hor.herinhap.ru

Mousse lingonberry

Naše tijelo tijekom dana mora dobiti svih pet okusa gorko, kiselo, slano, začinjeno, slatko u skladu s unutarnjim biološkim satom. Prehrana bi trebala donijeti radost, za održavanje raspoloženja, ton, ali i prema nama, kao što smo već shvatili da višak mase bolest. Danas, a ja ću pripremiti pjenu od brusnica, koja ima slatko-kiseli okus, pa je prikladno za jesti ili gledati aktivnost želuca, slezene i gušterače između 7 - 11 sati, kada je pjena će slatkasti okus ili nakon 23 sati sat aktivnost žuči, ako pjenu kolač okus će prevladati.

Pripremite sok od brusnica, procijediti i staviti mu šećer na okus. Za pripremu pjenu u caklini zdjelu otolith kao Morse, kako u pogledu želite dobiti pjenu. Morse rijetke kuhati griz kaša, nasip polako u sok ključanja i žitarica, stalno miješajući drvenom žlicom. Prije spavanja griz u soku, poželjno je lagano miješati sa šećerom, a zatim, kada kuhani griz kvržice ne uzima. Kuhani Morse prorijeđena kaša staviti da se ohladi.

Nakon kaša ohladi početi tući. Radije uzdrmati sve, a ne samo umutiti pjenu (moja majka je uvijek sve fluffed drvenu žlicu). Šlag pjenu promjene boje od svijetlo ružičaste boje brusnica boju u bijelo-roza. Promjena dosljednost i -muss tučeno u pjenu Mousse .. ulije u šalicu i stavila nekoliko sati u hladnjaku. Jesti na vitaminima zdravlje korisnih uz blagi gorke brusnica pjenu. To je ludo ukusne, vjeruj mi, djevojko!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Puding od riže u multivarkaPuding od riže u multivarka
Pura u multivarkaPura u multivarka
Mana sa sirom u multivarkaMana sa sirom u multivarka
Ječam kaša u multivarkaJečam kaša u multivarka
MunkMunk
Mana kefir u multivarkaMana kefir u multivarka
Dijetetski kolačDijetetski kolač
Niskokalorični desertiNiskokalorični deserti
Mlijeka riža kaša u multivarkaMlijeka riža kaša u multivarka
Palenta u multivarkaPalenta u multivarka
» » Mousse lingonberry
© 2018 hor.herinhap.ru