hor.herinhap.ru

Xenical lijek za mršavljenje

Jedan od najpopularnijih u ovom trenutku znači za mršavljenje - xenical (Xenical).

Xenical - Švicarski Lijek za mršavljenje, njegovo djelovanje se temelji na blokiranje rada enzima (lipaze) koji cijepa masti iz hrane na razinu na kojoj je tijelo ih može apsorbirati. Jednostavno rečeno, Xenical sprečava apsorpciju masnoća u tijelu.

U skladu s uputama proizvođača (farmaceutska tvrtka F.Hoffmann-Laroche doo, posluje više od 100 godina):

    Xenical - inhibitor gastrointestinalnih lipaza, smanjuje količinu probavljivih kalorija tijelo, sprječava apsorpciju nekih masti.

Xenical ne apsorbira u krv, te stoga ne utječe negativno na unutarnje organe, to nije zarazna.

Xenical dijeta imenovan liječnika:

  • Osobe koje su pretili (BMI preko 30), ili se težine (BMI od 25 do 30) koji već pati od bolesti kao što je dijabetes mellitus, ateroskleroza ili arterijska hipertenzija ili imaju rizične čimbenike za razvoj ovih bolesti.
    Xenical koristi miješanjem lijeka sa umjereno niskim kalorija.

Xenical blokira proces probavu masti, oko 30% od unesene masti ne dijele i odbacuju se sa izmetom. Organizam dati manje masnoće počinje koristiti zalihe nakupljene u tijelu.

Za preglede, kada prima xenical shemu propisane od strane liječnika, prvi težina je stabilizirana, pa ako u potpunosti slijediti preporuke, težina se može smanjiti za više od 20%.

sve nuspojave koje se mogu pojaviti prilikom uzimanja xenical, proizlaze iz crijeva, a to su:

  • Uljni iscjedak iz rektuma;
  • nadutost - obilan iscjedak plinova;
  • povećana učestalost stolice;
  • masnu / uljastu stolicu,
  • fekalna inkontinencija.

Također je moguće bol ili nelagoda u trbuhu, proljev.

Sve ove pojave - rezultat masti blokiranje. Masti koje se ne apsorbiraju u krv pomiješana sa stolicom. Nuspojave su češće ako hrana sadrži puno masnoće.

Low-fat dijeta značajno smanjuje vjerojatnost nuspojava dok uzimajući xenical. Postupno, kronična primjena lijeka, pacijenti uče kako kontrolirati količinu masti u prehrani.

Xenical je kontraindicirana za osobe s:

  • sindrom kroničnog poremećene crijevne apsorpcije,
  • šećerne bolesti.
  • Lijek se ne smije koristiti tijekom trudnoće i žene koje doje, do 18 godina.

Ulaz Xenical je moguće samo pod liječničkim nadzorom, ako imate:

  • bubrežnih bolesti kamena,
  • dijabetes,
  • anoreksije ili bulimije,
  • ako uzimate bilo koji drugi mršavljenje,
  • da Sandimmun (sandimun, neoral).

U svakom slučaju, prije uzimanja xenical, to je poželjno da posjetite endokrinologa.

    Vaš liječnik može predložiti poseban program kako bi se postigao maksimalni učinak od uzimanja xenical, kombinirajući prehrane i prateće proizvode.

Uzimajući xenical pod vodstvom liječnika, razviti nove prehrambene navike. U tom slučaju, otišao kg se neće vratiti nakon prestanka primjene lijeka.


Kako preuzeti xenical za mršavljenje?

Uzmite jednu kapsulu Xenical za vrijeme obroka ili najkasnije jedan sat nakon obroka. Ako se hrana ne sadrži masnoće, a zatim možete preskočiti prijem xenical. Svaka tableta popiti čašu vode.

Možete uzeti do 3 kapsule po danu Xenical (120 mg 3 puta na dan), pa plan naprijed s onim jela bolje bih ga uzeti.

Ako ste propustili prijem xenical i nakon obroka je više od jednog sata, samo uzmite sljedeću kapsulu u vrijeme ili nakon sljedećeg obroka. Nemojte uzeti dvostruku dozu lijeka.

Prilikom primanja Xenical preporučuje uravnoteženu prehranu u kojoj masti čine ne više od 30% ukupnog unosa kalorija. Na primjer, ako je dnevni dijeta od 2000 kcal / dan, masti ne bi trebalo biti više od '67 Štoviše, dnevna stopa masti bi trebao biti raspoređen na 3 glavna obroka - s njima i uzeti xenical.

Važno je:

Xenical također smanjuje apsorpciju vitamina topljivih u mastima, konzultirajte svog liječnika svibanj morati poduzeti dodatne multivitaminske pripravke koji sadrže vitamine (A, D, E, K i beta-karoten). Uzmi vitamine jednom dnevno je ne manje od dva sata nakon uzimanja xenical ili prije spavanja.

Ne mislim da je uzimanje xenical, možete jesti dosta masti, ne samo da ne gube na težini, tako i nuspojave, „uživati” u potpunosti.

Na primjer, poznati ruski nutricionista Queen Margaret preporučuje:

Samo povremeno korištenje Xenical na jednom koristiti velike količine masne hrane. Ostatak vremena samo jesti manje masti.

Analogni Xenical - Ruski priprema Orsoten. Aktivna tvar obje Orlistat (orlistat) droga blokira proces lipolize, sprječavaju njihovu apsorpciju.

Xenical: recenzije

Ana, 34 godina. Ja ginekolog propisao Xenical, nakon godina hormonska sam stekao 16 kg., Prosuđuje 86 kg., S moje visine 163 cm., To je noćna mora! Ginekolog otkazao hormone i rekao da ćemo izgubiti težinu. Socijalna Xenical 1,5 mjeseca, izgubila 10 kg., Naravno, on je disciplina, u smislu onoga što jedete. Ja se kao manijak noću u hladnjaku, a ne za jabuke ruku ispruži, a za kobasice, majoneza, salata ... jesti masnoće, on je parirao lovu nakon 3 dana prijema. Noć zhor zaustavljen. Prvih dana, WC je daleko bolje da ne udaljavati, a zatim prilagoditi sebi. Kada je revidiran hrana, onda pobochki više, dobro, ponekad i bijesni. Nadam se da kad sam završio prijem, moji kilogrami neće vratiti.

Nadezhda, 25 godina. U rano ljeto ove godine, težio 73 kg, visina 170 cm, ne puno za reći da sam bio bucmast, ali u kolovozu smo planirali putovanje s mužem na more, pa je bilo potrebno da odbace nekoliko kilograma, i brzo. Ljekarna savjetuje xenical kapsula, jednom kupio 2 paketa. Napišite ovdje mnogi da bi ovaj lijek recept, samo sam prodao. Uzeo sam 2 kapsule dnevno nakon obroka. Zato sam odlučio da se baci kg brzo i učinkovito, osim kapsula, ja još uvijek pridržavati nekih pravila - ne jesti poslije 6 navečer i ujutro jogurt upletena obruč. Obično na dijeti ne mogu sjediti, ali kad sam počela koristiti xenical, iz nekog razloga nema apetit na sve. Pobochek lijeka nije opazio, možda zato što se hrani ispravno. Na kraju, mjesec dana kasnije mi je pokazao ravnotežu 64 kg, bio sam u sedmom nebu! Većina tih kapsula nije kupio, jer sam pokušati sebe držati u istoj težini same.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
L-tiroksina za mršavljenjeL-tiroksina za mršavljenje
GojaznostGojaznost
Najučinkovitije tablete za mršavljenjeNajučinkovitije tablete za mršavljenje
Siofor: lijek za mršavljenje ili „sudara”Siofor: lijek za mršavljenje ili „sudara”
Polyphepan mršavljenjePolyphepan mršavljenje
Xls medicinske pilule za mršavljenjeXls medicinske pilule za mršavljenje
Knjige o mršavljenjuKnjige o mršavljenju
Metformin mršavljenjaMetformin mršavljenja
Riboksin za mršavljenjeRiboksin za mršavljenje
Metformin i glyukofazh: lijekovi za brzo mršavljenjeMetformin i glyukofazh: lijekovi za brzo mršavljenje
» » Xenical lijek za mršavljenje
© 2018 hor.herinhap.ru