hor.herinhap.ru

Top 10 najučinkovitijih dijeta za brzo mršavljenje

Top 10 najučinkovitijih dijeta za brzo mršavljenjeDeset različitih dijeta mršavljenja za sve ukuse! No, odabir prehrane, biti svjesni nekih općih kontraindikacija: u prisutnosti kroničnih bolesti kao što su dijabetes, možete odabrati dijetu trebali biste se konzultirati sa svojim liječnikom.

Naš popis ne znači da je bilo koji od ovih dijeta učinkovitije i stoga predstavljen prvi broj, a drugi - još gore, i zato su na popisu.

Pitanja učinkovitosti je uvijek individualan i ovisi o vama, dijeta pravila ti i, naravno, karakteristike vašeg tijela. Odaberite savršen dijeta za sebe!

Dijeta 1200 kalorija

Low-mast dijeta. Jednostavan, ali učinkovit - "jesti manje" jedna od dviju starih dijeta pravila! Bilo proizvodi, ali u ograničenoj količini do 1.200 ccm. A to je koliko kalorija dnevno, prema procjenama britanskih znanstvenika, potrebno je konzumirati ženu, što dovodi neaktivan stil života. I, naravno, nije suvišno dodati fizički napor!

pročitaj više

Recenzije:

Lyudmilka 2013/04/02 u 10:21 Hello! Danas u jutro 58,5.S 30yanvarya pao 1kg.Ne jako sretna, premda u načelu zdravog mršavljenja samo tako je trebalo biti. Svi su isti, to hrana disaccustoms od prejedanja!

Nastya 2013/04/02 kod 20:40 Hello djevojke! Ja sam s vama! Ja sam sjedio na ovoj dijeti, to je čudesno! Smršavio 6 kg tjedno je jednostavno! Onda sam se razbolio malo Lialechka nas u bolnicu i stavili na pozadini stresa opet postigao (((Sad je čvrsto postavljena! Gubitak težine! Danas sam 72! Počinje sutra!

Petodnevni mediteranska prehrana

Petodnevni Mediteranska prehrana - strogi niske kalorijske dijeta, izračunava se na 1000 kalorija dnevno. Izbornik ima vrlo raznolik, ali usmjerena na mediteranskoj kuhinji (riblji, voća i povrća u izobilju, meso, ribu i jogurt). Vidi se da je meso ili riba nije bila masna, pokušati ih ispečem na roštilju i samo bi bili sigurni da je dan kada se koristi maksimalno tisuću kalorija - to je sve što je potrebno za ovu dijetu. Nemojte zaboraviti o maslinovom ulju - to ima mnogo vitamina koji vam trebaju.

pročitaj više.

Recenzije:

Manya 2013/12/07 u 10:01 Osnova mediteranske prehrane - to je ugljikohidrati za doručak, proteina za večeru, postoje mnoge nedosljednosti s ovom elektroenergetskom sustavu. A bijeli kruh nema nikakve veze s ovim dijeta, mediteranska prehrana uključuje kruh, mekinje, cijeli pšenice, žitarice, durum makarony.iz, riba, plodovi mora, perad, puno povrća, voća, nemasnog sira i jogurt, maslinovo ulje i crno vino, i pa čak i masline, a ne kraći od prehrane i zdravom prehranom.

Ječam dijeta za mršavljenje

Monodiet na ječmeni je za pet ili sedam dana, a prvi je prilično monoton (ječam kaša bez začina + zeleni čaj tri puta dnevno, a low-fat jogurta za noć). U drugoj izvedbi se doda drugih proizvoda (npr, šljive i jabuke). "besplatno" isti tip prehrane proizvoda, čak i više (na primjer, dodajte bilo koje povrće i malo masnoća, a ne pržena mesa), a ovdje je najvažnija stvar - male porcije hrane. Na ovaj način prehrane, potrebno je piti puno vode - najmanje 2 litre. po danu. Za osobe s problemima crijeva ne može biti prikladno (eventualno nadutost).

pročitaj više

Recenzije:

Olchik 27.08.2012 13:00 Čini se da sam sama na njemu. Ujutro sam pojela perlovochku. Večera salata sa svježim kupusom i jabuke. Ječam za večeru, previše. tamo ne želi. pridruži !!!!!

Elena 2012/08/24 kod 12:48 Ako se ograniči potrošnja kruha, peciva, slatkiša, kobasice, masna mesa i dio veličine, može se nazvati dijeta. Općenito govoreći, porridges žitarica imaju sposobnost da se očisti tijelo, zbog ove mase se gubi, ali malo. Vjerujem da je „slobodan inačici dijeti”, koji omogućuje da se preinačiti u izborniku biljnih proizvoda, pogodan za tijelo, kao i voća i povrća jačaju tijelo. poboljšati imunitet.

Kefir i krastavac dijeta

Brzo i prilično kruti dijeta. Moć je ograničena krastavci i jogurt - u bilo kojoj kombinaciji. Više od tjedan dana je nemoguće provesti. Norma svaki dan na ovoj dijeti - 1,5 litara. 1,5 kg jogurta i krastavaca. Ako vam je teško, pogotovo u ranim danima, možete dodati u "ručak" neke ribe za par.

pročitaj više.

Recenzije:

Žiri 18/06/2013 u 22:20 Pozdrav svima sjedi tjedan već, ali jedem i pijem krastavac ogurtsom dok stvarno skinula 3 kg, mi mužnje je super visina 190, težina 102,5 već ima 12,5 kg sreću)))

Diamond 2013/07/15 u 5:04 na jogurt s krastavcima težina zapravo ide, ja sam do 19 sati jesti uobičajenu niske masnoće hranu, a navečer (osobito nakon sportova) vidio malo šećera jogurt s krastavcima i sitno izrezati i tučeno blendere.Tak mnogo lakše prenosi dijeta.

Sabi 18/07/2013 u 15:26 Pozdrav svima, danas tri dana sjediti na jogurt s krastavcima ... osjećati dobro strašnu slabost Nadam se da će se po cijelom tijelu.

Bonchik 15/06/2013 u 9:16 djevojke danas treći dan dijeta padnu 2200 kg !!! Jedem heljda uz koktel ili svjetlosnih juhe !!! drži se, želim baciti 6 kg

6 Radar dijeta

Ova dijeta je izumio u Švedskoj ženski dijetetičar, navodi da je psihičko stanje gubitka težine žene kao što je važno za dobar rezultat. Njegova suština - u šest različitih mono-dijeta, razbijen jedan dan: riba, povrće, piletina, žitarice, sir i voće, - šest vrsta proizvoda, kao što su šest latica. Tijekom ove prehrane nije navikavanje organizma na hranu zbog svoje česte promjene, a on je prisiljen da koristi već prikupljene zalihe umjesto da nove.

pročitaj više.

Recenzije:

Cleo (35/161) 97 // 94 2013/07/21 u 8:29 prvi krug prolazi, skočio na drugo!

Gala (31/160) 61.1 57.2 // // Slobodno 2,5 tjedna do 57,2 / 55,2 // vyhodnoy55,7 / 54,9 // vyhodnoy54,3 / 53,3 // vikend 2013/07/21 u 10:23 Cleo ja dijeta je također vrlo ugodan, jednostavno i lako. Ne morate da se pridržavaju posebnog jela za doručak, ručak i večeru. Jednom pripremiti i jesti cijeli dan Aleksandra, konzervirane proizvode su zabranjene na popisu, međutim, ona bi rado jede

Cleo (35/161) 97 2013/07/20 18:02 Djevojke, halo, danas je dan voće i popis ovlaštenih proizvoda koji nisu pronašli nikakve marelice ili breskve kao što mislite, zašto ne mogu? Pogodite što ne mogu još

Gala (31/160) 61.1 57.2 // // Slobodno 2,5 tjedna do 57,2 / 55,2 // vyhodnoy55,7 / 54,9 // vyhodnoy54,3 / 53,3 // vikend 2013/07/20 u 18:41 Cleo, jesti zdravlje i marelice i breskve. oni su niske kalorijske

TANÇ 20/07/2013 u 19:08 Cleo (35/161) 97.Poostorozhney s abrikosami.tut netko napisao da ako jedu puno, vi svibanj pasti davlenie.Tak da bez fanatizma.

bundeva dijeta

Ovo nije mono-dijeta, ali dominiraju jela od bundeve i to (bilo - žitarice, juhe, pite, čak), koji se mogu dodati povrće i nezaslađene sokove i gljive. Bundeva - vrlo koristan povrća, koji sadrži puno hranjivih tvari, ali ova dijeta ipak je predviđen za 4 dana i predlaže izlaz iz nje (niske masnoće sir, nije odmah visoko-kaloričnu hranu, bundeva ukloniti iz prehrane postupno, ostavljajući 1 obrok dnevno).

pročitaj više

Recenzije:

Ekaterina 26.10.2010 u 6:48 sati Vrlo zanimljiva dijeta, a čini zadovoljavajući. Ali ja bih preporučio bundeve pite od kupljenog lisnatog tijesta za napraviti - to je ogroman margarina. Bolje je napraviti tijesto za knedle (nema viška masnoće i kvasac).

Natalia 2011/01/22 23:12 Sjedio sam dva puta na tykvennnoy diete.Mne ponravilos.Golod ne postoji, samo 8 kg.ya nije izgubio, već samo 4.Vrode su učinili sve što je još od pishetsya.Budu ponoviti dijetu od ponedjeljka do ostavljajući mjesec.

Jaje i sir dijeta Maggi

Temelj ove prehrane - uravnotežena unos proteina ravnomjerno raspoređenih obroka. Glavni proizvodi ove dvije varijante - jaja i doručak tvorog- s ovom prehranom lak i fiksni, ručak i večeru (uz povrće, voće, piletina, riba i nemasna govedina) su različiti svaki dan. Ova dijeta može biti dizajniran za 2 ili 4 tjedna.

pročitaj više

Recenzije:

Yulchenok 22/07/2013 u 20:41 Hello Girls !!! Evo danas s vama ... do tada pokušao Protasovke ... nisu dobili vrlo loš propuštan želudac ... a to nije dobro ... to je bio brz i Maggie jaje i sir o učinkovitosti isti ????? Ja sam vrsta kao jaje na selu, ali imam problema s jetrom ... kažu puno jaja ne mogu se sjetiti mogu izbjeći problemi u skute ide !!!!! Pomoć odbor

Stroynyashkoy 1e 1N 22/07/2013 u 22:32 Yulchenok ako problema s jetrom, onda je jasno da je potrebno na surutka, to ne smeta, baš kao što je to na snazi ​​ili ne, zdravlje je važnije! (Ili nemaju žumanjke).

Margarita 2013/07/23 u 3:38 Pozdrav, djevojke! No, drugi dan, super osjećaj. Pijem puno vode. za 1. dan vjerojatno popio 4 litre (topline), uviti obruč za 15 minuta u jutro i na večer, događaj sit-ups u jutro i 15 puta, a završava s medom ... cilj prije rođendan osvježiti ... nadam se na podršci

voće dijeta

Za sve ljubitelje voćnih! Plodovi su vrlo korisni, ali ne sadrži sve hranjive tvari, tako da traju dulje od tjedan dana za redom, u skladu s ovim dijeta nije stoit- nije manje učinkovit, uključujući opće zdravlje, dana voćnih posta - 1-2 puta tjedno. Na ovaj način prehrane, primijećeno je tjedan dana ili samo u obliku dane posta, morate jesti voće i povrće (osim banana) bez začina, maslac i umake - iu bilo kojoj količini.

pročitaj više

Recenzije:

Marina 2011/09/06 kod 13:43 Volim voće i voće svakako pokušati postiti dane. Ranije u danima posta sam pio kefir, ali ja stvarno ne sviđa, ili možda sam dobio dosadno.

Victoria 27.09.2011 u 20:26 Voće dijeta nije za svakoga. Dio o tome da ga uzrokuje - je proljev. Osim toga, kvaliteta plodova imamo zimi, na žalost, nije dovoljno.

Valentinovo 02.01.2012 u 0:42 vjerujem da voće dijeta je jedna od najukusnijih dijeta koje postoje na svijetu. Ali koliko ja znam, prekomjerni unos određenih voća može uzrokovati osjećaj težine u želucu. Stoga ne bi trebalo ljut na ovoj dijeti.

Anna 2012/03/13 kod 15:19 u ljeto sam zamisliti povremeno organizirati voće dijeta: a ukusan i koristan. Nikad primijetio ništa da lutaju. Ljeto svježe voće, a time i vitamina u njima više - pa ljeto i jesen je najbolje vrijeme za takve prehrane.

jogurt dijeta

Dokazano liječi njemački prehrane, uz pretpostavku dnevna potrošnja od 0,5 litara. prirodni jogurt bez šećera ili aditiva. Na dan kad bi trebao imati 4-5 obroka koji su podijeljeni i količinu jogurta. Sama hrana treba biti sastavljen od svježeg voća (400 g dnevno), 100 g mesa, 300 g svježeg povrća i ne više od 1,5 litara. voda. Također možete piti malo vode razrijediti voćnih sokova, među kojima je najvrijednija se smatra nar. Pacijenti autor ovog dijeta tvrdi da je izgubio težinu od najmanje 5 kg po 10 dana.

pročitaj više

Recenzije:

Anonymous 2013/06/14 kod 16:53 ja sam na ovoj dijeti za tjedan dana, a ja osjećam otlichno.pohudela 1,5 kg.teryayu težinu ravnomjerno, bez oštre skachkov.eto me happy

Irina 15.06.2012 u 20:56 koristim voćni jogurt. Obično oni sa žitaricama. Rezultat ne utječe, uvijek dobar kamiona, ali je okus bolji od običnog jogurta.

Irina 19.08.2011 16:36 Slažem se s činjenicom da je jogurt dijeta - vrlo ukusna. Općenito, ljudi imaju stereotip da prehrana - to je obvezno ograničenje, mnogi dijeta isključuje iz njihove prehrane razne slatkoće. Dakle, ova dijeta je za mene pravo otkriće, sa zadovoljstvom s vremena na vrijeme sam ga koristiti.

Zobena kaša dijeta za mršavljenje

Mono-dijeta, od kojih je maksimalno trajanje - 2 tjedna. Za svaki tjedan, možete izgubiti i do 5 kg. Zobena kaša - koristan proizvod ima pozitivan učinak na probavu. Glavni sastavni dio jelovnika zobena kaša, koja se smije - na okus - dodajte cimet i šljive, ali sol, šećer, med ili ulje ne može se dodati u kašu. Ova dijeta nije pogodan za trudnice i žene tijekom dojenja.

pročitaj više

Recenzije:

Olga 21.11.2011 u 11:30 Svakako probati ovu dijetu, pogotovo što su zobene pahuljice - to je moj doručak je gotovo konstantna, čak i izvan dijeta. Ona je vrlo korisna i normalizira crijeva.

Masha_masha 2012/01/20 kod 19:11 Dobro jutro. Danas je četvrti dan od zobena kaša. Dok -2kg. Nije loše. Tu su još -3, a ja ću jesti Dyukanu ili pokušati podijeliti obroke. Iako su mislili potrošiti dodatnih 1-2 dana proteina. Za mene je vrlo učinkovit. Tko je sa mnom? P.s. Prekomjerna tjelesna težina, što mnogi vjeruju, ja ne. Ali ja sam ugodno sa 52-53 kg. Danas 56.8kg. Do ljeta želim 50-51kg.

Anja 29.02.2012 u 12:14 Hello djevojke. Ja sam na zobene je 3 den.Skazhu istina je vrlo teško, uvijek želimo objesiti na. Pahuljice preliti kipućom vodom + dodaj pola greyfrukta. Moja visina je 160 - težina 75 vidjeti. Ali želim reći da je već na dan 3 želuca manji. Želim ti svu sreću i snagu.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Je li moguće izgubiti težinu nakon 30Je li moguće izgubiti težinu nakon 30
Kako odabrati fitness klub?Kako odabrati fitness klub?
Dijete zvijezde, izbor je vaš!Dijete zvijezde, izbor je vaš!
O problemima HIVO problemima HIV
Kako izgubiti Holiday 6 kgKako izgubiti Holiday 6 kg
Rahitis i njegova prevencijaRahitis i njegova prevencija
Heljda-kefir dijetaHeljda-kefir dijeta
Stomatološka zdravstvena ima izravan utjecaj na zdravlje i težine žene!Stomatološka zdravstvena ima izravan utjecaj na zdravlje i težine žene!
Dijeta za trudniceDijeta za trudnice
Koristi i štete od Ducane prehrani. Svi su „pro” i „kontra”.Koristi i štete od Ducane prehrani. Svi su „pro” i „kontra”.
» » Top 10 najučinkovitijih dijeta za brzo mršavljenje
© 2018 hor.herinhap.ru