hor.herinhap.ru

Proteina i povrća dijeta za mršavljenje: mišljenja, izbornici

Proteina i povrća dijeta za mršavljenje: mišljenja, izborniciDa bi se postigla prekrasan lik žene, ali ponekad ljudi su spremni probati razne načine, sredstva i mogućnosti za mršavljenje - do tada, dok se ne postigne željeni rezultat. Da biste to učinili, možete tempo sebe od gladi, tvrde mono-prehrani, te muči svoje tijelo dugo vježba. No, što više ljudi uspjeti u ovom nastojanju, manje je oduševljen raditi na sebi više.

I u vrijeme kada misli dolaze tužno da ništa učinkovito da biste dobili osloboditi od viška težine nije slučaj, stručnjaci savjetuju nužno za istraživanje ovog opciju smanjenje težine kao proteina i povrća prehrani. Ova metoda će pomoći svakome tko je spreman za višu svrhu, ne samo naštimati na pobjedu, ali i da u skladu sa svim pravilima ove metode.

Proteina i povrća dijeta za mršavljenje

Metoda se temelji na određenom programu hrane, prema kojem korištenje proizvoda koji imaju ugljikohidrata i proteina odvija se na različite dane. Preduvjet takvog dijeta je kompletna zamjena ugljikohidrata jednostavne, kompleksa, koji se obrate nije pretežak, i čiste energije. U isto organizma koji je u potrazi za dodatnim izvorima energije, koristiti će se mast zadržava na raspolaganju.

Proteina i povrća izbornik prehrane i energije shema

Snaga je podložan ciklusima koji traju šest dana. Dakle, ovdje je dijagram cikličkog sustava.
Prva 2 dana dopušteno 1 litra nemasnog mlijeka ili jogurta, sir. Osim toga, može dan i jede 1-2 kriški osuši kruh ili dijetetski Khlebtsov.

3-4 dana - smiju jesti samo proteinske hrane.
5-6 - potiču da jedu izvore složenih ugljikohidrata i vlakana.
Dakle, od 3 do 6 dana na dijeti - 2 proteina, 2 povrća na dan.

Dakle, ne bi trebalo biti takva hrana na izborniku:

kislomolochka - nemasnog sir, jogurt sa sadržajem masti ne prelazi 2,5%, sirutke i mlaćenica. Kada mliječni proizvodi slabo podnose, oni mogu zamijeniti sok od rajčice (uz minimalnu soli).
proteina - dijetetski mesa (zec, teletina, govedina), perad (piletina i puretina), nemasno ribe (oslić, Pollock, bakalar), jaja, meso i riba juha. A ovi povrće: mahune, kupus, špinat, list zelene salate, grašak, šparoge i soje. Složeni ugljikohidrati - jabuke slatko i kiselo sorte, grejp, nezaslađen kruške, mekinje, dijetetski kruh i integralnog kruha, mrkva, repa. I kaša: zobene pahuljice, heljda, ječam i dr.

Lijepo prednost ove metode mršavljenja - osoba koja gubi na težini, on može planirati vaše prehrane (naravno, da su proteina i ugljikohidrata podijeljene u različitim tehnikama), za pripremu raznih jela, dopušteni u prehrani. Dakle, proteina i povrća dijeta 20 dana će se mijenjati i zanimljiva, i jedan je od neophodnih uvjeta kako bi se izbjegli depresiju, slom živaca i siromašnih zdravlje. Razne prihvatljivih proizvoda u prehrani pomaže da se zaboravi gubitka težine je da dijeta i uživati ​​u hrani.

Recenzije „iskusni”

Irina, 20 godina "Prošle godine, djevojka je bila u mogućnosti da izgube težinu prije vjenčanja, nakon bjelančevina biljnog prehrani, 7 kg. Njezin primjer me inspirirala, a ja sam bio u mogućnosti provesti sve preporuke za 3 tjedna. Tijekom tog vremena, izgubio sam težinu čak 6 kg, sa 62 na svojoj idealnoj težini od 56 kg. Za podršku primljeni odličan oblik Sretna sam raditi u bazenu. Ja stvarno volio dijeta, to je jednostavno dovoljno promatrati, ponekad ne mogu ni vjerovati da si „na dijeti” - tako je raznolik jelovnik. I što je najvažnije - tu je stalan osjećaj gladi svojstvene dijeta. Osim toga, u isto vrijeme možete otkriti puno o vrlo ukusna i ujedno bez kalorija jela”.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Obruč za mršavljenje: mišljenja i vježbamaObruč za mršavljenje: mišljenja i vježbama
Od dijeta izlaznih pravilimaOd dijeta izlaznih pravilima
Kokteli za mršavljenjeKokteli za mršavljenje
Jutarnja tjelovježba s Daria LisichkinJutarnja tjelovježba s Daria Lisichkin
Hula hoop za mršavljenje - kako vrtlog obruč?Hula hoop za mršavljenje - kako vrtlog obruč?
Kako smršati uz pomoć svjetlosti ujutro ili navečer treninga?Kako smršati uz pomoć svjetlosti ujutro ili navečer treninga?
Kako smršati uz pomoć gljiva: izbornik, mišljenjaKako smršati uz pomoć gljiva: izbornik, mišljenja
Stroga dijeta će brzo izgubiti na težiniStroga dijeta će brzo izgubiti na težini
Korištenje priključci za mljevenje kave mršavljenjeKorištenje priključci za mljevenje kave mršavljenje
Gljiva dijetaGljiva dijeta
» » Proteina i povrća dijeta za mršavljenje: mišljenja, izbornici
© 2018 hor.herinhap.ru