hor.herinhap.ru

Dan Dijeta po danu

Dan Dijeta po danuTko želi da biste dobili osloboditi od viška težine i danas na internetu se može lako naći bezbroj najrazličitijih dijeta. Ovo meso i vino, te bobice i voće - nešto za svačiji ukus. Međutim, nisu svi od njih će brzo, učinkovito i što je najvažnije, konačno dobili osloboditi od dodatnih kilograma. Neki dati pozitivan rezultat, koji je nakon povratka na normalnu vlast brzo ide na „ne”, dok su drugi nameću previše ograničavajuće, da nisu svi preživjeti.

Dijeta na kefir iz dana u dan: posebno učinci na tijelo

Dijeta koja će smanjiti težinu znatno, - „dan po dan”. Zahvaljujući primjeni od vas će biti u mogućnosti postići odlične rezultate: izgubiti težinu u tri mjeseca do 10 kg!
Pogotovo dijeta „iz dana u dan”, kako slijedi: u roku od jednog dana jedete, ograničavanje kalorija prehrane, sljedeći dan jesti poznatu hranu za sebe.
, Nedvojbeno je prednost ovog pristupa je da dati jedan dan od omiljenih jela je mnogo lakše ako znate da će sutra moći uživati ​​u njima. Smanjena energetska vrijednost u prehrani. To može značajno smanjiti težinu.
Da bi vidjeli opipljive rezultate, treba slijediti takva prehrana nije manje od dva tjedna. Možete ga pratiti koliko god želite, bez štete za zdravlje.
Obroka dnevno dijeta kao normalna „posta” dan da kalorijski 500-1000 kcal. To bi trebao biti pola od uobičajenih kalorija.
Na dan prehrani, možete provoditi razne dane posta: kefir ili heljda, bobice ili voće, sir ili mlijeko. Detalji o tome kako izgubiti težinu na to uz pomoć jogurta, čitati Članak „Kefir dijeta prugasta”.
Dan Dijeta po danu

Dijeta na jabuke dnevno

Odličan izbor bi se dana posta potrošiti na jabukama. Na primjer, to je moguće:

  • Svaka 3 sata da jede 2 jabuke, ispire s čašom kefira:
  • Druga mogućnost jabuka dijeta predviđa da se u dan posta možete jesti jabuke na bilo koji način: pržena, sušeni, kuhani, svježa, u obliku soka.

Izgladnjivanje prehrana u jednom danu

Primjer dana dijeta za danom mogu biti prugasta gladi. Može se provoditi u takvim programima:

  • dan posta, dan primanja uobičajene obema- dva dana posta, 2 dana obično prehrambene potrebe i sl do pet dana.
  • Jedan dan - post za dva dana - normalno hranu za dva dana - postio tri dana - hranu, itd do pet dana.
  • Alternativno, možete ručno instalirati besplatnu krug se temelji na potrebama vašeg tijela.

U svakom slučaju, glavna stvar - to je princip izmjeni dana. Imajte na umu da u intervalima između preporučenih posta samo biljne hrane.

Mišljenje o danu dijeta za danom

Inna, 27 godina: velika dijeta! Prvo sam pokušao prošlog proljeća. Jedite dijeta za 3 mjeseca. Do ljeta sam izgubila 7 kg. Samo stvar! Negdje u mjesec dana primijetili da je u ono vrijeme kad je sve moguće, poželjno, počela jesti manje. U danima posta se naviknete na manje dijelove. Kao rezultat toga, stekao sam korisnu naviku jesti pravu. Vrlo je važno da je ova dijeta ne daje za odricanje od slatke, pržene za dugo vremena. Ja sam više puta pokušali izgubiti na težini uz pomoć raznih dijeta opisanih u forumima, ali ne ustati i frustriran. I onda nešto kao dijetu, ali možete Počastite se ukusna.
Dan Dijeta po danu
Natalia, 34 godina: Bio sam privučen ovim dijeta je nedostatak jasnih ograničenja: sve što je potrebno - je prepoloviti broj kalorija u danu posta. A što će biti - jabuka, malo piletine ili čokolada - to ovisi o mom raspoloženju. To je puno lakše reći „ne” na ukusnim kolačima i danas, znajući da će to biti moguće jesti sutra, ne osjeća nikakve grižnju savjesti. Međutim, već dugo vjerujem recenzije, ali je ipak odlučio da ga probati. Moj muž je dugo pozvao me da, dobro, ovo je dijeta, tako da možete jesti slatkiše i pržene krumpire, sve dok nije vidio rezultate. On kaže da nikada ne bi vjerovali da možete jesti što god želite, i još uvijek izgubiti težinu! Za dva mjeseca sam prekinula s 4 kg i ne namjeravaju tu stati!

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Snaga volje ili zašto tako teško dijeta?Snaga volje ili zašto tako teško dijeta?
Grožđe dijetaGrožđe dijeta
Smršavite u mjesec dana bez štete za zdravljeSmršavite u mjesec dana bez štete za zdravlje
Top 5: dijeta posta za mršavljenjeTop 5: dijeta posta za mršavljenje
Kako smršati uz pomoć svjetlosti ujutro ili navečer treninga?Kako smršati uz pomoć svjetlosti ujutro ili navečer treninga?
Kefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultatiKefir i heljde prehrane. Recenzije i rezultati
Stroga dijeta će brzo izgubiti na težiniStroga dijeta će brzo izgubiti na težini
Smršavite bez brzo i trajno dijetaSmršavite bez brzo i trajno dijeta
Top 5 najbrži dijeta za novu godinuTop 5 najbrži dijeta za novu godinu
Kako izgubiti težinu za 2 kgKako izgubiti težinu za 2 kg
» » Dan Dijeta po danu
© 2018 hor.herinhap.ru