hor.herinhap.ru

Mlijeko čaj za mršavljenje

mlijeko čaj za mršavljenje
Poznati mlijeko čaj može piti i mršaviti! Jedan je post dana tjedno plus molokochae Pravilna prehrana za mršavljenje ostale dane - i dodatnu težinu će otići.

Korisno ako mlijeko čaj

Čaj i mlijeko međusobno neutralizirati negativne aspekte međusobno: čaj olakšava probavu mliječne masti i mlijeka „omekšava” učinke kofeina.

    Treba imati na umu da mlijeko čaj diuretik i choleretic učinak, pa ga koristiti samo dan kontraindiciran u određenim bolestima.

Raširena upotreba mlijeka čaj za mršavljenje je zbog svoje sposobnosti da smanji apetit. Kao rezultat toga, ako nemate kontraindikacije, post dan na čaj s mlijekom prenosi lako.

Također, provjerite mišljenja provode dane posta na čaj s mlijekom dijeta na našim web stranicama, možete ih vidjeti ovdje, u ovom članku smo izabrali neke savjete „iskusni” za početnike.

Da li svi stati na mršavljenje čaj s mlijekom?

molokochay djevojka ne odgovara svima, ako ste hladno istovar dana ne mogu spavati, i, ispričavam se, ići na wc - to znači da ste vjerojatno da će netolerancije mlijeka, bila sam tako,
sjedio u društvu s prijateljem, ona se dobro osjeća, ja - strašno, to je dugoročni učinak mršavljenja, ja sam - za dan, a onda se sve vrati,
Sada sam povremeno sjesti na jogurt sa svježim sirom - učinak je ne manje tolerira puno lakše i tijelo funkcionira kao sat.

Istovar u čaj s mlijekom nisu prikladne za bolesti bubrega, za vrijeme trudnoće i dojenja, pri niskom tlaku i sklonosti nesvjesticu.

Rezultati i savjete o danima posta

Molokochay na pravilnskomu)))
Uzmi 1,5 litara obranog mlijeka (i ili vrlo nizak sadržaj masti) ne kuhati i povećati na 80 stupnjeva, kad fino mjehurići idu uz rub tave, dodajte 3 žlice zelenog čaja lista i ostavljena da se uliti 20 minuta. Soja (ja još uvijek ostavlja i istisnite))) i pije, naizmjenično s vodom nužno !!! Inače mlijeko će donijeti sve mišiće i kalij će biti vrlo hladno. Nemojte piti u večernjim satima, a onda spavati noću neće biti. Ne mogu sjediti više od jednog dana, kao molokochay - ne prehrane, i dan posta. Vrlo učinkovita, budući da se u ubrzano smanjuje veličinu želuca, primijetio da ni jedan od mene.
I ne zaboravite započeti svaki dan uz šalicu vode u svakom slučaju !!! Ovo je klasičan recept za MCH. Tu su odstupanja - smije se zeleni čaj dodataka (ponekad uzeti zeleni ili oolong čaj s đumbirom mlijeka - ukusno, ali ipak radije samo zeleno!)
Ne razrijeđen s vodom, ne vidim smisao, svejedno to nije čaj s mlijekom i molokochay)) Evo ga, naši pomoćnici i korektora figure - MOLOKOCHAY!

I piće u jednakim omjerima tijekom 40 minuta, naizmjenično molokochay i vode. Nemojte piti poslije 18:00 i ne učiniti dovoljno mnogo jaka 3 žlice 1,5 litara mlijeka, najbolji zeleni čaj. HoTsTsTsa jesti uopće!

Prvi put kad sam to učinio, a samo 1,5% masnoće mlijeka, mi obrano poslijepodne s vatrom nećete naći, dakle, razrijeđen s vodom, kada za infuziju, i 3 žlice. žlice zelenog čaja, ali to je vrlo teško za mene, cijelu noć zvijezde očito mislio je moje tijelo osjetljive na kofein i stoga smanjena doza.

Tako sam molokochay dan, sljedeći dan - doručak obična, večera - salata i piletina / riba, onda opet molokochay
2 dana stalno ide kilogram, kao ispraznite jednom svakih 5-6 dana za 2 mjeseca sam izgubila težinu od 79 do 71kg.

Od 10. siječnja, početak slijediti prehranu, prva tri tjedna jeli 1000 kalorija, eliminirati masti, pržena, brašno, slatko, ostavljajući samo pravu hranu, i onda, kada discipliniran trbuh, navikli da jedu manje, počeo jesti preko dana, što je normalna prehrana dan jogurt, dobro, a sad 2 puta tjedno, zamijenite kefir dana molokochaem.
Kao rezultat toga, za 3 mjeseca, četvrti otišao sam izgubio 13 kg kako živim, ja ću živjeti u vremenu do 60 kg, a onda ćemo vidjeti što i kako dalje. Želim ti uspjeh)))))

Danas opet na MCH. Usput, ja sam sam napraviti „lijeni” način. Samo dodajte zeleni čaj mlijeko, negdje 1/3 šalice. Pa ja cijelo vrijeme. I ovdje zadnja dva tjedna na minus 1,500-1,800 kg! Danas prosuđuje u jutarnjim satima, a onda na 600 grama, čak i manje nego što je bilo prekjučer! Iako MCH pio koliko je u ponedjeljak. To je takva radost!

Usput možete na molokochay učiniti drugačije, ja sam osobno pokušao i na svakom opciju za sebe:
2 žlice. crna i zelena. 20 minuta, ne držite previše gorak i uvijek podnijeti med, rezultat je još uvijek tamo.

Kako izgubiti težinu na čaj s mlijekom bez problema

Simptomi: vrtoglavica, slabost, suha, obično oni koji ne piju vodu. MCH piće, sat kasnije - čaša tople vode u malim gutljajima, pijem 2, i tako cijeli dan, posljednji MCH - u 17-18ch.

Voda mora nužno biti molokochae najmanje 2 litre. To je obična voda. A bez njega, a uteg viska neće biti gotovo to u mom iskustvu.

Kako (i zašto) potrebno je piti voda je dostupna ovdje: https://hor.herinhap.ru/raznoe-2/7418-o-polze-vody.html

Pijem čaj s mlijekom zadnji put najkasnije do 17.00 sati (inače, zatim do 3 noći prevrćem bez spavanja). Više sna pomaže ako se pije cikoriju 21.00 sa Melissa (ponekad čak i dodati par spoonfuls balzama ili konjak).

Do večeri molokochayu pristup je vrlo individualna. Koji je nakon 16 godina ne pije jer ne mogu spavati, ne pijem, radim ponekad s edemom, lice Lunolikaya Aurora)), ali uglavnom - s problemom spavanja. Moj zadnji sastanak MCH 16.00. Sretno u određivanju!

Molokochay horoskop

Za one koji vole da se „živi horoskopu”, pojavili su se na internetu smjernice za odabir dana za istovar na čaj s mlijekom prehrani. Autori tvrde da molokochay učinkovite za različite znakova zodijaka na sljedeće dane:

Ponedjeljak - rak, Aquarius
Utorak - ovnova, škorpioni
Srijeda - blizanci
Četvrtak - strijelci, ribe
Petak - telad, vage
Subota - kozoroga
Nedjelja - lavovi, djevice

Vjerovali ili ne odlučite.

Predlažem svima koji provodi dugo vremena na istovar molokochae reći pridošlice o svojim rezultatima, a nijanse dana posta.

Vidi također: molokochay štetan?

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Post dana za mršavljenjePost dana za mršavljenje
Post dana za mršavljenje na kašuPost dana za mršavljenje na kašu
Šteta molokochayaŠteta molokochaya
Molokochay - izgubiti težinu učinkovito i ukusnaMolokochay - izgubiti težinu učinkovito i ukusna
Post dana za pomlađivanjePost dana za pomlađivanje
Post dana s medomPost dana s medom
Dijeta i prehrana po 500 kalorijaDijeta i prehrana po 500 kalorija
Učinkovito mršavljenje čajUčinkovito mršavljenje čaj
Molokochaynaya dijeta recenzijeMolokochaynaya dijeta recenzije
Opcije za rukovanje danaOpcije za rukovanje dana
» » Mlijeko čaj za mršavljenje
© 2018 hor.herinhap.ru