hor.herinhap.ru

Pozitivan stav prema prikladnosti

Većina ljudi smatra da je fitnes i dobra prehrana su važne za njihovo zdravlje. Nema sumnje da je tjelesna aktivnost i vježbanje pomoći da se osjećate bolje i žive duže i zdravije.

Ipak, mnogi i dalje ignorirati vježbanje i zdravu prehranu. Smatraju da je to vrlo teško - za početak da se uključe u fitness, i što je najvažnije - nastaviti raditi vježbe za dugo vremena.

Ako niste jako aktivni ili ne žele trenirati bilo kojeg razloga, možda su formirali negativno mišljenje o prikladnosti? Može već dovoljno da mislim da je fitness - to je teško? Dakle, vrijeme je da promijene svoje mišljenje u pozitivnom smjeru.

Jedan od uobičajenih stereotipa - fitnes vremena. Čest izgovor: „Nemam vremena za vježbanje.” Ali mislim, bit će vam potrebno samo 1/48 dio dana, ili 30-minutni trening. Većina ljudi troši puno više vremena. Ako zaista želite smanjiti težinu svoga tijela, fitness trebalo biti prioritet u vašem životu. program mršavljenja i sposobnost trebate planirati kako bi se proizvesti željene rezultate. Dopusti 30 minuta dnevno za vježbu. Nemojte reći da nemaju vremena, jer možete ustati pola sata ranije ili otići u krevet malo kasnije nego inače.

Još jedan negativni stereotip - mnogi doživljavaju fitness kao prisilu. Oni misle: „Da, morate trenirati, ali mrzim vježbati, jer su komplicirani i dosadno, ja se ne mogu donijeti učiniti ih svaki dan.” Vjerojatno, ovi uvjeti negativne misli o tjelovježba dolaze iz djetinjstva. Svi se sjećamo nezanimljiv tjelesni odgoj nastavu u školi, kada smo bili prisiljeni raditi vježbe. Kao rezultat toga, neki nesvjesno formira negativan stav prema teretani.

Većina ljudi treniraju samo kada pokušavate izgubiti težinu. Oni vide fitness kao kaznu za svoje proždrljivosti. To u svakom slučaju ne bi trebalo biti, ne mogu se predvidjeti fitness, kao mučenje ili kazni. To bi trebao izazvati samo pozitivne emocije.

Navikli na fitness treba biti postupan. Počnite s malim opterećenjima i odabrati najprikladniji fitnessa. Na primjer, ako ste se bojali brzog aktivnog pokreta, joga ili pilates - to je ono što vam je potrebno. A ako u pozadini prekomjerne težine imate bilo kakvih uvjeta, kao što su proširene vene, artritis - možda vam stane fitball.

Nakon što je započeo raditi kondiciju, često ponavljati: „Ja mogu”, „ja sam jači, zdraviji, više energije”, „Moj lik postaje savršena”!. To će vam pomoći promijeniti svoj stav prema vježbe. Nakon nekoliko treninga ćete shvatiti da fitness nije tako teško kao što se činilo prije. Možete početi dobivanje zadovoljstvo treninga. Tada ćete sigurno će uspjeti u borba sa svojim prekomjerne težine.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako fitness u toplinuKako fitness u toplinu
Fitness u programu mršavljenja Margarita kraljiceFitness u programu mršavljenja Margarita kraljice
Fitness nakon poroda: Kako izgubiti težinu nakon poroda carskim rezom ili za vrijeme dojenja?Fitness nakon poroda: Kako izgubiti težinu nakon poroda carskim rezom ili za vrijeme dojenja?
Osobni fitness trenerOsobni fitness trener
Glavne komponente zdravog načina životaGlavne komponente zdravog načina života
Vanjski fitnes: fitness na otvorenomVanjski fitnes: fitness na otvorenom
Fitness - gdje početi?Fitness - gdje početi?
Fitness za tinejdžerkeFitness za tinejdžerke
Soft-fitnessSoft-fitness
Ovisnost fitness: što je to i kako se boriti protivOvisnost fitness: što je to i kako se boriti protiv
» » Pozitivan stav prema prikladnosti
© 2018 hor.herinhap.ru