hor.herinhap.ru

Kako ići na dijetu

Kako dijeta pravilnoKako ići na dijetu, tako da ne razbiti i kako bi se postigla željeni rezultat, stvar u pitanju većina djevojaka i žena u uoči plova. Međutim, jako, jako siguran da morate uzeti u strogom niske kalorijske dijeta, a ne, na primjer, na biciklu se hitro od dodatnih kilograma i tuge u nepoznato? Ali ozbiljno, većina nas odabrati vrlo stroge mjere kako bi se dobili osloboditi od par nabora. A najveća pogreška lijepe polovice čovječanstva - spontani pristup tom procesu.

Kako ići na dijetu: psihički pripremiti

Kad se s „to je” ideja? Tijekom dolikuje vrh i kupaće kostime za ljeto, ili kada su prestali isticati omiljene traperice, naravno. Ili možda netko koga se ne previše taktično ukazivao na porast težine. U svakom slučaju, ako ste se odlučili smanjiti obroke u trenutku tuge, ljutnje ili frustracije, ništa dobro će doći od njega.

Vi, kao strogi roditelj, početi mučiti svoje tijelo ograničenja i „Extra klase” vježbe. Kao rezultat toga, „unutarnje dijete” pobunjenik, i ubrzo ćete pljuvati po svim prehrambenim preporukama, te će se utješiti s izrazom „Ja sam tako lijepa”, a možda i još jedan kolač.

Moralna obveza na dijeti znači da ste se odlučili za to ne zbog ljutnje na sebe ružan ili zbijeno-dolikuje bluza, ali kako bi postao bolji.

    Pravilna motivacija mršavljenje - „Ja to iz ljubavi prema sebi, jer mi se sviđa jednostavnost cijelog tijela, želim biti zdrava i lijepa.”

Glavna stvar - da shvate da je zdrava prehrana pomoći će samo svoje tijelo, i neće toliko muka za vas.

Kako ići na dijetu: pripremiti fizički

Često se preporučuje da se „iskrcati” prije prehrani. Mi to razumijemo doslovno i početi tražiti strogi dana posta. Na kraju, nakon par dana samokontrolu na kefir, želite briga za cijeli ovaj pothvat, i vratiti se na trag. Nije potrebno razumjeti izraz „istovara” doslovno. Ako želite ispravno ići na dijetu, pokušati poboljšati svoju prehranu i danas.

Svaka dijeta za mršavljenje će biti prebačen lakše ako nekoliko tjedana prije njega, ograničiti količinu masne hrane. Pokušajte odustati pržene hrane uopće. Nemojte jesti meso, pečena sira i majoneze. Ostavite salatu na tanjur majoneza.

Možete jesti bilo kaša na vodi, juhe, low-fat slastice poput bijelog sljeza i marmelada, voće i povrće, te bi salate s prirodnim maslina ili drugih biljnih ulja.

To će vam pomoći malo da se prilagodi zdrave prehrane i prehrane neće biti šok za tijelo.

Drugi „hir” naše hrane - tri u jedan aparat, kolači i slastice koje sadrže oba šećera i masnoća. Prvi proizvod zamijeniti prirodnu mlijekom, dobro, a posljednja dva su bolje jednostavno izbrisati vrijeme mršavljenja dijeta.

Učinite to pravilo jesti jednu žlicu jogurt bez masti prije bilo slatko snack. Dakle, možete dobiti osloboditi od povećanog apetita prije i nakon Goodies. Dokle god napraviti male promjene u prehrani, pokušati „brinuti” najmanje stresno razdoblje kada je prehrana odgovara i početi aktivno borbu s kilogramima u tom mirnom razdoblju. I zapamtite, strpljenja i strategija mršavljenja su bolji od brzine i napada.

Preporučujemo: Odabir dijeta za mršavljenje

Fitness trener Elena Selivanov - posebno za https://AzbukaDiet.ru/.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Prikaži o mršavljenja - poticaj da ide na dijetuPrikaži o mršavljenja - poticaj da ide na dijetu
Snaga volje ili zašto tako teško dijeta?Snaga volje ili zašto tako teško dijeta?
Priprema za dijetuPriprema za dijetu
Lijepa trbuh gnjavažaLijepa trbuh gnjavaža
Koja je dijeta plesačaKoja je dijeta plesača
Proteinska dijeta. Recenzije i rezultatiProteinska dijeta. Recenzije i rezultati
Božić kostimi godine žuta tigarBožić kostimi godine žuta tigar
Odabir uravnoteženu prehranuOdabir uravnoteženu prehranu
Psihološka priprema za dijetuPsihološka priprema za dijetu
Mršavljenje PsihologijaMršavljenje Psihologija
» » Kako ići na dijetu
© 2018 hor.herinhap.ru