hor.herinhap.ru

Disanje Strelnikova: korisna vježba za mršavljenje

Disanje Strelnikova za mršavljenje, a ne samoStrelnikova vježbe disanja su postali popularni ne tako davno, kada je postalo jasno da ih se može koristiti za mršavljenje. Osim toga, vrlo Strel'nikova i ne razmišljati o takvim učinkom stvorio svojim gimnastici. Izvorno gimnastika Strelnikova - to vježbe za obnovu glasovanja. Tek s vremenom dokazano i druge koristi od vježbe disanja. Sada je znanstveno dokazano blagotvorno djeluje na dišni Strelnikovoj za:

  • pluća ventilaciju;
  • poboljšava cirkulaciju krvi;
  • ispravljanje zakrivljenosti kralježnice i prsnog koša.
  • Ostvarivanje gotovo sve mišiće unutarnjih organa, što doprinosi poboljšanju cijelog tijela i fizički i emocionalno.

Disanje Strelnikova za mršavljenje, a ne samo

Što je suština disanja Strelnikova?

Glavni princip u podlozi ovu tehniku ​​- oštar unos daha nosa do uporabe dijafragme i pasivnog prirodnog izdahnite kroz usta. Da bi se razumjelo kako je moguće kombinirati, preporučamo da gledati video, a vježbe Strelnikova vježbe disanja su pokazali ispravno. Nakon početnog pregleda, a vi možete učiniti ove vježbe za obavljanje: Vjeruj mi, ne postoji velika stvar.
Disanje Strelnikova za mršavljenje, a ne samo

Vježbe disanja Strelnikova

Dakle, ako ste se odlučili da se uključe s ovom metodom, trebali naučiti niz osnovnih vježbi.
Na prvi dan samo to uporabe klase:

  1. Dlanove. Stojeći, lakat zavoja upravljao dlanove prema gore. Oštro udahne nos 4 puta bez prekida. U isto vrijeme smo stisnuti dlanove. Izdahnite sve vježbe - prirodno, kroz usta. 5 sekundi odmora. Ponovite 24 puta.
  2. Epaulettes. Clenches šake, naslonjen na njih do želuca. Udisati 8 puta. U ovom trenutku, ruke dolje oštro ispraviti. Izdahnite. 5 sekundi odmora. Izvođenje 12 puta, kao i na sljedeće slučajeve.
  3. Pumpa. Udovi su izostavljeni. Mi nagnuti prema naprijed za 90 stupnjeva. Paralelno s nagibom - jakog daha. Tijekom padini - preko daha. Ekstenzije - možete izdahnuti.

Zatim dodajte jednu vježbu svaki dan.

  1. Mačka. Četka na bokovima, dlanovi se okrenuo prema podu. Noge na podu ne otkinuti! Početak rada: malo čučeći, okretati torzo udesno. U isto vrijeme - oštar dah. Vrativši se u početni položaj - izdahnuti. Bez odmora, kao i - na lijevoj strani.
  2. Zagrliti ramena. Koljena u visini ramenog. Snažan dah i istodobno dramatično prekriži ruke, grleći sama ramena. Oslobađanje zrak iz pluća, šireći ruke.
  3. Veliki njihalo. Nagne se naprijed. Paralelno disati. Mi ispraviti - izdahnuti. Sag natrag, držeći se ramena i ruke - dah. U startnoj poziciji - izdahnuti.
  4. Okreću glave. Skrenite desno - udisati. Bez zaustavljanja - lijevo, udisati. Između udisaja. Vrat opušteni.
  5. Uši. Dah. Nagnite glavu prema nazad i uzdisati nos. Tada se u suprotnom smjeru.
  6. Pendulum glavu. Udisanje, naginje glavu na prsa. Izdahnite, bacanje natrag natrag.
  7. Jata. Lijevu nogu lagano naprijed i ravno. Pravo - nazad. Natrag - točno. Mi lean cijelo tijelo, prvi na lijevoj nozi, a onda se na pravom čarapa, malo kniks. Sve - u isto vrijeme daha. Nježno se vratiti.
  8. Korake. Stojeći podizanje savijena noga u struku to ispraviti, s druge - čučanj. Mi smo ga nositi na udisaju. Izdišete, ja sigurno.

Disanje Strelnikova za mršavljenje, a ne samo

Kako smršati uz pomoć vježbe disanja?

U stvari, prednosti gimnastičkog Strelnikova u smislu mršavljenja nije tako velika. Umjesto toga, on odnoyu žele da biste dobili osloboditi od extra pounds nije dovoljno. No, ako se kombiniraju s drugim metodama i postupcima, a zatim - da! Dno crta je da dišnih vježbi Strelnikova, kao što je već navedeno, povećati cirkulaciju krvi brzo. Dakle - ubrzanim tempom sagorijevati masti. Osim toga, tako da ih obavlja u jutro na prazan želudac u svježem zraku, razvili smo sve mišiće u tijelu i programirati se na zdrav način života. Ukratko, hrane stuffs onda jednostavno ne žele. Isprobajte ga!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Vježbe za mišiće licaVježbe za mišiće lica
5 Biljeg dah Bodyflex5 Biljeg dah Bodyflex
Vježbe disanja za mršavljenje trbuh i straneVježbe disanja za mršavljenje trbuh i strane
Gimnastika Strelnikova mršavljenjeGimnastika Strelnikova mršavljenje
Oksisayz - vježbe disanja za mršavljenjeOksisayz - vježbe disanja za mršavljenje
Bodyflex: vježbe „u trbuhu”Bodyflex: vježbe „u trbuhu”
Qigong za mršavljenjeQigong za mršavljenje
Bodyflex: vježbe „dijamant”Bodyflex: vježbe „dijamant”
Bodyflex: vježbe „ružnoća”Bodyflex: vježbe „ružnoća”
Vježbe disanja BodyflexVježbe disanja Bodyflex
» » Disanje Strelnikova: korisna vježba za mršavljenje
© 2018 hor.herinhap.ru