hor.herinhap.ru

O tome kako sam izgubio težinu bez povratka

O tome kako sam izgubio težinu bez povratka"Tu su i deblji od mene, i ništa"- to je moto sam živio u posljednjih šest godina. Nije da to nije istina - dva mjesta u autobusu na vrijeme, nikad ne održavaju - ali prije osam mjeseci sam bila mjera hlače u trgovini - jarko svjetlo u garderoba ogledalu "bez kompliment"... hlače su, usput, nije zakopčao. Općenito, ona je postala stidjeti sebe, a ne toliko zbog same težine, mnogo je lik u cjelini. Amorfni, poput tijesta, trom, izgleda neugodno i obrazima već visi. Ali ja sam samo 34.

Sam težio u kući i odlučio se uzeti kao mora - to je bio početak studenog. težio sam 71 kg na visinu 165 cm - normalan BMI, pretilost, naravno ne, ali u ogledalo, nisam ja želio.

Nakon rođenja sina Pokušao sam izgubiti na težini na tabletu (koja zhirovyvodyaschie), ali ništa više od trčanje okolo u kupaonicu, pogotovo ne postiže, a težina lako vratio za par tjedana.

Za početak sam, za svaki slučaj, do doktora - Imao sam prijatelja koji je izgledao nešto poput mene, ali u svemu je kriv za štitnjače - i otkrio da je u tom smislu je potpuno zdrava, tako da ne iskobeljati - morat će izgubiti težinu kao sve. Onda sam pročitao forum i stajao na grobu, opći pogled, ali najpouzdaniji (jednom već spalio na ovim tabletama, hvala) metoda - lagani zdravog načina života i uravnotežene prehrane.

To je mogućnost da se svi pozivi "ništa posebno"Ali naviknuti na to je vrlo teško, pogotovo za mene - ne samo da jede, ali i, da tako kažemo, jede, a ne samo slatko. Čips i orašasti plodovi, na primjer, jedem pakete pod TV prilično često.

Moje tijelo dovesti u red To uključuje tri područja:

- prehrambene potrebe
- fizička nagruzki-
- Koža i cjelokupni izgled.

Nisam bio vrlo gusta, ali moja koža je tanka i blijedo, pa sam znao da će to biti strije se ne može izbjeći.

Prema savjetima forumima sam jedan dan zapisala je svaki pojeo komad, a popis je pretvoren strašno: osim četiri obroka (doručak, ručak (tri kolegija) i večeru, plus ručak na poslu) sam jeo 5 više puta - i svi su bili sendviči, pechenyushki, i moja omiljena čips s orasima! Kečap i majoneza je potrošeno na hranu za veliki paket za tri dana - iako, naravno, oni jedu ne samo ja, nego i cijelu obitelj (supruga i sin-student).

Počeo sam jesti tri puta dnevno i strogo nadzirati to. Za ručak, otišao je samo jedan jelo (jednog dana - drugi, zatim juhu, mene). Na poslu, prestao sam jesti sendviče, raspao njegov kontejner za nošenje salatu s kuhanim piletine, salata i rajčice.

Isključeni iz izbornika tjestenine, Počeo sam jesti više od jednog komada kruha dnevno. Znam da je jedan od najvećih problema gubitka težine - kuhanje za obitelj koja staviti na svoj način ishrane nije poželjno, ali je spreman sam, kao rezultat toga, - meso, piletina (pečene ili, barem, za par, imam multivarka) i puno povrća za ukras, poput vas, samo dijelovi su mnogo više od moje (dva muškarca nakon svega!), a ja kupio meso nemasno.

Ne uzimam dodatke, slatko jede samo jednom svakih par dana i malo šećera u čaj je postao manje staviti na žlicu, i majoneze i kečapa samo iz moje glave.

Odbacivanje pločice i matice Bilo je to toliko komplicirano, ali na kraju sam ih zamijenio sa mrkvom, izrezati na palicama (prst debeo) kriške i jabuke. Ovdje, kao i sada čini mi se, bio sam važan mehanizam - žvakaća nešto hrskavu tijekom filma - tako da se voće dođe u redu.

Doručak pokušao gušće, a za večeru sam imao uobičajenu salatu i jogurt.

Prva dva tjedna hrane bilo teško, uvijek htjela imati, ali onda je otišao zarazna. Kao što sam pročitao, da je takav princip, kao naviku hrane - tijelo prilagođava želuca i mentalne procese na novi režim u oko 21-23 dana. Bio je to vrlo teško vrijeme, ali onda sam se osjećao bolje.

Vidio sam vitamine (No, ne toliko zbog gubitka težine, ali zbog svoje rano proljeće uvijek piti, i poboljšava raspoloženje, a više energije) - uobičajeni Supradin.

što se tiče fizički napor, priliku da se uključe u sobi nemam (i zasad se ne pojavljuje). Počela ustati 15 minuta ranije i to prvo normalno puni, neki iz škole se sjećam (ali gotovo terapeutski - vrlo mala opterećenja, 5 trbušnjaka, na primjer), a zatim pronaći joge na internetu, je stvaranje kuhinji dugo gumenu prostirku mekom poklopac ( kupka se prodaju) i napravio nekoliko jutro Osan. Htjela je pobjeći, ali posebno ne izvoditi u kasnu jesen, strah od hladnoće, ovdje u svibnju, već je počela (i još uvijek se izvoditi u jutarnjim satima, usput, samo po kući par krugova, ali imam dovoljno).

na poslu (Moj ured je na trećem katu) je počeo hodati uz stepenice u jutarnjim satima, u večernjim satima, a na ulazu u svom stanu (a ovdje ćemo 4. katu), previše. U početku je bilo teško, pogotovo ako su paketi bio - onda je uzeo samo dva kata i sjela na lift.

za kožu jesam li oblozi kod kuće - prije svega kao med, uživao masaža četke (svaki dan) i piling tijela (svakih 5 dana). Smanjena celulitom, strijama i novo je vrlo slabo izražen. Stari, naravno, će posebno ne dijele, ali sam zaradio nakon rođenja, jer dosta ne bavi.

Kao rezultat toga, za šest mjeseci, izgubio sam 10 kg i pola veličine odjeće (Od 50 do 46-48) i težine u protekla dva mjeseca je nepovratan po sto grama. Mislim da će u budućnosti neće vratiti, jer nisam baciti prehrane i stresa (iako je slatko ponekad i više nego što bi bilo potrebno). Tijelo je bilo napeto izgled - mišići postaju jači, lik postroynela iz svih točaka gledišta, ne samo u obliku brojeva na skali, primijetio sam da je malo opterećenje, činilo nepodnošljiv, sad sam zbunjen. Raspoloženje je lakše odlična i stres medvjed.

Sam bio u mogućnosti - i vi ćete! Ono što je najvažnije, ne zaboravite da je bolje da ne juriti brojeve na vagu, i mjere trake - američki pisac znanstvene fantastike je priča o vrlo debeo, koji je želio izgubiti na težini i molio čarobni recept "smršati" - i na kraju je ostao isti gust, iako je masa zapravo izgubljen, ogromna do stropa, poput balona. Angažirajte lik sa svih strana, i sve će biti u redu!

O tome kako sam izgubio težinu bez povratka

Julia

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Recenzije heljde prehraneRecenzije heljde prehrane
Kefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultatiKefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultati
Lijenost koja sprečava da izgube težinuLijenost koja sprečava da izgube težinu
Sir „Mascarpone”Sir „Mascarpone”
Keramičke rublje tanak jele: recenzije, rezultatiKeramičke rublje tanak jele: recenzije, rezultati
Povijest Natalia gubljenje težine minus 20 kgPovijest Natalia gubljenje težine minus 20 kg
Imate manje masti i manje težine?Imate manje masti i manje težine?
Kako sam izgubio 14 kgKako sam izgubio 14 kg
Smršavite bez dijete - stvarnoSmršavite bez dijete - stvarno
Tanja tinejdžer. Štete ili koristi?Tanja tinejdžer. Štete ili koristi?
» » O tome kako sam izgubio težinu bez povratka
© 2018 hor.herinhap.ru