hor.herinhap.ru

Magija u borbenim kilogramima - navodi za mršavljenje

Čarolije za mršavljenje - čaroban način borbe protiv pretilostiKada naći sklad tradicionalne metode nisu izašli, to izaziva očaj posegnuti za čarobnim pomoć. Kako bi se izgubiti težinu brzo, koristi različite čarolije i rituale. Oni treba uzeti s oprezom, jer mnogi su dovoljno jaki. Mi ćemo vam reći točno kako se ponašati u pitanjima čarobni mršavljenja.

Pravila za mršavljenje uroka

  1. Morate u potpunosti vjerovati da je ova metoda će vam pomoći da pronađete sklad. Ako imate bilo kakve sumnje, ne postoji ništa izvan ovog pothvata neće raditi.
  2. Najučinkovitije rituali - to je rituale koje se odvijaju u opadajućeg mjeseca. Smatra se da je Mjesec opada, a traje sve nepotrebno i suvišno na njega.
  3. Među povoljnim dana u tjednu - to je ponedjeljak. To je također prikladan nedjelju i petak. Što se tiče vremena, napraviti ceremoniju u zalasku sunca.
  4. Kaže tekst vam je potrebno je tihim glasom s povjerenjem i jasnoćom.
  5. Vaš želudac mora biti prazan tijekom ceremonije.

Čarolije za mršavljenje - čaroban način borbe protiv pretilosti

Nekoliko učinkovite uroka za mršavljenje

Postoje mnoge mogućnosti za uroka.

Neke metode nisu ni bijele i crne magije i smatraju opasni za ljude.

Nudimo vam najsigurnije i jednostavan, ali, po mišljenju, učinkovite opcije koje možete izvoditi kod kuće, čak i bez dodatne obuke.

  1. Na čaja. Skuhati na uobičajeni način bilo biljni čaj. Ohladiti na sobnu temperaturu. Razgovarati s njim sedam puta sljedeći tekst: „Voda-voda koje su korijeni pročišćava i čisti tlo. Operi me od težine, staviti na moj dodatnu težinu i dati sklad. "
  2. Na tortu. Ispeći kolač ili bilo koje druge slatkiša. Prikupiti dobar stol odmor. Izrezati veliki dio kolača. I ovaj komad je rekao,”velika pita, draga pita, nisam pojeo. Uzmi moju pitu i moju težinu. Oni koji jedu moj kolač i pojesti dodatnu težinu. " Zatim uzeti kolače i dati prijatelju ili netko liječiti. Nemojte ni jesti mrvice s njim.
  3. Svinja. U kupaonici sa zatvorenom odvod obleytes hladnu vodu, a potom skuplja vodu u posudu. Ulijte ga u svinja s ovim tekstom: „Uzmite, svinja, moj masti - svoj rast, a ja sam bio gubitka težine.” To mora biti učinjeno tri puta - jedan za svaki mjesec tijekom opadajućeg mjeseca.
  4. Voda. Opadajućeg mjeseca trebao biti vidljiv na vas. Uzmite čašu vode i gleda na mjesec i reći: „Mjesec - opis, a mi - gubitak težine. Na Mjesec - lijepe rogove, ali za mene -. Vitkim nogama " Ponovite svake noći 9 dana.

Čarolije za mršavljenje - čaroban način borbe protiv pretilosti

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Guma dijeta guma za mršavljenjeGuma dijeta guma za mršavljenje
Metode okvir 25 mršavljenjeMetode okvir 25 mršavljenje
Je li moguće izgubiti težinu uz pomoć furosemidaJe li moguće izgubiti težinu uz pomoć furosemida
Ono što nas sprečava da izgube težinu?Ono što nas sprečava da izgube težinu?
Fat burner mršavljenje crna udovicaFat burner mršavljenje crna udovica
Lishou mršavljenje kapsuleLishou mršavljenje kapsule
Kako izgubiti težinu brzo za tjedan dana 5 kgKako izgubiti težinu brzo za tjedan dana 5 kg
Kakav pilule su najučinkovitije za zatvor?Kakav pilule su najučinkovitije za zatvor?
Slimming Shorts će dati skladSlimming Shorts će dati sklad
O opasnostima čajaO opasnostima čaja
» » Magija u borbenim kilogramima - navodi za mršavljenje
© 2018 hor.herinhap.ru