hor.herinhap.ru

L-karnitin (L-karnitin)

L-karnitinL-karnitin ili L-karnitin (elkarnitin) - tvar koja se koristi za spaljivanje masti u amaterskoj i profesionalnoj fitness. U svom prirodnom stanju što se proizvodi u jetri čovjeka. Međutim, to zahtijeva uravnoteženu kvalitetu prehrane bogate životinjskih proteina. Stoga dijeti često se preporuča da se dodatno koristiti L-karnitin u kapsulama ili piće.

sadržaj:


L-karnitin mršavljenje: PRIMJEDBE i cijena

L-karnitin (L-karnitin)

Neki proizvođači dodataka prehrani s karnitin obećanje gubitak težine od 5-6 kilograma mjesečno, stezanje mišića i povećanje vitalnosti. Sudeći prema odgovorima onih koji su aktivno ga koristi, ta obećanja nisu daleko od istine.

No, koliko droge karnitin? Odmah treba reći da je L-karnitin kao sredstvo za mršavljenje mogu biti skupi. Na tržištu danas mnogi lijekovi s karnitina od jeftin, košta oko $ 10 po naravno, „elita” od 50-100 USD pa čak i više. Nažalost, nisu svi potencijalni kupci znaju točno kako se karnitin za mršavljenje i isplati li se to radi.

L-karnitin MRŠAVLJENJE: Recenzije

L-karnitin MRŠAVLJENJE: Hoće li rezultat?

Prije nego što kupiti drugi „može prehrane”, pogledajmo kako to rade L-karnitin. Previše previše savjesni proizvođači oglašavanje tvrdnju da je ova supstanca je ključan za sagorijevanje masti, a samo oni koji su uključeni u sportu bez njega jednostavno ne može učiniti.

L-karnitin (L-karnitin)

U stvari, minimalna količina karnitina, koja je potrebna za normalan metabolizam lipida proizvodi jetra, čak i ako ste na strogu dijetu. Znanstvene studije podupiru učinkovitost L-karnitin za masnoće spaljivanja ne dokaže da bez procese u tijelu „neće ići”.

Možda netko tko je jeo meso i jaja ima dovoljno prirodnih resursa za proizvodnju karnitina u tijelu. A u procesu smanjenja tjelesne masti važnije je negativna energetska bilanca, ne količina karnitina.

Jednostavno rečeno, stari zastarjele način - fat burner „manje jesti, kretati više” je učinkovitiji od karnitina. Ali reći da je L-karnitin - potpuno beskorisno kupnja ne vrijedi. Ova tvar je zapravo u mogućnosti da „restrukturiranje” tijelo u načinu spaljivanja masnoća i dati vam više energije za sport. Samo da bi se postigao ovaj učinak, morate uključiti mršavljenja program aerobnog vježbanja.

Znanstvenici su pokazali da gubitak težine se postiže samo oni koji se L-karnitin za posebne sheme. Fitness prehrana i redovito vježbanje u kombinaciji s ovim lijekovima - može pomoći da izgubite težinu. Jednoznačan „nužno” protiv karnitina mogu reći samo stroge vegana, budući da je njihova hrana je apsolutno nikakvih prirodnih resursa za proizvodnju. Ako ne promijenite način rada i samo piti karnitina, samo tonik efekt se može postići. Pa kako da izgubite težinu neće ovisiti o količini karnitina, ali o kvaliteti vašeg fitness programa.

L-karnitin: Upute za uporabu PREPORUKE za prehranu

L-karnitin (L-karnitin)

Prijem L-karnitin u mnogim dijetama smatraju „opasnim” ili „opasno”. Takvo mišljenje je razvio u ljudi koji vjeruju bilo koji od aditiva koji se koriste u profesionalne fitness, doping i zla.

Jedina nuspojava koje bi mogle biti zainteresirani za gubljenje težine Ženski - L-karnitin se značajno povećava apetit. Stvar je u tome što ubrzava metabolizam u mirovanju, što znači da više ne trošiti energiju. Što želite jesti više, naravno. Zbog toga, mnogi proizvođači dodati pripremu - fat burner dijetalna vlakna, ili ekstrakt Hoodia kaktus kako bi ga lakše slijediti dijetu i koristiti karnitin.

Međutim, povećanje apetita može se izbjeći koristeći pravo shemu. Dakle, bilo bi bolje da je u vrijeme uzimanja ovog dodatka li odbiti od uobičajenog niske kalorijske dijeta u korist tzv fitness prehrane. Prisjetimo svoja opća pravila:

  1. najmanje 1 g proteina po 1 kg tjelesne težine;
  2. pet obroka, a svaki je težinski ne više od 300 g;
  3. minimalno jednostavnih ugljikohidrata, ne-rafinirani šećer, slatkiši i alkohola;
  4. ograničavajući unos masnoća do 60 grama dnevno, radije - mononezasićene masti;
  5. velika količina povrća i voća u prehrani,
  6. kalorijske dijeta nije niže brojeve bazalnog metabolizma plus 300-400 kcal / dan. (Prosječna za žene težine 65 kg je 1700-1800 kcal).


L-karnitin MRŠAVLJENJE: KOMENTARI mršavljenje i trening modu

L-karnitin (L-karnitin)

Ako želite brz i bezopasan za smanjenje težine, potrebno je revidirati način treninga.

  • Prije svega, morate potrošiti 2-3 snage treninga tjedno, dok je radio na „izdržljivosti”, to jest, s velikim brojem ponavljanja i male težine.
  • Nadalje, trebalo bi organizirati 3-6 kardio tjedno, mijenjajući njihovo trajanje (20-60 min) i intenzitet.

U tom slučaju, morat ćete oko 1.200 mg karnitina dnevno. Najbolje od svega, ako se često koristi u obliku kapsula prije jela, a oko polovice (500-600 mg) prije vježbanja, oko pola sata.

L-karnitin (L-karnitin)

U pregledu, korisnici često kažu da ima smisla koristiti zanimanje tekući L-karnitin, takve bočice morate gotovo sve proizvođače sportske prehrane.
Dakle, shematski vaš „odnos” s karnitina bit će kako slijedi:

  • 200 mg prije doručka uzeti 20 minuta;
  • 200 mg prije ručka;
  • 200 mg po snack;
  • Uzmite 600 mg prije treninga.

Na recepciji L-karnitin treba ograničiti korištenje kofeina i guarane, jer karnitin ima stimulativno djelovanje. U svakom slučaju, ako ste se suočili zdravstvene probleme, potrebno je posavjetovati se sa svojim liječnikom.

I ne zaboravite da je bolje steći L-karnitin u sportske prehrane trgovinama.


L-karnitin: recenzije

Stošije, 22 godina. Vidio sam da je El karnitin uzima prije svakog treninga, moje prijateljice, s kojima idemo na fitness. Ja osjećala dobro, ali moja težina nije u žurbi da napusti. Vidjevši njezinu vitku formu, i ja počeo da se El karnitina. Ali ja sam ispred recepcije, naravno, počeo sam saznati što je to. saznao sam da karnitin - je tvar koja se proizvodi u našem tijelu. To znači da je bezopasan. Trebalo 2 tjedna, 4 puta dnevno. Prije treninga utrostručio dozu. Tijekom tog vremena, izgubio sam 3 kg. Na fitness u isto vrijeme sam samo 2 puta tjedno po sat vremena. Sama hrana nije jako ograničen. Slatkiši i peciva, naravno ne jede. Mislim da s obzirom na ubrzanje metabolizma, uzrokovana lijekovima - težina počela smanjivati.

Polina 30 godina. Sport pogotovo ne učini, za maženje pusti jednom tjedno ili simulatorima. Sjednite na dijeti mi je lakše i više zgodan. Pokušao sam sjesti na ugljikohidrate besplatno - rezultat - 1 kg tjedno. Za mene, to nije dovoljno. Sestra je savjetovao da pije L-karnitin. Pokušao sam piti tekućinu El karnitina za 10 dana na prazan želudac. Osim toga, radi se jednom tjedno. Snaga nije posebno ograničena, dobro, osim da je u noći jede. 3 kg ostavio gotovo na vlastitu bez puno naprezanja. Ja i dalje piti. Sestra zahvalan joj, ne znam što je to - L-karnitin. Želim pokušati neku drugu vrstu u budućnosti, dok je proučavao podatke.

Pogotovo za AzbukaDiet.ru - fitnes trener Elena Selivanova


https://azbukadiet.ru/2011/07/30/l-carnitine.html

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Gubitak težine za ženeGubitak težine za žene
Dječja hrana za debljanjeDječja hrana za debljanje
Žvakaća guma za mršavljenjeŽvakaća guma za mršavljenje
Fitness hrana „mršaviti u tjedan dana” kroz oči treneraFitness hrana „mršaviti u tjedan dana” kroz oči trenera
Kineski dijetalne pilule „bomba”Kineski dijetalne pilule „bomba”
Sportska prehrana za mršavljenjeSportska prehrana za mršavljenje
Vitamin kompleks za žene u menopauziVitamin kompleks za žene u menopauzi
Kava „mršaviti u tjednu”Kava „mršaviti u tjednu”
Elkarnitin mršavljenjeElkarnitin mršavljenje
Kako izgubiti težinu i nikad udebljati na vlastituKako izgubiti težinu i nikad udebljati na vlastitu
» » L-karnitin (L-karnitin)
© 2018 hor.herinhap.ru