hor.herinhap.ru

Dnevnik gubitka težine ili moj način postroynet

Dnevnik gubitka težineZimi mi već ne baš idealni lik je u prilogu nekoliko dodatnih kilograma, ali budući da su svi moji prijašnji pokušaji da se izgubiti težinu bili neuspješni, ovaj put sam odlučila smršaviti za znanost.

Ja početi odlaskom psihologa, koji je prijavio da je cijeli život bio sam udario po kompleksima o vlastitom težinom. Tijekom konzultacija sam bio obaviješten da je uz pomoć samo-hipnoza možete postići bilo koje stranice, samo trebate prestati uključenje u samokažnjavanju. Ne možete nazivati ​​se kolona i zloupotrebe za svaki komadić slatko.

Tvrdi dijeta blokada um gotovo više nego osjećaj dodatnih kilograma. Hrana - izvor energije, pa posta nije dopušteno. No, vježba - potrebno za lijep lik, štoviše, to je vrijeme da se odvratiti od razmišljanja o hrani.

Dakle, odlučio sam se definitivno postroynet ljeto.

ponedjeljak
Budući da sam uvijek je lijepo započeti novi život u ponedjeljak, odlučio sam ne mijenjati navike, i ovaj put, počela je istraživati ​​moderan japanska dijeta. Sport Ne osobito sviđa, ali uvijek voljela plivati. Tom prigodom, napokon sam upisao u bazenu.

Izbornik je bio prilično siromašan, kao i većina pristojan bio samo doručak s prehrambenim keksa i kave. Za ručak, imamo sok od rajčica, dva kuhana jaja, kupus salatu i kuhana riba za večeru. S obzirom da sam večeri proveo sat vremena u bazenu, a onda s istim uspjehom ne mogu ručati u načelu, budući da su kao nepodnošljiv. Zaspe, ja se zamisliti na plaži lijepo i skladno.

utorak
Proizvodi postao još manje kao doručak je položeno nekoliko krekera, komad ribe za večeru i salata, a večera je gotovo odsutan, kao šalicu jogurta sa komadom crnog kruha, ne mislim na sebe. To je pomoglo odvratiti dobru komediju na TV-u, ali u reklamama da se suzdrže od raiding hladnjak je jako teško.

srijeda
Raspoloženje na nuli, želim ubiti cijeli svijet, vidi se oko hrane. Želja pljuvati po svemu i prestati dijeta raste, zaustavlja samo sažalijevati sebe, što je za dva dana ja ne bi se mučili do smrti?

Kaša od zobena kaša na obrano mlijeko za doručak činilo vrlo ukusna i bez šećera, za ručak opet su bile mrkve sa sirom i voćem na večeru. Otišao u krevet u osam sati, inače bih otišao tamo.

četvrtak
Ja dovoljno sna i raspoloženja puno bolje. Što sam učinio!
Za doručak postojala je velika jabuka za ručak omlet i salatu za večeru i mandarina jogurt. S obzirom da je večer bila planirana bazen, guste hrane neće ići na sve.

petak
Traperice su postali slobodniji, koji nije mogao uspjeti zadovoljiti. Pogledao sam u ogledalo i rekao sam sebi da sam atraktivna. Postoji još 9 dana prehrani. Stojim!

Na putu kući kupila novi traperice veličine manji. To je sada nema povratka.

Odlučio sam da dosizhu točno na dijetu prije kraja. No, i dalje sjedi na izgladnjivanje dijeta ne ide, pišemo bolje i više u fitness klubu i da će naučiti jesti pravilno. Do ljeta će sigurno izgubiti na težini.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Hipnoza za mršavljenjeHipnoza za mršavljenje
Top 5: dijeta posta za mršavljenjeTop 5: dijeta posta za mršavljenje
Kornelia Mango dijetaKornelia Mango dijeta
Smršavite - opuštanjeSmršavite - opuštanje
Gubitak težine ne znači gladi!Gubitak težine ne znači gladi!
Je li moguće izgubiti težinu uz pomoć furosemidaJe li moguće izgubiti težinu uz pomoć furosemida
Kako izgubiti težinu za novu godinuKako izgubiti težinu za novu godinu
Dan Dijeta po danuDan Dijeta po danu
Svjesni sklad - gubitka težine lakoSvjesni sklad - gubitka težine lako
Psihološka priprema za dijetuPsihološka priprema za dijetu
» » Dnevnik gubitka težine ili moj način postroynet
© 2018 hor.herinhap.ru