hor.herinhap.ru

Bilo dana posta učinkovit?

Većina nutricionisti preporučuju post dana za mršavljenje i održavanje zdrave težine, a kao jedan od elemenata zdrave prehrane.
oh prednosti dane posta Mnogo je rečeno. Pogledajmo ih iz perspektive nekoga tko se zaista pomogao da se riješi viška težine.

Dakle, pregled žena, redovitim vježbanjem dana posta.

Za otprilike godinu dana sam organizirati dane posta jednom tjedno. I u ovom trenutku mogu reći da je nastup na sljedeća njih čini mi samo sretne osjećaje. Iako se na prvi tečaj morao sam uložiti sve napore za održavanje dan. Budući da sam bio čovjek, nije sklon da se ograniči snažno u hrani, pogotovo slatko. Ali došlo je vrijeme kad se u ogledalo pogledati još jednom ne žele.

To mi je pomoglo na 1. fazi? Ono što je najvažnije, možda - razumijevanje domaćih i kolega. Svi su se složili da ne podsjeti opet o hrani jedan dan u tjednu. Kuhati muža i djecu, pokušao sam dan ranije, tako da oni mogu zagrijati do današnjeg dana.
Međutim, sada, kada je tijelo se koristi za, mogu podnijeti pogled na bilo koji obrok, znajući da sutra tiho sam jesti što god želim. I prvi put je morao osjetiti nelagodu od nemogućnosti nešto žvakati na. Na sebi je imao sam osjećati kako jaku psihološku ovisnost o toj želji. A koliko hrane konzumiramo je zapravo nepotrebno „hvala” na ovaj odnos i rastezanje želuca. Oko 2 mjeseca kasnije sam bio u mogućnosti da biste dobili osloboditi od stalne želje da „žvakati”.

U tom smislu, veliki plus u post dana da morate prilagoditi sebi patiti samo jedan dan u tjednu. U tom slučaju, u stvari, učinak je bio mnogo jači nego što sam čak i očekivala.

Prvo, postupno sam počeo da biste dobili osloboditi od ovisnosti hrane i na ostale dane, kao rezultat utjecaja, naravno, na moje težine na bolje.
Drugo, tijekom istovara dana želuca smanjuje tako sutradan, ako su htjeli „otest” zapravo jede mnogo manje nego u danima prije ispuštanja. I s vremenom, bez da ga primijeti, počeo sam jesti manje i na ostale dane, koji je također dužan da utječu na slici.

Još jedan plus tjedno iskrcavanje na tijelu - priliku da se odmori tijekom probavnog trakta. Želudac, crijeva, jetre i bubrega, mokraćnog mjehura dobiti priliku za odmor od beskrajnih trudova, i zato što imamo, usprkos razvoju znanosti, ne postoji mogućnost da promijene svoje tijelo u mjeri u kojoj nošenja.
Ako povremeno želudac bol ili peckanje u stranu, pokušati dogovoriti jedan dan posta, svakako u ovom danu takve neugode koju iskustvo.

Za godinu dana sam izgubio 21 kg. Osim toga, za sebe, zaključio sam da su dani posta - odličan način da i dalje podržavaju i težinu i zdravlje. Ako shvatite da vaše zdravlje je daleko od idealnog, pokušati promijeniti nešto u svojoj prehrani barem jednom tjedno.

S obzirom na određene recepte za istovar, svi pojedinačno ovdje. I za jedan se ne sviđa mlijeko, pa najpopularniji posta dan molokochae - Ne za mene. Ja obično vole ljeto - bobice sa kajmakom, a zimi - naranča ili grejp plus nekoliko kriški tamne čokolade, ako se ne osjeća dobro, jesti dnevno je još žličicu - dvije meda. A u zadnje vrijeme postaju sve češći post dana na vodi.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Prednosti dana postaPrednosti dana posta
Post dana za mršavljenje na kašuPost dana za mršavljenje na kašu
Šteta molokochayaŠteta molokochaya
Dan Dijeta po danuDan Dijeta po danu
Dan krastavac postaDan krastavac posta
Dana postaDana posta
Molokochay - izgubiti težinu učinkovito i ukusnaMolokochay - izgubiti težinu učinkovito i ukusna
Vježbe u dane postaVježbe u dane posta
Dijeta „iz dana u dan”Dijeta „iz dana u dan”
Dijeta i prehrana po 500 kalorijaDijeta i prehrana po 500 kalorija
» » Bilo dana posta učinkovit?
© 2018 hor.herinhap.ru