hor.herinhap.ru

Ugljikohidrati-free dijeta - jelovnik i stol proizvodi

prehrana ugljikohidratima bezDijeta se temelji na potrošnji velikih količina bjelančevina i smanjenje ugljikohidrata, je dobivanjem popularnost. Rezultati su upečatljiv, jer kilogramima i taljenje očima. Danas ćemo pokušati razumjeti suštinu prehrani, odlučiti što se može konzumirati, a što se ne može govoriti, što bi trebali biti uključeni u svakodnevnoj prehrani s prehranom.

sadržaj:

Ugljikohidrati-free dijeta - jelovnik i stol proizvodi
Proizvodi ugljikohidrata bez

Suština prehrani


Dakle, temelj ovog pristupa mršavljenja ne postane kontrolu potrošnje masti ili brojenje kalorija i smanjenja potrošnje ugljikohidrata. Na dan može biti više od 40 grama ugljikohidrata, te u početnoj fazi. - 20 g izvor energije postaje manja, tako da je tijelo je prisiljeno koristiti svoje rezerve, što je rezultiralo tijelo počinje gubiti na težini. Glavne prednosti dijeti je da ne može organichivat broj proizvoda, a ne da se mučiti do smrti, izbornik je na vlastitu odgovornost. Glavna stvar je da piju što više tekućine (ali ne u roku od 30 minuta nakon obroka) nije 2-3 sata prije spavanja, jesti hranu u malim količinama, ali barem 5 puta na dan, pokušati minimizirati uporabu ulja za prženje. Kao i kod bilo koje dijete, ugljikohidrata bez ima svoje kontraindikacije. To su bolesti srca i krvnih žila, probavni sustav, bolesti bubrega, trudnoća i dojenje. Sjeti se da je isključenje iz prehrane ugljikohidrata - ozbiljan test za tijelo, tako da vaš liječnik bi trebao pratiti korake mršavljenja.


Što mogu jesti na dijeti ugljikohidrata bez

Razmislite popis namirnica koje možete jesti tijekom procesa mršavljenja. Meso, riba i morski plodovi su dopušteni u bilo kojem obliku i na bilo kojoj količini. Ono što je najvažnije, pobrinite se da je količina masti ne prelazi dopuštene granice. Dopušteni su kao jaja, niske masnoće sir, sir. Mala količina ugljikohidrata tijelo je bolje pripremljen od povrća, salate, citrusa.

To se ne može jesti na dijeti ugljikohidrata bez

Popis onoga što ne možete imati puno opširniji. Ukupno zabrana podliježu sve vrste brašna, kao i sve vrste tjestenine. Šećer, med, skuta mase, džem i marmelada, slatko jogurt treba ukloniti iz prehrane. Nemojte zaboraviti da su mnogi pića su također izvor ugljikohidrata, na primjer, pivo, alkohol, posebno slatke sirupe i sokove, gazirana pića, slatke milkshake, sokova. Od voća treba odbiti, jer je u njima količinu ugljikohidrata i visok šećer.

Tablica proizvoda za prehranu ugljikohidratima bez

Ako odlučite pokušati smanjiti ugljikohidrata u prehrani, ne možete učiniti bez stola proizvoda. Isto tako, ima smisla imati osobni dnevnik prehrane, koji je ne samo popis dopuštenih i zabranjenih namirnica, ali i meni za tjedan dana. Dakle, to će biti lakše slijediti plan. Ako jedete nešto iznad norme, zapišite naziv proizvoda, izračunati količinu ugljikohidrata, podesite, ako je potrebno, svoje prehrane.
Obzir količinu ugljikohidrata u glavnim proizvoda: kruh-50, Rice-71 62-heljda, mesa, kobasice, slanine, jaja, kobasice, riba-0 jaja, 0, 5, 2-skuta, mlijeko 7 kefir- 3 i t. d.

Ugljikohidrati-free dijeta - jelovnik i stol proizvodi
Recepti ugljikohidrata bez

Meni prehrana ugljikohidratima slobodan za tjedan dana

Razmotrimo dijeta za tjedan dana. Zapamtite da trebate jesti barem 5-6 puta dnevno. Temelj bilo koji obrok - 200-300 g bilo nemasno meso, riba ili peradi, također se može zamisliti ne više od 300 g svježeg povrća, limun 1-2 (na primjer, grejpa), najmanje litri vode, zeleni čaj, bez šećera.

Ovdje je primjer: Doručak - pola grypfruta, ručak - jaje i nezaslađen kave ili čaja. Često puta na ručak, nisu dovoljni. Ako jedete doručak nakon što si možete priuštiti 2 jaja, sok od grejpa ili kavu. Na ostalim danima za doručak seshte nemasnog svježeg sira ili sira. Ručak - 200 g mršav kokoš ili bilo koja druga mesa, 200 grama zelene salate. Kao punjenja, koristite sok od limuna. Za ručak možete završiti jesti grejp ili piti šalicu čaja. Za večeru, savršeno kuhana ili kuhana na par riba. Ne zaboravite da je vrlo stroga dijeta treba promatrati ne više od 10 dana, a zatim smanjiti dnevni unos ugljikohidrata.


Recepti za prehranu ugljikohidratima bez

Nemojte misliti da je dijeta zahtijeva odustajanje ukusnu hranu, što je najvažnije, ispravan i raznolik kuhati. Ovdje su neke recepte.

1. cheesecakes.
Ako zaista želite u brašno, zatim pržiti sebi posebne cheesecakes. Pomiješajte svježi sir sa niskim udjelom masti mekinje, dodati vruću tavu malo maslinovog ulja. Jednostavna i ukusna.

2. Juha s ribljim kuglicama
Teško je raditi bez tople juhe za ručak. Budući da riba dijeta bez ugljikohidrata dopušten, a zatim pripremiti ukusan juha okruglice ribe koja je samo 1 gram ugljikohidrata na 100 g gotovog proizvoda.
Ugljikohidrati-free dijeta - jelovnik i stol proizvodi
sastojci:

  • riblji fileti - 800 g;
  • ribe bujon - 1 litra,.
  • 2 luk, lovorov list (2 jedinice);
  • sol, mirodije, bilje (okus).

Twist brusilica riblji fileti sa lukom. Zatim posolite i popaprite pripremljeni nadjev. Formiraju mesnih okruglica i uroniti ga u kipućoj ribe juha, razrijedi s vodom. Zatim dodajte lovorov list juhu, kuhati mesne okruglice dok kuhani, onda davati u zdjele i dodajte svježe bilje.


Ugljikohidrati-free dijeta: Smršavio recenzije

Veronica, 24 godina. Na takvoj prehrani, sjeo sam mjesec. I to je jedina dijeta koja mi je dao relativno lako. Težio 65 i 58. Ovi rezultati postao posljednjih mjesec dana, nikada nisam bio u mogućnosti postići. Nisam odustati piletinu i ribu, što mi se sviđa jako puno. Po mom mišljenju, to je prilično zimski dijeta kada plod u prodaju malo i nema napast da ih jesti. Dok jabuke i naranče, ja sam još uvijek jede. Brašno i slatko zabranjeno. Pa, sve dijete tako da je obično najteži. Vjerojatno više od mjesec joj da sjedi i dalje nije u redu. Težina (7 kg), iz kojeg sam dobio osloboditi od mene dok ne vraća. Za posljednjih šest mjeseci, i tako vagati, iako ograničenja na dijeti ne drže.

Marija, 30 godina. Imam 30 godina starosti ima problema s težinom 64 kg s povećanjem od 170. Htio sam izgubiti 5 funti, jer su očito suvišno. Znao sam da je moja slaba točka - to je ljubav škroba hrane, dan ne može živjeti bez peciva, kolača i kolačića, tako da je prva stvar spustile brašna, ali kruh od cjelovitog zrna ostavio par dnevno. Bilo je teško se priviknuti da pije više vode, jer je tako važno u prehrani. Ako pijete dovoljno, težina neće otići. Jesti 5 puta dnevno, jede staklo, ne više. Trajala je 15 dana, ishod je već započeo 3 kg, bilo je teško, ali sam imao cilj. Sada ću pokušati nastaviti jesti pravilno, kako se ne bi vratili na težini, u stvari, ugljikohidrati su potrebne tijelu, ali pravo, ali ne i kruh i slastice. Ispravno kažu, problem je u glavi.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako brojati masti, proteina, ugljikohidrata sušenjem za muškarceKako brojati masti, proteina, ugljikohidrata sušenjem za muškarce
Dijeta vale (protuupalni)Dijeta vale (protuupalni)
Ugljikohidrata izmjena ili cik-cak dijetaUgljikohidrata izmjena ili cik-cak dijeta
Dijeta Dr. Atkins: Jednostavan način da se zaustavi debljanjeDijeta Dr. Atkins: Jednostavan način da se zaustavi debljanje
Kako jesti za izgubiti težinu?Kako jesti za izgubiti težinu?
Sol-free dijeta za mršavljenje: načela, recepti, recenzijeSol-free dijeta za mršavljenje: načela, recepti, recenzije
Komponente Snaga u slikamaKomponente Snaga u slikama
Dijeta Silvio BerlusconiDijeta Silvio Berlusconi
Low-carb dijeta KremljLow-carb dijeta Kremlj
Dijeta za olakšanje i zategnuta tijelaDijeta za olakšanje i zategnuta tijela
» » Ugljikohidrati-free dijeta - jelovnik i stol proizvodi
© 2018 hor.herinhap.ru