3 min.na laganoj vatri, neprestano miješajući. Dodajte šećer i dobro promiješajte. Nakon toga, dodati crni čaj, ponovno dovesti tekućinu do kuhati. Napravite umjerenu vatru i kuhajte 5 minuta. Izvadite smjesu s vatre i ostavite stajati 5 minuta. Dijeliti i poslužite vruće.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Recepti beskvasnog kruha za kvasacRecepti beskvasnog kruha za kvasac
Čišćenja tijela po metodi Boris BolotovČišćenja tijela po metodi Boris Bolotov
Vegetarijanska pizzaVegetarijanska pizza
Cipela repa jetreCipela repa jetre
Pšenica žitarica u multivarkaPšenica žitarica u multivarka
Recepti za Dukan dijetaRecepti za Dukan dijeta
Borsch u multivarkaBorsch u multivarka
Kvasac maska ​​za liceKvasac maska ​​za lice
Korisna svojstva repe kvas BolotovKorisna svojstva repe kvas Bolotov
Dijetetski kolačDijetetski kolač
» » Recepti niske kalorijske napitke
© 2018 hor.herinhap.ru